PDA

View Full Version : Помогнете



alt_ctrl_del
10-11-2007, 18:41
Така когато правя секс със пр.-ката си всичко е нормално. Но преди да започнем секса си играем 1 любовна игричка за да се възбудим нали но в 2 от 10 случаи тя е възбудена както трябва ... а в останалите се навлажнява временно и после изсъхва и се проваля работата. слагал съм и гелове, навлажнявъл съм я с уста ..но ... изсъхва и аз си викам само тя не иска да се възбуди обаче аз като я гледам нея, виждам, че наистина иска но не става всеки път(иначе като стане ...работата заспива)...
Та въпроса ми е има ли някакъв начин тя да става много възбудена и дори превъзбудена с някакъв почти безобиден медикамент или нещо от рода.....

marina star
10-11-2007, 18:49
emi ti si vinovniqt,4e ne q vazbujda6 dostata4no,pogovorete si otkrito,za da ti kaje tq kakvo to4no ot lubovnata igra q vazbujda nai-mn jenite sme mn osobeni taka 4e po-dobre q pitai tq 6te ti kaje sas sigurnost

alt_ctrl_del
10-11-2007, 18:53
emi ti si vinovniqt,4e ne q vazbujda6 dostata4no,pogovorete si otkrito,za da ti kaje tq kakvo to4no ot lubovnata igra q vazbujda nai-mn jenite sme mn osobeni taka 4e po-dobre q pitai tq 6te ti kaje sas sigurnost
Ами питал съм я..казва клиторът и гърдите
40 минути лижа гърдите и после клитора... или сжършва или изсъхва... :( Но според мен е клиторът 6тото взема ли да го галя свършва но ако е в дупката издържа много повече... :(

deani
10-11-2007, 18:59
Gledai sega pi4..prostoto momi4eto nemoje da e vuzbbudi seki e razli4en ne si4ki smee ednakvii..taka4e ti prosto nqma kakvo da napravi6 spord men . . .. :( :(

slun4evo
10-11-2007, 19:02
Ми пробвай да я възбудиш като я галиш, целуваш, докосваш.Не е задължително да е по тези места.На пример по врата и корема, също слез кум дупете.Но съвцем леки и нежни движения без да натискаш.Изненадай я, направи нещо ново, да не е все едно и също.Притисни я леко и сложи ръка на кръста и, или на дупето.Погали бедрата и,лекички целувки по врата и коремчето и.Мен лично тоа много ме възбужда, ако я изненадаш с нещо такова може и да стане.Надявам се ти помогнах, айде успех.

Kras4eto_lp
10-11-2007, 19:10
Ми пробвай да я възбудиш като я галиш, целуваш, докосваш.Не е задължително да е по тези места.На пример по врата и корема, също слез кум дупете.Но съвцем леки и нежни движения без да натискаш.Изненадай я, направи нещо ново, да не е все едно и също.Притисни я леко и сложи ръка на кръста и, или на дупето.Погали бедрата и,лекички целувки по врата и коремчето и.Мен лично тоа много ме възбужда, ако я изненадаш с нещо такова може и да стане.Надявам се ти помогнах, айде успех.
+1

alt_ctrl_del
10-11-2007, 19:10
Ми пробвай да я възбудиш като я галиш, целуваш, докосваш.Не е задължително да е по тези места.На пример по врата и корема, също слез кум дупете.Но съвцем леки и нежни движения без да натискаш.Изненадай я, направи нещо ново, да не е все едно и също.Притисни я леко и сложи ръка на кръста и, или на дупето.Погали бедрата и,лекички целувки по врата и коремчето и.Мен лично тоа много ме възбужда, ако я изненадаш с нещо такова може и да стане.Надявам се ти помогнах, айде успех.
Ами така е ама и това не помага. аз нея много я обичам и сме от почти 2 год заедно и всеки път и донасям много ласки навсякъде даже понякога я възбууждам много и я оставям да си поиска сама ама после я боли щото изсъхва и може би се притеснява ама...нз от кво...говорили сме..вземах мерки ама.. иначе когато се възбуди пък става... супер секс играчка...мерси все пак
помогнете ако има някакви безобидни медикаменти по слаби от виагра или нз..не съм наясно с тези работи

Kras4eto_lp
10-11-2007, 19:12
Ми пробвай да я възбудиш като я галиш, целуваш, докосваш.Не е задължително да е по тези места.На пример по врата и корема, също слез кум дупете.Но съвцем леки и нежни движения без да натискаш.Изненадай я, направи нещо ново, да не е все едно и също.Притисни я леко и сложи ръка на кръста и, или на дупето.Погали бедрата и,лекички целувки по врата и коремчето и.Мен лично тоа много ме възбужда, ако я изненадаш с нещо такова може и да стане.Надявам се ти помогнах, айде успех.
Ами така е ама и това не помага. аз нея много я обичам и сме от почти 2 год заедно и всеки път и донасям много ласки навсякъде даже понякога я възбууждам много и я оставям да си поиска сама ама после я боли щото изсъхва и може би се притеснява ама...нз от кво...говорили сме..вземах мерки ама.. иначе когато се възбуди пък става... супер секс играчка...мерси все пак
помогнете ако има някакви безобидни медикаменти по слаби от виагра или нз..не съм наясно с тези работи
Може би става така защото влагалището и не е много чувствително.Опитай докато правите секс да стимулираш клитора,така няма да изсъхва :wink:

alt_ctrl_del
10-11-2007, 19:22
Може би става така защото влагалището и не е много чувствително.Опитай докато правите секс да стимулираш клитора,така няма да изсъхва :wink:[/quote]
по горе споменах че като почнем да го провим и всичко си е нормално, има си удоволствие и всичко, но трудно се навлажнява докато стигнем дотам. някой път от много малко възбужадане е готова. друг път не

alt_ctrl_del
10-11-2007, 19:48
Абе хора знам че има многго мнения...Дайте преложиние за МЕДИКАМЕНТ ЗА ВЪЗБУЖДАНЕ НА МОМИЧЕ

DIVINE_TIME
10-11-2007, 19:51
Може би става така защото влагалището и не е много чувствително.Опитай докато правите секс да стимулираш клитора,така няма да изсъхва :wink:
по горе споменах че като почнем да го провим и всичко си е нормално, има си удоволствие и всичко, но трудно се навлажнява докато стигнем дотам. някой път от много малко възбужадане е готова. друг път не[/quote]

Импровизирай! Щом сте от 2 год. заедно и правите секс от доста време е напълно възможно да й е станало скучно и еднообразно. Опитай се да въведеш нови неща в сексуалния ви живот. Най-напред подготви обстановката,понякога и тя играе важна роля,предразполагаща е! Измисли разни мили жестове като дребни подаръчета и чак тогава действай с тялото й. Използвай различни движения и ласки навсякъде. И не забравяй,че 70% от удоволствието,което жената изпитва е на психическа основа. :wink:

alt_ctrl_del
10-11-2007, 20:03
[/quote]
Импровизирай! Щом сте от 2 год. заедно и правите секс от доста време е напълно възможно да й е станало скучно и еднообразно. Опитай се да въведеш нови неща в сексуалния ви живот. Най-напред подготви обстановката,понякога и тя играе важна роля,предразполагаща е! Измисли разни мили жестове като дребни подаръчета и чак тогава действай с тялото й. Използвай различни движения и ласки навсякъде. И не забравяй,че 70% от удоволствието,което жената изпитва е на психическа основа. :wink: [/quote]
имаме всичко на всичко 6-7 месеца полов живот и не е ставало скучно с 4 акта средно месечно... правил съм и подаръчета като цвете имъквам от гащите си уж да сваля да и го дам а пък вадя цвете и мн различни работи...жестове ласки и всичко и все пак ако пишете по темата поне ми дайте предложение за МЕДИКАМЕНТ ЗА ВЪЗБУЖДАНЕ НА МОМИЧЕ!!!!