PDA

View Full Version : в сървайвър... ?



tantolinka
10-11-2007, 19:03
ляля :grin:

LuDa_po_TaRkaN
10-11-2007, 19:05
xaxaxa da ti kaja 4enso i na men mi e mnogo 4udno kak stava ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
10-11-2007, 19:12
Да и аз се чудя как на жените им са изскубани веждите,а на мъжете им е оформена брадата?!?Явно се пак им дават някои неща извън ефиз за да не се излагат чак толкова...

tantolinka
10-11-2007, 19:19
аз само за тоалентна хартия знам,че им дават 8)

FuCk`AnD`LoVe
10-11-2007, 19:25
може жените да са си направили лазерна епилация .. а като гледам мъжете им е излезнала брада .. :smt005

rusalkata_
10-11-2007, 19:48
може жените да са си направили лазерна епилация .. а като гледам мъжете им е излезнала брада .. :smt005

определено жените преди да заминат са си направили лазерна епилация. :wink: а на мъжете са им пораснали брадите,така че нищо не им дават.
на мен пък ми е странно какво правят жените толкова време...пили ли са някакви хапчета,за да не им идва на острова? :-s

tantolinka
10-11-2007, 19:51
може жените да са си направили лазерна епилация .. а като гледам мъжете им е излезнала брада .. :smt005

определено жените преди да заминат са си направили лазерна епилация. :wink: а на мъжете са им пораснали брадите,така че нищо не им дават.
на мен пък ми е странно какво правят жените толкова време...пили ли са някакви хапчета,за да не им идва на острова? :-s

ааа мисля,че им дават тампони :D
а за лазерната епилация за нея нали трябва няколко месеца да ходиш на разни процедури да пораснат и после пак на процедури,а те са нямали толкова много време .. пък знам ли и аз пф :roll:

*SwEeTy_KiTtY*
10-11-2007, 19:55
може жените да са си направили лазерна епилация .. а като гледам мъжете им е излезнала брада .. :smt005

определено жените преди да заминат са си направили лазерна епилация. :wink: а на мъжете са им пораснали брадите,така че нищо не им дават.
на мен пък ми е странно какво правят жените толкова време...пили ли са някакви хапчета,за да не им идва на острова? :-s

ааа мисля,че им дават тампони :D


И аз съм се питала тея неща!Те хубаво им дават тампони,ама как се справят с болки,хигиена,тва-онова??? :-k :-k :-k :-k

nencuHka
10-11-2007, 19:58
Мен най-интересно ми е за жените..как я карат с тоя цикъл..!? На мъжете не виждате ли,че им пораснаха главите и брадите ::: :lol: :-D

Devilka
10-11-2007, 20:04
Мен най-интересно ми е за жените..как я карат с тоя цикъл..!? На мъжете не виждате ли,че им пораснаха главите и брадите ::: :lol: :-D
Може да са на противозачатъчни. :)

tantolinka
10-11-2007, 20:30
да, ако не им дават някакви тампони сигурно са на някви хапчета :-s обаче след това докато им се оправи организма какво ли става :-& :smt017

dan4ety
10-11-2007, 21:07
Четох едно интервю с изгонената близначка, казала че им дават там превръзки, а косъмчетата им от слънцето там изсветлявали. :D

rusalkata_
10-11-2007, 21:18
Четох едно интервю с изгонената близначка, казала че им дават там превръзки, а косъмчетата им от слънцето там изсветлявали. :D

дааа бееее.и каква е тая хигиена там тогава?не е възможно!според мен им дават хапчета,за да не им идва.

krem4et0
10-12-2007, 06:23
Вие да сте чували, че косъмчетата растат до определена дължина. Не може миглите ти да са 50 см. дори и мацките да са на противозачатъчни, то пак ще имат течение, макар и слабо. Имайта предвид, че от глад може и да не им идва изобщо или да е твърде оскъдно. Аз като съм на диета ми тече по 2-3 капчици на ден.

sladku_bebzi
10-12-2007, 06:57
В една серия дадоха как си обезкосмяват краката с пинсети!

*SwEeTy_KiTtY*
10-12-2007, 07:19
В една серия дадоха как си обезкосмяват краката с пинсети!

Ей,тва ще да е страшно мъчение!Няма да ходя в Сървайвър! :lol:

barbie__girl
10-12-2007, 08:16
MN.qka temi4ka
spored men jenite sa hodili na kola maska predi da idat na ostrova,a mujete si imat brada ve4e :?

a kolkoto do tamponite mislq 4e im davat :? ili prevrazki:/ xax ami bi trqbvalo de se pak jeni sa nqma kak O:)

ProstoAz
10-12-2007, 08:37
И аз мисля, че са си направили кола маска или са се обезкосмили с епилатор преди да отидат там. Все пак все още не е минало кой знае колко време... може би 2 седмици? Нищо не е. Има време да ги гледаме космясали. :lol:
Иначе Меги Дерм е с лазерни епилации и в едно интервю казваше, че и е ставало мъчно като е гледала как другите жени са се мъчели да си махат космите, като са се опитвали да ги срежат с камъни. :lol:
Също така тампони им се дават!

ЕPu
10-12-2007, 08:52
:shock: ебаси въпросите си задаваш, честно :lol:

tItEufFf
10-12-2007, 09:49
Ама как влизат във водата като са в цикъл :shock: То изобщо не е полезно... :roll:

hilaRy___
10-12-2007, 11:51
i men mi e bil0 int kak tka sa t0lko vreme tam i ne sa kosmqsali...k0smite podmishnicite na 3-tiqq den veche se vijdat.... a tehnite ne...

tantolinka
10-12-2007, 12:46
камерата им е вълшебна :-D не може всички да са с лазерна епилация,а дори да са ходили на кола маска преди да отидат там все пак са за 2 месеца,а с колата мисля,че до 1 месец НАЙ-МНОГО порасват. :smt012

monityY
10-12-2007, 16:26
чудя се как за толкова много време не им порасват космите бе :D нали нямат право да им дават каквото и да е... айде ако някой знае нещо по темата да пише,че ми е мн интересно ... :-)дам и аз се бях сетила за тфа,супер странно е..

sladkish_14
10-12-2007, 17:10
Четох едно интервю с изгонената близначка, казала че им дават там превръзки, а косъмчетата им от слънцето там изсветлявали. :D

дааа бееее.и каква е тая хигиена там тогава?не е възможно!според мен им дават хапчета,за да не им идва.

Абе добре ли си :?: Да им спрат цикала заради острова :?: Много ясно,че им дават превръзки или тампони и сигурно по едно лигенче с чиста вода,като се наложи :!: Хапчета да не им идва ](*,) И да с космите,ми от слънцето изсветляват,пък и може да се дава самобръзначка при тях,те са хора все пак-ЖЕНИ...Разбирасе,че ще им дадат,едно ножче и една превръзка..тцтцтцтц :smt011

sladkish_14
10-12-2007, 17:13
Пак и вие от каде им видяхте краката :-s Не са ги давали от близо не си спомням :roll:

sunny_flower
10-12-2007, 17:48
те им дават да се бръснат и да си скубят веждите аз даже в една серия видях как жените си скубят веждите, едната скубе на другата и после обратно , логично е.

rusalkata_
10-12-2007, 18:12
Четох едно интервю с изгонената близначка, казала че им дават там превръзки, а косъмчетата им от слънцето там изсветлявали. :D

дааа бееее.и каква е тая хигиена там тогава?не е възможно!според мен им дават хапчета,за да не им идва.

Абе добре ли си :?: Да им спрат цикала заради острова :?: Много ясно,че им дават превръзки или тампони и сигурно по едно лигенче с чиста вода,като се наложи :!: Хапчета да не им идва ](*,) И да с космите,ми от слънцето изсветляват,пък и може да се дава самобръзначка при тях,те са хора все пак-ЖЕНИ...Разбирасе,че ще им дадат,едно ножче и една превръзка..тцтцтцтц :smt011

[b]да,добре съм!има такива хапчета с които се спира цикъла,но след това се разбъзиква.освен това нали уж не трябваше да им се дава нищо?аз поне така знаех. :-k

sladkish_14
10-12-2007, 19:23
Четох едно интервю с изгонената близначка, казала че им дават там превръзки, а косъмчетата им от слънцето там изсветлявали. :D

дааа бееее.и каква е тая хигиена там тогава?не е възможно!според мен им дават хапчета,за да не им идва.

Абе добре ли си :?: Да им спрат цикала заради острова :?: Много ясно,че им дават превръзки или тампони и сигурно по едно лигенче с чиста вода,като се наложи :!: Хапчета да не им идва ](*,) И да с космите,ми от слънцето изсветляват,пък и може да се дава самобръзначка при тях,те са хора все пак-ЖЕНИ...Разбирасе,че ще им дадат,едно ножче и една превръзка..тцтцтцтц :smt011

[b]да,добре съм!има такива хапчета с които се спира цикъла,но след това се разбъзиква.освен това нали уж не трябваше да им се дава нищо?аз поне така знаех. :-k


Дават им,повече неща от колкото си мислиМ :wink:

marina star
10-12-2007, 19:26
В една серия дадоха как си обезкосмяват краката с пинсети!
:lol: :lol: :lol: ujas,gorkite

tItEufFf
10-12-2007, 22:20
Мога да се закълна, че днеска Меги Дерм беше с молив!!!

Briseis
10-12-2007, 22:33
Предполагам, че пият противозачатъчни. Няма никакви хигиенни условия там... И на мен за обезкосмяването ми е най-интересно... :-k

gazarka
10-12-2007, 22:36
a men mi e interesno za gorkata im koja,te vob6te ne q poddarjat tam.i dlai pozlvat intimni gelove,spauni ne6to?az ako ida tam i nqmam 6te po4ne da me survi :oops: :lol: i kojata mi 4e pap4asa ot marsotiqta.a kosmi pod mi6nicite dnes vidqh na svetla =P~ nqmam predstava no q ima nqkakva

krem4et0
10-13-2007, 09:30
Че ти да не мислиш, че геловете и сапунът са много полезни? Напротив, по-добро за кожата от чистата вода няма. Всичко останало е химия и малко или много вреди!

Madness
10-13-2007, 11:41
Мога да се закълна, че днеска Меги Дерм беше с молив!!!
Тая е с перманентен грим май...като и гледам устата...и очите...

punkrock
10-13-2007, 12:17
Близначката, която я изгониха наскоро каза, че от слънцето косъмчетата им се изрусявали и не се личали много. Когато са в цикъл много ясно, че ще им дават превръзки, няма да ги оставят съвсем без нищо. За хигиената вече няма как, сигурно се мият в морето. Все пак имайте предвид, че там водата е мнооооого по-чиста от нашето Черно море, така че едва ли ще хванат някоя инфекция :)

monityY
10-13-2007, 14:16
abe hora vode6tiq na survaivur ne e li onq "Dani" ot Tq i Toi? :smt005

peteto89
10-13-2007, 14:21
ma tova naistina e interesno samnqvam se vs jeni da sa si napravili lazarna epilaciq... [-X [-X [-X mujete kakto i da e...ama 1 kosam4e nqmat jenite men kolata mi darji 1 mesec maximum ama s ebati usiliqta i pak mi izlizat a te ..... nqi- veroqtno se epilirat tam nqma kak da e az pone taka mislq
[-( :-k