PDA

View Full Version : При уролога



guest10000
10-12-2007, 08:27
Скоро бащата ще ме води на уролог. Проблемът ми е с кожичката на... знаете какво. Когато ...знаете-какво... е във възбудено състояние кожичката не може да се издърпа под главичката (имаше важна тема в този раздел за този проблем).
Да оставим настрана, че съм много притеснен и малко ме е страх (предишните посещения не бяха приятни).
Трябва ли някакси да се подготвя за посещението? :-s
Например... да обръсна някои необръснати места...
Другото е, че ...знаете-какво... доста лесно изпада в така нареченото "възбудено състояние". А ако това стане по време на прегледа? ](*,) :---)
А по принцип като изпадне във възбудено състояние е леко изкривен (все едно прави завойче :smt005 ). Това нормално ли е и ще смути ли доктора?
Въобще голяма гадост, моля ви да ми помогнете със съвети.
И моля без майтапи.
Благодаря за отделеното време.

//П.С. Ще добавям някои други неща, ако се сетя.

vistata
10-12-2007, 08:43
Всъщност нещо като операция ли ще ти правят или сам преглед? Защото мисля, че за отстраняването на този проблем трябва малка операция.
А относно доктора не се притеснявай. Той по цял ден това прави, така че едва ли нещо, което направиш би го смутило. :)

guest10000
10-12-2007, 08:51
Да, и аз съм чувал за операция, ама май ще е само преглед (нищо не са ми казвали, но този лекар ме е виждал преди 2 години - тогава даже и в "невъзбудено" състояние не можех да я оголвам... а сега мога).

vistata
10-12-2007, 08:57
Чесно казано и аз имам този проблем. Само в невъзбудено състояние мога. Май ще трябва да отида и аз.. макар че незнам как ще се престраша. На колко години си ти?

guest10000
10-12-2007, 09:13
На 16 и е крайно време за мен... :oops:
Значи ще изчакаме някой друг да се изкаже!

vodolei4e_m
10-12-2007, 09:32
ami edinstvenoto koeto trqa da naprai6 e psihi4eski da se nastroi6,
ina4e za zakrivqvaneto , vazbujdaneto i okosmqvaneto - tva ne e problem - se pak e napalno normalno a i 4oveka po cql den tva prai...

guest10000
10-12-2007, 09:51
Ами ако каже на баща ми... Не, аз ще го помоля за онази "лекарска тайна" - нищо не излиза от кабинета. :)
Благодаря за мнението (трудно ще се настроя психически...), други предложения? :? :(

vistata
10-12-2007, 10:11
Лекаря е длъжен да пази тайната ти ако си над 18 години. В противен случай ако баща ти се поинтересува лекаря е длъжен да му каже, понеже си непълнолетен. Тоест баща ти не знае за какво отивате така ли?

guest10000
10-12-2007, 12:06
Хахах, естествено, че знае. Все пак за това ме води...