PDA

View Full Version : Тъпи/ ужасни/ нелепи подаръци....



BlueDevil
10-11-2007, 19:34
Е, кажете си. Кой е най-смотаният подарък, който сте получавали? :smt017 :-D

FeelTheBeat
10-11-2007, 19:43
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

FuCk`AnD`LoVe
10-11-2007, 19:45
несисер от левчето и още некфи чаши от лефчето .. :D :D

KoRnFlAkE
10-11-2007, 20:00
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.

nencuHka
10-11-2007, 20:01
Хм.. може би един много отвратителен парфюм.. :lol:

FeelTheBeat
10-11-2007, 20:14
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.
Странен в смисъл... Кой подарява свещ?! :shock: А обикновеността - че е просто... свещ :D.

Disrespect
10-11-2007, 20:16
чорапи

ЕPu
10-11-2007, 20:19
хаха, а на мене веднъж една приятелка ми подари гащи...розови при тва :?
:lol: :lol: :lol:

всякакви козметики, парфюми..

teenkopele
10-11-2007, 20:42
"Грамота" за най-добър рибар...идеята беше добра, ама самата грамота...абре мани, не ми се говори...минало-заминало. :lol:

OtherDimension
10-11-2007, 20:49
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.
Странен в смисъл... Кой подарява свещ?! :shock:
аз..
свещта е страхотен подарък

bulgarche
10-11-2007, 20:58
Свещи и всякакви ароматизатори са ми подарявали. Постоянно омирисвам сатята си, цялата къща после врещи след мен :)

А най-нестандартен...май чадър

FireAndIce
10-11-2007, 22:32
силиконови ластици :? /е не беше само тва целия подарък де/

i'm so excited!
10-11-2007, 23:17
тъпи подаръци няма...

най-последната фрапантна изродия беше от една потррбителка на форума, която ми подари едни прекрасни, черни, дантелени, секси, женски прашки с малък номер...

беше доста забавно и иронично... :)
ама все ме ебава да ги пробвам :smt013


знаех си, че трябва да взема един номер по-големи, ама айде, :oops: излагация.

а последния най-дебилен подарък, който получих, беше тубичка Кале.


едит : а не не не , сетих се за най-последния, отпреди 2 дни.
нашивка на цска. ](*,)

talisman4e_
10-11-2007, 23:24
Чорапи + дезодорант :lol: :lol: :lol: :lol:

Briseis
10-12-2007, 01:08
Ами като бях 2-3 клас ми бяха подарили 2 еднакви четки за зъби и чанта от левчето #-o Това е най-нелепият подарък, който съм получавала до сега. :roll:

^Sam90^
10-12-2007, 06:03
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.
Странен в смисъл... Кой подарява свещ?! :shock: А обикновеността - че е просто... свещ :D.
Аз подарявам свещ :roll: Много хубав подарък е, макар майка ми да писка, че не се подарявало свещ :lol: Но има някои в страхотни форми, които така и не ти дава сърце да ги изгориш :lol:

-> Най-ужасния... комплект потник и поксерки на мрежички :shock: :shock: :shock:

Mimka_sweet
10-12-2007, 06:46
Четка за зъби,от онези несесерчета с огледало,гребен,четка и чашка (дето миришат супер гадно) , гащи ,чорапи :lol:

koalka
10-12-2007, 07:41
Мразя ги керамичните фигурки, някакви смешни такива, които не могат да се използват за нищо и само събират прах. :wink:

AliceSw
10-12-2007, 07:54
сувенири не обичам и аз...някакси най-често не ми приличат на стаята и остават зарязани на някоя етажерка...най-безумният подарък е някаква масивна сребърна гривна с бял седеф при положение, че не бях носила сребърни гривни 3-4 години...psycho_girl има същата обаче с зелен...подарък са ни за Рд тая година ](*,)

zloto
10-12-2007, 09:51
Свещ от магазин за левче...
или огромна много ярко розова плетена жилетка :shock: поне топлеше...
но предпочитам да ми подаряват вълнени чорапи...

.PonY.
10-12-2007, 09:52
един дезодорант от левчето даже не бяха забелязали че е мъжки... ](*,) :smt011

WwanAdoO
10-12-2007, 11:49
Хихихи тва с прашките винаги минава за добър подарък... :twisted: мен за последната Коледа ми подариха 3чифта еднакви чорапи... на Scott... скъпи чорапи, ебати якото :lol: Пак за последната Коледа, гаджето ми подари плюшено куче- бяло с розово и розова панделка... 1. алергична съм към прах, а плюшените играчки го събират и 2. не обичам розово... :lol: Да, не съм с него вече... :roll: иначе са ми подарявали кви ли не глупости...
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/normal_IMGP0232_a6b2727ba8e45bf99039304317ae9747.J PG
това е букет от мъжа... :-D

Exothermic
10-12-2007, 11:55
Няква грозна "картина" от кинтата ,както и парфюм(с него си почиствам шкафчето,за др не става)
и тефтерче пак от там... :lol: Има и др тъпотии....например
несесер от преди 3 века ,като в него имаше 2 химически молива,
3 химикалки и едно малко протмоне..... ](*,)

Fluffy^;pp
10-12-2007, 15:42
миналата година кака ми ми поднесе една голяма,красива кутия..опакована в мн яка хартия..с голяма злаатна панделка..в кутията имаше ношница на маргаритки и чорапи ей така за бъзик :х..иначе са ми подарявали и хляб : ) мразя такива изненади. :/

Briseis
10-12-2007, 15:53
На мене ми са ми подарявали и чесън в знак на безрезервна любов. С чесъна да съм се пазела от вампири и зомбита. :-D

gabrielka@a
10-12-2007, 20:34
Счупен химикал, който не пишеше :lol:

AFT
10-12-2007, 22:23
Цветя ... от моята градина ... #-o Оу, и потник .. от онея, дет се носят под дрехите .. и бельо .. от най-най-най-грозните при това от магазина за 1лв. :-#

OtherDimension
10-13-2007, 07:19
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.
Странен в смисъл... Кой подарява свещ?! :shock: А обикновеността - че е просто... свещ :D.
Аз подарявам свещ :roll: Много хубав подарък е, макар майка ми да писка, че не се подарявало свещ :lol: Но има някои в страхотни форми, които така и не ти дава сърце да ги изгориш :lol:

-> Най-ужасния... комплект потник и поксерки на мрежички :shock: :shock: :shock:

и свещ ли не се подарявало .. тц-тц :smt011

brain_stew
10-13-2007, 08:47
По-скоро не е тъп, ами е странен и обикновен. Свещ с много симпатична поставчица :). Още я пазя и много си я обичам :).

Странен и обикновен?! Егати комбинацията. :-s
Иначе по темата... най- тъпия подарък... хм дезодорант.
Странен в смисъл... Кой подарява свещ?! :shock: А обикновеността - че е просто... свещ :D.
Аз подарявам свещ :roll: Много хубав подарък е, макар майка ми да писка, че не се подарявало свещ :lol: Но има някои в страхотни форми, които така и не ти дава сърце да ги изгориш :lol:

-> Най-ужасния... комплект потник и поксерки на мрежички :shock: :shock: :shock:

и свещ ли не се подарявало .. тц-тц :smt011

И защо по дяволите не се подаряват свещи?!
Д не би да носят послание "Умри!" :lol:

Аз много обичам да ми подаряват свещи пък...малки чаени, високи, големи, тумбести, тънки, със странни форми...never mind, само да е свещ! :-D

Иначе....най-ужасяващия (а в последствие свикнах с него) подарък беше тази Коледа от баба ми...една прекрасна бонбонено розова пижама от две части!(А знае, че спя без пижама и не обичам розово!)...ама с времето си свикнах да спя с нея! :-)

Mooo6no
10-13-2007, 08:55
Мисля че беше преди 2 години. Баба ми подари за рд-то някаква смешна блуза от преди 20 години. :lol:

fake
10-13-2007, 09:23
уф...сутиен :? ама не някъв як даже, ми просто някф супер обикновен бял сутиен :?
още кво....на един рожден ден приятелките от класа ми подариха няква,...бутилка от водка флирт, осветена направена като сувенир..и пишеше "живота е пред теб, дерзай върви напред"...каквито и да било сувенири изобщо много мразя, подарят ли ми, на следващия празник "връщам жеста" с нещо още по-безсмислено
естествени цветя(не в саксия), мразя да ми подаряват, ненавиждам безсмисленото унищожаване на красотата..
чорапи, несесер с огледало четка и квот там още беше...аве ебати, верно че не всички имат кинти за нещо ултрамегаяко, ама пф...един шоколад да ми купят повече шсе изкефя

love_only_one_boy
10-13-2007, 20:38
Мн мразя да ми подаряват свещи. А и... дезодоранти...намекват ли ми нещо?? :-D Ноо парфюми може :) :-D

OtherDimension
10-13-2007, 20:40
А и... дезодоранти...намекват ли ми нещо?? :-D Ноо парфюми може :) :-D

каква е разликата какво ще ти подарят, ако смятат, че миришеш лошо?

SpAcE_LaDy
10-13-2007, 23:21
Хахаха, кви неща разправяте само, бати веселотоoo!
Ми какво тъпо са ми подарявали.. ми примерно гривна за едно левче.. мерсииии.. и то от собствения ми братовчед, ма както и д е.. не е тъпо, жеста е важен, ма розова гривна няква морска такава, като се има предвид, че рождения ми ден е февруари..

А най-нестандартното нещо, което аз съм подарявала е
ХЛЯБ хахаха

shadow4e
10-13-2007, 23:33
И на мен са ми подарявали нокторезачка и пиличка. :lol: Тогава бяхе малки. :)

А на една приятелка й подариха черна мъжка вълнена шапка. Бяхме трети клас и тя се разплака. :lol:

teenkopele
10-14-2007, 00:06
...А най-нестандартното нещо, което аз съм подарявала е
ХЛЯБ хахаха

Еххх, да се бях сетил по-рано за това... :lol:

Мога да подаря на някой бучка сирИние. :lol: :lol:

Exothermic
10-14-2007, 12:10
Аз пък съм подарявала пържени картофки с кетчуп и
майонеза в картонена кутийка! :lol:

white_chik
10-14-2007, 18:56
Ами един бивш съученик ми подари нещо средно м/у пижама и нацуг ама аз цялата,абсолютно цялата влизах в едния крачол :lol:
Иначе обичам парфюми и дезодоранти,ама тва си е малко избиване на номера.

caRamelO_cHicA
10-14-2007, 19:45
Миналата година един съученик ми подари Диплома ЦСКАРкарка №1 ее явно е не знаел че съм Левскарка просто ми призля и забутах подарака в един шкаф със стари вести колкото да не го хвърля.Една от блока ми подари варени яйца иняква панделка.А аз съм подарявала обелки от яйца хаха

tItEufFf
10-14-2007, 21:30
Хм.. може би един много отвратителен парфюм.. :lol:

И аз веднъж получих един ужасен. Подарих го на баба ми :-D

fairytalesend
10-14-2007, 21:57
хах
а братов4едка ми / тя е 2ри клас/ псотоянно подарява на всички сапуни, верота,гьбички за сьдове и всякакви подобни :lol:

SpAcE_LaDy
10-15-2007, 08:02
...А най-нестандартното нещо, което аз съм подарявала е
ХЛЯБ хахаха

Еххх, да се бях сетил по-рано за това... :lol:

Мога да подаря на някой бучка сирИние. :lol: :lol:

Мда, добра идея е:) аз съм мислила за салам от тоя Вурс-а :D:D:D смех

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 08:39
Май за Коледа ще получа миксер превърнат във вибратор. В момента разучавам как да предотвратя това да се случи. :|

miloto na miloto:P
10-15-2007, 09:26
най-нелепия подарък,който съм получавала,беше за една коледа от наши познати..подариха ми количка..за да сме си играели заедно с брат ми :shock: а аз се надявах на самолетче :smt005

Rock & Roll Queen
10-15-2007, 09:35
Диск на Токио Хотел..

Jamalska
10-15-2007, 10:09
Хм в събота на рожденика му донесоха баничка с боза и му забиха свещ в баницата.

punkid
10-15-2007, 11:44
Аа диск на Токио Хотел...ужасно...хаха да наистина е бил отвратителен подаръка...
Мии на мен..В 3 клас...си подарявахме подаръци в клас..и на мен ми се падна да ми подарява ено момче и ми подари неква супер грозна свещ..макар,че пак ..в сравнение с други не беше толкоа зле...Един беше подарил на ено момиче празно,скъсано пликче за порадък ама такоа малко...Беше мн шит...или една подари ено слонче,някво мн малко и си личеше че е от левчето и краката му бяха счупени и бяха залепени с лепило......Простоо...но комент...няма да го забрава тоя 3 клас с тия коледни подаръци хахах :-D

FelisDirus
10-15-2007, 15:49
хъх, розови чаршафи на меченца и зайченца, които се прегръщат и цял куп сърчица по тях

едва не ревнах, като си отворих подаръка :lol:

молец
10-15-2007, 16:45
На мен за една Коледа преди много време един съученик ми подари кърпа за баня с някво пластмасово кръгче за закачане...той ме харесваше :lol:

?love_haTe!
10-15-2007, 17:12
Хмм...труден въпрос.
Аз много обичам да получавам подаръци,но те не са най-важното.
Както и да е...
Сега се сетих,че миналата година за Коледа сестра ми ми подари
ръкохватки :lol: :lol: За някои подаръка не е необикновен,но
тей като аз съм по-млада още и не се целя към кухнята...не обичам
много да се мяркам там :twisted: Просто ми беше чудно,че тя ми подари
ръкохватки...попринцип нищо не си подаряваме...и тя...точно ръкохватки.
:-)
Ама беше мило :-)

Boot
10-15-2007, 17:39
Всички подаръци, които са направени просто за да отбият номера са и ужасни и нелепи и откровено тъпи.

Може да е метално кръгче с дупка, намерено на улицата (подарявали са ми такова) и да е 100% пъти по-добро супер скъпата гривна, която ни най-малко не се съчетава с мен самата (и такова са ми подарявали.) Въпроса не е в стойността на подаръка, а в идеята, че някой десетки часове е избирал нещо специално за теб или че е видял нещо и се е сетил за теб, когато не си бил до него. Това е смисълът на подаръците - да отделиш внимание на някого, а не да му услениш живота със супер практичния подарък.

FelisDirus
10-16-2007, 00:19
Чета тази тема и се чудя кой твърдеше, че жените не са материалистки... :twisted:


аз си го казвам - материалистка съм
много е гадно, защото не можеш да се радваш на разни дреболии
но истината е, че няма как да бъда различна.. това е до характер

е, реших, че ще ми е по-лесно, ако просто си угаждам вместо да се тормозя да се променям :D

shadow4e
10-16-2007, 00:25
И на мен са ми подарявали нокторезачка и пиличка. :lol: Тогава бяхе малки. :)

А на една приятелка й подариха черна мъжка вълнена шапка. Бяхме трети клас и тя се разплака. :lol:
То аз съм изпуснала най-важното за въпросната нокторезачка. Имах имен ден, при което една позната реши да дойде с майка си без покана, както е обичаят, и явно в последния момент са се сетили за подарък. Та до ден днешен имам съмнения, че тази нокторезачка е била ползвана преди да ми я подарят... Хах, не съм я ползвала, още стои някъде в нас. :)

FelisDirus
10-16-2007, 00:29
И на мен са ми подарявали нокторезачка и пиличка. :lol: Тогава бяхе малки. :)

А на една приятелка й подариха черна мъжка вълнена шапка. Бяхме трети клас и тя се разплака. :lol:
То аз съм изпуснала най-важното за въпросната нокторезачка. Имах имен ден, при което една позната реши да дойде с майка си без покана, както е обичаят, и явно в последния момент са се сетили за подарък. Та до ден днешен имам съмнения, че тази нокторезачка е била ползвана преди да ми я подарят... Хах, не съм я ползвала, още стои някъде в нас. :)


хаха
определено нокторезачката ти конкурира розовите чаршафи с прегръщащи се мечки и зайци :lol:

50cent
10-16-2007, 00:34
мъжки прашки с вид на слонче просто ме задъниха в земята с тоя подарък

BaiboCo
10-16-2007, 00:48
cumshot in teh eye

vip4e92
10-16-2007, 14:15
ми веднъж гаджето ми подари смукалка....мн тъпа ситуация..... :lol: :lol: :lol: :lol:

bqsna_teenagerka
10-16-2007, 16:40
най-смотан подарък?
неблагодарници!
всеки подарък е нещо! важен е жеста! кво коли и къщи ли да ви подаряват????
#-o

chaos_
10-16-2007, 19:29
подаръците си ме кефят като цяло половината от изброените неща са ми ги подарявали и кво?!Иначе един от любимите ми подаръци беше като един авер ми подари рулетка,защото бях казала ,че съм висока колкото него ,но нямам с кво да се измеря.Друг готин подарък беше чорапи с чифт връзки за обувки

BaRвie
10-17-2007, 09:12
една приятелка ми подари дъждобран.. :-D :-D

Rock & Roll Queen
10-17-2007, 10:21
А, да...костюм на дядо Коледа...
Е, аз на дядо Коледа ли приличам, джийзъс? :evil:

Spork
10-17-2007, 10:26
:-k

FelisDirus
10-17-2007, 10:50
най-смотан подарък?
неблагодарници!
всеки подарък е нещо! важен е жеста! кво коли и къщи ли да ви подаряват????
#-o


о, я не говори глупости :lol:
чак пък неблагодарници.. айде, айде...

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 07:45
най-смотан подарък?
неблагодарници!
всеки подарък е нещо! важен е жеста! кво коли и къщи ли да ви подаряват????
#-o
Не съм съгласна.аз не съм неблагодарница но какво давам пример с мен подариха ми варени яйца какво да направя да разцелувам този който ми ги подарил защото толкова много се е"постарал" да ми направи жест такали не не бих го направила.Подаръци от тоя тип или използвани(и такива съм получавала давам пример с 2 клас когато ми подариха една разнебитена и разшита чанта от тия малките за по 5-6 лева).Е то бива бива ама да не се постараеш да отделиш поне 3 лева за некое дездоранце поне по бива.Не държа толкова на цената на подърака колкота но самия него и това дали е от сърце важен е жеста.Хората който подаряват тъпи или използвани подъраци колкото да отбият номера са страшно повърхностни .Ииии това за грамотата която ми подариха я изхвърлеих оня ден в контеинера хич не ми пука че е подърак не съм цскарка и подобни грамоти не желая в нас.А теб да те питам щом сме неблагодарници ти как би се почуствала ако ти подарят яйца баницка или салфетки зле нали.?

rakiQ
10-18-2007, 07:47
гадна дреха, сребро....

MistyMonster/LikeViolence
10-18-2007, 07:48
Потник от втора употреба :smt005
Просто беше върховно xD
В 5ти клас ми го подариха.. :|

Decu
10-18-2007, 09:06
гадна дреха, сребро....

Що бе..аз сребро много харесвам :-)

bulgarche
10-18-2007, 10:53
Ае по-добре без подарък, отколкото смалоумен такъв :)

ABSOLUTme
10-18-2007, 11:39
Аз много обичам хенд-мейд подаръци,пък ако този,който ми го подарява го е правил-тогава съвсем откачам. :-D

А иначе веднъж много нелепо се получи - купихме туба за един приятел,ама бая пара дадохме за тая музика,а той човека предния ден си беше продал колата. :lol:

Bamfi
10-18-2007, 11:52
Не съм съгласна.аз не съм неблагодарница но какво давам пример с мен подариха ми варени яйца какво да направя да разцелувам този който ми ги подарил защото толкова много се е"постарал" да ми направи жест такали не не бих го направила.
Е, аз например не мога да варя яйца, така че ако успея, би било важно за мен, а вероятно и за човека, на когото подарявам.

А теб да те питам щом сме неблагодарници ти как би се почуствала ако ти подарят яйца баницка или салфетки зле нали.?
Салфетки са ми подарявали. Красиви, цветни, колекционерски. Какво лошо?

Честно казано, за мен глупав подарък е или нещо, което вече имам (повторна книга например), или нещо, което не е избирано специално за мен и съобразено с вкусовете ми. Грозни керамични (и не само) сувенири, от които в момента имам цял кашон, стоящ над библиотеката ми. Някои си ги харесвам обаче. Веднъж в седми клас един съученик ми подари лосион за тяло, който беше ужасно мазен, стоя си 3-4 години в шкафа и после го изхвърлих. Изобщо ми е непонятно как се подарява бяла козметика, но разни хора - разни идеали.

gabi_94
10-18-2007, 12:10
В 4 клас ми подариха едно плюшено мече по-малко и от юмрука ми, при това беше мръсно.

fake
10-18-2007, 14:08
Ае по-добре без подарък, отколкото смалоумен такъв :)
затва ми кажи кво искаш за рд-то!
аз съм малоумна, нали тряя компенсирам с нещо яко
сетих се за още един ебати тъпия подарък : сапун!!! ужасно е, а по едно време всички ги беше ударила манията да подаряват сапуни

bulgarche
10-18-2007, 19:35
Затова ти казах че не искам нищо (от теб). Който "трябва" да ми взема нещо си знае, другите (зара бойс) постъпват като теб. Или спазват традицията да си подаряваме татуировки ;)

Да не го обръщаме на лични простотии тука

sladko_f
10-18-2007, 21:10
Na edin rojden den 4 momi4eta bqha re6ili da mi podarqt ob6t podarak,koito predstavlqva6e porcelanovo ku4e-kasi4ka i o6te 3 mini porcelanovi suvenir4eta.6tqh da umra.Ne obi4am suveniri p1k i pove4e ot plovinata ti gosti saznatelno da ti kupqt be6e naprao...

fake
10-19-2007, 13:49
Затова ти казах че не искам нищо (от теб). Който "трябва" да ми взема нещо си знае, другите (зара бойс) постъпват като теб. Или спазват традицията да си подаряваме татуировки ;)

Да не го обръщаме на лични простотии тука
между другото офтопик: подарък татуировка е МЕГА ЯК...бих ти подарила, ако имаше вариант да избера татуса :lol:

Eрнст Баркман
10-19-2007, 13:54
не е по темата ама вземи си смени името какво е това fаke това значеше псувня май #-o

Eрнст Баркман
10-19-2007, 14:01
не е по темата ама вземи си смени името какво е това fаke това значеше псувня май #-o

Аз ще патентовам Монке за псувня...

:lol:
какво му е на Монке

Eрнст Баркман
10-19-2007, 14:04
стана синоним за рядко, тъпо копеле багерист...
хо аз съм слаб блед ученик В НГДЕК ! ане дебел потен багерист ! помни Райха ще се върне и ще си рачистив сметките тогава

Disrespect
10-19-2007, 14:19
стана синоним за рядко, тъпо копеле багерист...
хо аз съм слаб блед ученик В НГДЕК ! ане дебел потен багерист ! помни Райха ще се върне и ще си рачистив сметките тогава

пич, на 15 си, млъкни ;)

fake
10-19-2007, 15:32
оня смешния, що не вземеш да се скриеш някъде. земи отвори някой речник бе деа.
тия ваканции покрай стачките се отразяват мноу зле на децата...

rakiQ
10-19-2007, 16:12
гадна дреха, сребро....

Що бе..аз сребро много харесвам :-)
епаа и аз да ти подарим некфо сребро дет е от панти век и на тебе нека да ти ареса :-D :-D :-D :-D

bulgarche
10-19-2007, 16:32
Затова ти казах че не искам нищо (от теб). Който "трябва" да ми взема нещо си знае, другите (зара бойс) постъпват като теб. Или спазват традицията да си подаряваме татуировки ;)

Да не го обръщаме на лични простотии тука
между другото офтопик: подарък татуировка е МЕГА ЯК...бих ти подарила, ако имаше вариант да избера татуса :lol:
Да бе...ти да определяш какво ще нося цял живот на тялото си...аз го правя за себе си, не за някой друг.

Sm00th`0pEra7oR
10-19-2007, 16:38
На мен веднъж ми подариха Отпушалка за....кенеф :lol: :lol: Голям бъзик беше.

fake
10-19-2007, 16:52
^затова казах АКО ИМАШЕ ВАРИАНТ, не четеш ли не моа да разбера

нЕщАсТнО мОмИчЕ
10-21-2007, 07:18
Една пуканка затворена в 10 кашона... :lol: :-k още си я пазя тая пуканка под една чаша... 8) обаче за кво ли :smt017 :-k

mirelinda
10-22-2007, 23:11
:-D :-D :-D Ami vednuj mi podariha edno suvenir4e s delfini(na rojdeniqt mi den-Fevruari) mn mi stana sme6no zimata ne mi bqha podarqvali morski rabotki ama kvo da se pravi :-D

BebSsS^:)
10-24-2007, 17:00
4орапки...(кърваво 4ервени на зелени крокодили... :-({|= ) :shock: :shock: :shock:

rihannka
10-25-2007, 11:19
на мен не са ми подарявали странни подаръци,но сестрата на приятеля ми му подари грамота за завършено пияско образование..мн забавно :lol:

fake
12-11-2007, 12:05
понеже утре ми е рожден ден и подаръци пристигат от днес, нямаше как да не се похваля с най-новите си придобивки
мадамска бяла чанта(грозна, ама грознааа...)
сапун и интимен гел (wtf? от леля ми по дяволите)
блуза, която по принцип е яка, ама деба майка му има някви лъскави сребърни неща отпред и пише рок енд рол със златни букви
а, замалко да забравя...някво..седефено нещо за врата..кръгло, с дупка по средата...бяло
общо взето неща, които посмъртно няма да ползвам(освен сапуна, разбира се)

понякога имам чувството, че роднините ми изобщо не знаят коя съм

и към "прекрасното и невероятно" настроение от последните дни....ся се сцепвам от рев щот ебати...ГРР
ставам на 18 бахти, не на 45
и на колета пише че е на стойност 100 лева
много неблагодарни звучи, ама да ми беше пратила парите, повече щях да се изкефя :-k

bungle
12-11-2007, 12:18
fаke, споко, душа. Ти ставаш на 18, аз на 20 вдругиден. :cry:

Вярно да ти беше дала парите. Аз съм така, като не знам какво да измисля за човека, най-добре да си му дам кинтите и да си купи каквото му трябва.
Или поне се старая като взимам подаръци да са от полза.

Чудя се какво ли ще получа?
Като чета какво са ти подарили на теб започвам да се плаша, че и мен ще ме споходи нещо такова.

Blacklisted
12-11-2007, 14:33
Най-хубавите подаръци си ги правя аз сам,с мои пари/труд/средства :wink:

По - голям кеф от това да си нося нещо купено с мой пари няма ;-)

ПС иначе и на мен кинти ми дават, ако да дадът.

Jamalska
12-11-2007, 18:07
да и аз след моя рд съм разочарована...Само наще,мъжа ми и един приятел измислиха яки подаръци.
Баба ми ми довлече някаква грейка която става на баща ми...а и да ми ставаше пак нямаше да я нося..отврат..и си свали от пръстена от ръката да станел семейна реликва и ми го подари а той е ужасно грозен,кичозен и на сичкото отгоре златен...та са е поредната дрънкулка дето фаща прах по чекмеджетата...
дееба.5 лв да ми бяха дали щях да съм по-щастлива..Или изобщо нищо а не да ми възхваляват какви глупости са ми донесли

Darkl1ng
12-11-2007, 20:11
fake, ебавай се, та вие ми подарихте ананас по дяволите! За мене най-култови си остават чорапите обаче.. ако не ти купя едни те... тряше се сетя по-рано, че да ти ги изплета направо...

Jamalska
12-11-2007, 20:17
А да бе...тя винаги е била такава......и ми е възпитала кофти баща:/особено след 2рата ракия(сиреч всяка вечер)
Ам седи и ми обеснява колко яко било и как ми било по мярка.Пробвам го а то вътре влизаме 3ма човека ама не то не пречело...Мн е зле...
оф само се изнервям...даже ми забрани да претопявам и продавам пръстена

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 21:48
Малко ми е неудобно.. :oops: За една Коледа от приятелка получих една носена стара блузка (личеше си :oops: ) в едно пликче.. Ами, какво да кажа..случва се явно... :oops:

BaiboCo
12-11-2007, 21:57
БЕЛИНА....

fake
12-12-2007, 03:57
Darkl1ng, дай чорапите ма :D

cappy123
12-12-2007, 06:34
гривна на ЦСКА...а аз съм от ЛЕВСКИ :x

Ice_Queen_
12-12-2007, 08:36
Аз пък обожавам свещи - ароматни.Просто отвътре се стоплям като ми подарят :oops: ..и сребро.От тия 2 неща получавам душевен оргазъм!!!

А най-тъпите..хм..мече от тия в магзините за 1 лев - мръсно,изтърбушено и малко...
а иначе една приятелка ми подари за 1 чрд огледалце.в 1вият момент бях потресена,но в следващия като го разгледах се оказа най-мега якото огледало ан света,красиво,перфектно..и след година го загубих :cry: :cry: :cry: :cry:
а иначе по-добре да ти подарят нещо мъничко верно/има гривнички по 4 лева,обици по 2 , които са ефектни..нещо подобно/ от колкото хляб,яйца..ииии какво др четох тук.

hahavteen
12-12-2007, 12:17
Tupi podaruci bol.Niamam spomen za niakakuv mega iak podaruk na koito da sum se zaradvala istinski v poslednite godini.Moje bi samo medaliona ot edna priatelka tazi godina pravi izkliy4enie no vse pak stanah na 18 i ne o4akvah to4no tia da mi podari ne6to tupo za6toto ima vkys.Vsi4ki drygi podaruci biaha ebasi tupite.Poly4ih ot nai-dobria si priatel 4ervilo i dy6 gel kato se ima predvid 4e az 4ervilo ne polzvam.Ot lelia mi poly4ih niakvo adski ki4iozno kolie i markov parfiym zaedno s bodylotion koito oba4e imam yse6taneto 4e na neia niakoi i gi e podaril i za6toto ne i haresvat mi gi probytva.Pak dobre 4e mi dade i pari.Priatelia mi mi podari goliamo rozovo me4e na 4ieto korem4e pi6e BABY GIRL a az mrazia pliy6ki puk i my e grozna mycynata.Vsi4ki drygi rodnini mi dadoha pari a priatelite mi se napraviha na razseiani. :?

Special K
12-12-2007, 14:27
Тъпо з амен е да ти подаряват дрехи.....Иначе са ми подарявали червила а аз не използвам, сенки - пак не ползвам..... :-D
Аааа да, също и яке което не ми харесва..... :D