PDA

View Full Version : Упоиващи в-ва



mickelangelo
10-12-2007, 10:02
Как бих могъл да накарам някой да спре да употребява такива неща. Стигнал съм до извода, че трябва да г0 накарам сам да разбере че трябва да спре .. н0 нямам идея как .. някои може ли да ми помогне ? Да ми даде някакъв пример или нещо от сорта ?

sexy_sladuranka___
10-12-2007, 10:05
ako choveka ne iska da gi spre ti nqma kak da pomognesh . |Edinstveniq nachin e da mu govorish za posledicite koito imat tezi upoivashti veshtestva uspeh nadqvam se da uspee6 [-o<

mickelangelo
10-12-2007, 10:19
честно казано не разбирам х0рата употребяващи горе посочените в-ва, нима всички те .. се опитват да се самоубият .. защото перспективата е такава ..
1 съвет от мен .. ак0 мислите че така бягате от проблемите ... има и други начини ... и ак0 живота .. беше лесен щеше ли да започва с плач ?

eXpLoaD
10-12-2007, 10:45
За какъф вид вещества става на въпрос ... ако става въпрос за венозно ... трябва да земе повече ... да го карат в болница и тн ... поне ще спре за известно време ... Както се казва с каквото си се разболял с такоз трябва да се лекуваш ... ДРУГ НАЧИН НЯМА .. или някои създание от женския пол да му заварти главата ... така стана с мене :lol: успех

mickelangelo
10-12-2007, 10:54
Ами не не е слава богу венозно но през устата и през носа ..

trittico
10-12-2007, 11:26
ako choveka ne iska da gi spre ti nqma kak da pomognesh . |Edinstveniq nachin e da mu govorish za posledicite koito imat tezi upoivashti veshtestva uspeh nadqvam se da uspee6 [-o<
+1 :!: въпреки че не се знае със сигурност дали човека ще се вслуша :smt009 успех !!!

Mooo6no
10-12-2007, 12:08
Няма как да му помогнеш. Просто го зарежи.

NightSky
10-12-2007, 13:51
Каквото и да му кажеш, надали ще те послуша.

Batko_gesh
10-15-2007, 07:13
Неразбирам от текива вещества ам земете си ударете главата в нвкой камик и сте готови !.!

IdiOtKa
10-15-2007, 08:58
честно казано не разбирам х0рата употребяващи горе посочените в-ва, нима всички те .. се опитват да се самоубият .. защото перспективата е такава ..
1 съвет от мен .. ак0 мислите че така бягате от проблемите ... има и други начини ... и ак0 живота .. беше лесен щеше ли да започва с плач ?
ти май за някъф философ се мислиш аа ?!

bulgarche
10-15-2007, 09:10
каквото не става с бой, става с много бой

луда
10-24-2007, 00:05
честно казано не разбирам х0рата употребяващи горе посочените в-ва, нима всички те .. се опитват да се самоубият .. защото перспективата е такава ..
1 съвет от мен .. ак0 мислите че така бягате от проблемите ... има и други начини ... и ак0 живота .. беше лесен щеше ли да започва с плач ?

така аиде да се позамислим чедо
звучиш ми малко като лелче :smt005 както и да е
едва ли такъв като теб може да проумее че не всеки
който взима горе посочените в-ва(негивиждам
:smt005 ) е наркоман или пък го прави от тъга
не ти ли минава през ума че така му харесва
че е наясно с последиците бее така му е кеф
не включвам някой безграбначни без висша нервна дейност
като мен :P такива хаха
чао банален тип такъф нема се плашиш само

shivacheva
10-24-2007, 07:06
каквото не става с бой, става с много бой
Това би ли могло да важи за отказване на наркотиците...? :roll:

mickelangelo
10-24-2007, 08:58
Добре за амфети хапове и трева ставаше дума ... просто не г0 написах .. 0к ?

луда
10-24-2007, 16:22
Добре за амфети хапове и трева ставаше дума ... просто не г0 написах .. 0к ?

да и амфетамина е упойващо вещество така ли
:smt005
запази си размислите става ли =D>
разбирам че имаш добри намерения ,
но моля те намери си нещо полезно за вършене