PDA

View Full Version : 5 неща които момчетата никога няма да ви кажат



vodolei4e_m
10-12-2007, 08:04
темата (която е в основната страница със същото име) е как да кажа ... доста разкриваща...
всичко коет прочетох е супер вярно за мен и предполагам и за останалите :-D , надявам се и със същата точност да бъде и темата за момичетата :-D

`Death`Whore``
10-12-2007, 08:05
Дай страницата и ще ти кажа.

vodolei4e_m
10-12-2007, 08:08
Дай страницата и ще ти кажа.

http://www.teenproblem.net/s/1374.html

тва е за момчетата, а за момичетата пише, че в най-скоро време... :roll:

`Death`Whore``
10-12-2007, 08:13
Всичко е окей, но 3 и 4 ми се струват доста странни...в смисъл, че защо гаджето ти ще иска да чука твой приятел? Ако ти е гадже, ще приема приятелите ти като хора, важни за теб, а не като сексуални обекти. А и дори да имаш готин приятел, той е просто твой приятел, който е готин - като да види някой готин мъж в рейса - нищо пристеснително. Същото се отнася и за приятелите на мъжа - ще им погъделичка самочувствието, ако те кажат, че тя е готина /което се отнася и за приятелките на момичето/, но те няма да направят нищо - няма да я свалят, няма да я харесват и толкова. Просто гаджето на приятел.

ЕPu
10-12-2007, 08:45
и кой са 5те неща, които момичетата не биха казали? :?

MakeMeLaugh
10-12-2007, 08:46
Всичко е 999% вярно.
Както ние момчетата понякога не ви разбираме щуротиите, така и вие в момента някои неща не ги разбирате... Но си е чистата истина.
И да... 3 и 4 са верни!...

thefreak
10-12-2007, 08:47
Аз нее съм съгласен с 4/5 от статията, така че за мене това са измишлиотини.

vodolei4e_m
10-12-2007, 09:03
Аз не мога да разбера какво е това маргинализиране и свеждане до същността на половината население на планетата до някакви 5 измислени точки.

Нима емпиричният опит има всеобхватно значение и е достатъчен, за да се извеждат такива твърдения? За някои хора статията ще има смисъл, защото възгледите им са подобни, но на други мирогледа ни е различен от този на автора и смятаме, че са абсолютни дивотии...

ami to winagi ima izklu4eniq, towa e za bul6instvoto ili pone taka razyjdawam az.. :roll:

comics
10-12-2007, 09:09
Аз не мога да разбера какво е това маргинализиране и свеждане до същността на половината население на планетата до някакви 5 измислени точки.

Нима емпиричният опит има всеобхватно значение и е достатъчен, за да се извеждат такива твърдения? За някои хора статията ще има смисъл, защото възгледите им са подобни, но на други мирогледа ни е различен от този на автора и смятаме, че са абсолютни дивотии...
не, но психолозите се опитват да обединят в група половинките :) това е пл0д на труда им, поне пр-яви малко уважение

`Death`Whore``
10-12-2007, 09:17
Какви психолози бълнуваш? Това е написано от някой, който пише такива статийки просто. Като в Космополитън. Днес четох някакви пълни глупости.

find_m3
10-12-2007, 09:41
съгласна съм с експлойтед.в статията изглежда толкова елементарно ,че любовта би била детска игра...стига да важеше за всички.Според статията ,ако следваме тия 5 правила ехеее нямаме грешка,ама не за всеки е така.айде стига бе писна ми от това деление на момчета и момичета истината е ,че всички сме хора и всички искаме да ни обичат,но има някои момчета и момичета ,които са свикнали всичко да йм пада в ръцете (говоря за по-популярните) и за тях се превръща в игра ,в която ,ако не разкараш гаджето си до 5 месеца значи си мноооого зле ,видиш ли.За останалите просто се случва и правиш това ,което чувстваш и смяташ ,че ДРУГИЯ би оценил положително.всеки човек е различен и не можеш да разбереш дали ще му хареса твоя жест (може да го помисли за детинско или да се уплаши от внезапното внимание).Аз съм момиче и честно ви казвам не разбирам половината от приятелките си какво остава за някое момче ,което едва ги познава 8-[