PDA

View Full Version : Еее,вече прекалява!!..



peZz
10-12-2007, 09:52
:smt013 Вече все да ми писва!!Тя винаги е права,тя не греши,куп други,а сега вече и все да се сърди за най-малкото нещо!
Значи оня ден бяхме на рожден ден аз,тя,и още хора...и едното момиче излезе за малко навън(да отиде до тях) да я кажем И. и нз какво взеха да си пускат сигнали.. и тая И. решила да пусне на всички,които са на РД-то,но на мен и на тая сръдла не пуснала.На мен защото не си носех тела,а на сръдлата (Х.) ,защото не знаела с коя карта (защото има 2) била. И Х. и се сърди вече два дена за тва!
Добре..вчера аз и Х. си бяхме в тях и гледахме ТВ..по едно време нз кво я прихвана и вика "мога ли да те цункам" и аз викам " ми кат искаш.." и тя скочи и се намаза с едно тъмно червено червило и ми скочи да ме целува(по челото)..аз и казах да ми се маха с тва червило,а тя дай та цуням ..борихме се кво прайхме..прасна ме по носа...бръкна ми в окото..накрая тръгна да ми дърпа крема за ръце,да го стиска(той беше в тубичка)..удари ме с шнолата ми по стомага...добре,викам айде да мине..по ръцете имах само 2 целувки с тва червило докато се боричкахме..после вика може ли да си сложа крем..викам не!..и тя "ааади де ,моля те!" и аз викам "не!!" и тя ми добре и се разсърди,изрита ме от леглото..виикаам аййде пак да мине,щото не искам да се караме..цупи се цупи се,накрая гаджето и писа смс да отиде до тях .. скочи .. нито ми каза,че тръгва..нищо..аз я питам и тя само едно "Да!" и докато се обувах се беше обърнала с гръб към мен.нищо не каза...и си тръгнах де...днес и писах сутринта смс с надеждата да не ми се сърди още..и тя ми звани .. и вика с такъв нисък сърдит тон "ако си мислиш,че ми е минало от вчера дето ме ядоса се лъжеш" и аз викам "за кво съм те ядосала" и тя "за какво ли!!!...",но той тела ни е малко развален и пращи и не се чува добре и аз викам "какво?" и тя "оф че си тъпа!!!!!!!!" и аз си викам на ум "айде пак гевезелъщини" и и викам "ми знам!мерси!" и после трябваше да и затворя щото имах малко работа и си писахме по скайп.."и викам ми ко ше прайм,тряя ходя да гледам за блузи" и тя " ми може,ама първо тряя напвая някви соленки (ли кво каза там)" и аз викам ми "добре горе долу колко време,че да не стане късно..и тя вика "незнам" и аз викам..ми добре там половин час за тва,до магазина,докат ги пригорвиш..после докат станат горе долу сметни за колко време ше стане ..-"НЗ!" после й викам "питай баба ти тя тряя знае" и тя "АБЕ НЕ ЗНАМ НА КЪВ ЕЗИК ДА ТИ ГО ОБЯСНЯ! ..абе направо разговора ето:

Аз:polivin chas u magazinq i dokat se vlachim primerno
i do 3-3 i 30 sha stane li
che mn kusno stava
i tebe sha ta domarzi
puk taman si izbrah edna bluza
da vidq i za bodi

Х каза: NZ

Аз: pitai baba тi

Х каза: :@
NEZNAAAAAAAAAM

Аз: PITAI BABA TI!!!!!!!!1
tq sha znai

Х каза: :@

Аз: KAKVO?!
i tfa li te marzi?!
:@

Х каза: NEEEEEE
prosto kato ti kaja
znachji neznam
baba mmi oshte po malko
!!!!!!!!!!!!!

Аз:ami nali baba ti e praila takviz neshta,banicni i takiva gluposti..predpolagam trqq znai..dali chas..dva..tri..tn.

Х каза: |-(
bojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ano ma chuvash
znachi nz na kakyv ezik
da ti go kaja
qvno
ne razbirash
bylgarski
NO
AZ
NEZNAAAAAAAAAAAAAAAAAm
!!!!!!!!!!!!
NITO BABA MI]
sled poredniq
pyt obqsnenie
nadqvam se
da si razbrakla
maika mu da eba
. :@

Аз: oooooooofgfhrgfgfgfggrfggfghh!!!
mainata ti !

Малко е дълго..ама ако ви се чете..нито я е питала,нито нищо,кво ми се звери,не може ли да ми каже като хората!!"тя низнай" ми от къде знай като не я е питала!Не искам да се караме,ама кво да й кажа?!С нея не мое се говори нормално! :smt013

sexy_sladuranka___
10-12-2007, 10:02
:smt017 ima li ne6to smisleno v taq tema :smt017

peZz
10-12-2007, 10:07
Какво не ти е смислено?Да ти обясня?
Или ей така написа да има някой друг пост отгоре,а? :roll:

ArTanDra
10-12-2007, 10:16
Чела съм много объркани теми , ама като твоята НЕ.. какво е това чудо ? В крайна сметка не разбрах за какво се сърди , че не те е целунала ли ? Или какво ? Кажи с 2 изречения за какво ти се сърди и като гледам май сте детската градина.

peZz
10-12-2007, 10:18
Ами щеше да е добре да знам за какво ми се сърди!Нито ми каза,само зяпа и се репчи.

Мдам,...детска градина сме..на почти 17 години.. :::

.PonY.
10-12-2007, 10:30
аз отличну разбрах... не саму ти незнаеш защо ти се сърди ма съм убедена че и тя нз защо го прави.... няма смисъл и логика в това нейно отношение... [-X нищо не прави.. изчакай я да и мине а през това време те съветвам д ан еи пишеш тя ще те потърси сама :) до колкото разбирам тя ти е доста добра фр така че... спокойну! :D

MaRiNkA_16
10-12-2007, 10:39
Ами щеше да е добре да знам за какво ми се сърди!Нито ми каза,само зяпа и се репчи.

Мдам,...детска градина сме..на почти 17 години.. :::
mi ne sa zanimavai togava s neq :D

Maimunche_f
10-12-2007, 11:08
Ахахаха много весела тема....Е що смяташ че тя е виновна за всичко? За приготвянето на соленките, ти е казала че не знае колко време ще и отнеме, защо си продължила да се заяждаш.... Не търси причината за това, че не се разбирате само в нея; замисли се и ти как се държиш... :roll:

NightSky
10-12-2007, 11:19
Ко са занимаваш с нея... пълна лигла, зарязвай я!

hilaRy___
10-12-2007, 11:20
Ами щеше да е добре да знам за какво ми се сърди!Нито ми каза,само зяпа и се репчи.

Мдам,...детска градина сме..на почти 17 години.. :::

na po 17 g0dini ste i se karate za takiva neshta boje moiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii porasnete beeeeeeeeeeee ne mi e qsno nqmash li dr priqtelki pyk i hodish na taq po gyza pochni da izlizash s dr hora da vidi che ne si umrela da si priqtelka pyk t0chno s neQ!!!!!

trittico
10-12-2007, 11:22
малееее докато схвана, бая време мина :smt005 първо мислехче си момче и не са ти "пуснали" и после разбрах че и двете сте момичета (нали? 8-[ )
та...по темата....предполагам е временно (не се знае може да е в цикъл) :smt005 ох айде успех

palomaaa
10-12-2007, 13:20
KAV E SMISALA NA TAQ TEMA..?

Blab
10-12-2007, 13:30
Не искам да се караме,ама кво да й кажа?!С нея не мое се говори нормално! :smt013
"Не искам да се караме, но с теб не може да се говори нормално." :roll:

А темата ти я прочетох с голям кеф, лесно и бързо, не като някои силно "любовни" :|

sexa_na_kompleksa
10-13-2007, 07:16
Мисля,че и двете вече трябва да пораснете.Виждала съм всякакви лиготни,ама вашето вече на нищо не прилича.Та вие сте на 17,до кога смятате да продължавате така ? Мисля,че и двете сте виновни за взаимоотношенията ви.Недей да обвиняваш само нея,макар че нейната вината е по-голяма.Пораснете и тогава обмислете дали ще си останете приятелки,ако това вашето изобщо може да се нарече приятелство.

Madness
10-13-2007, 08:47
Ъъъъ...оооо...само не разбарх за кво треаше да пита баба си

sexa_na_kompleksa
10-13-2007, 09:14
Ъъъъ...оооо...само не разбарх за кво треаше да пита баба си

За колко време ще станат готови соленките. :wink: :-D