PDA

View Full Version : Yalta



naia
10-12-2007, 12:37
Здравейте,имам покана за утре за парти в Yalta,там пускат ли под 18?
Благодаря на тези които ще ми отговорят.
Харесва ли ви този клуб?

WhiteOneBG
10-12-2007, 13:27
някъде пускат под 18 ;)
Стига да имаш връзки , спецялно в Ялтра е трудно но се влиза
ПС мн як клуб мн яка музика много яки партита ;))

AtMosFera
10-12-2007, 13:40
някъде пускат под 18 ;)
Стига да имаш връзки , спецялно в Ялтра е трудно но се влиза
ПС мн як клуб мн яка музика много яки партита ;))


E,силно казано як клуб!Нооооооооооо........утре за Axwell няма лошо да се види за ко става въпрос/в случаи че човек няма по-добра оферта ест./,пък и като имаш покана...поне да я ползваш ама по принцип едва ли ше те пуснат/освен както казаха-ако нямаш връзки/
:-)

shadow4e
10-12-2007, 21:47
Ако ще ходите голяма компания, е лесно. Взимаш картата на някое момиче, което прилича поне малко на теб. Ако си с боядисана коса, а момичето не е, казваш, че сега си си я боядисала. Важно е да научиш ЕГН-то, защото в някои случаи питат.

Но приятелят ми е влизал в дискотека и с картата на момче, което е с кафяви очи и пълен, а той много слаб и със сини очи. :)

FreAK_
10-12-2007, 22:02
Не пускат, но вземи лична карта!
То днеска има яко парти. Но когато и да отидеш, Ялта си е Ялта. ;-)

LiveFlower
10-12-2007, 22:03
stava,samo da podade6 na policaq ili ohranitelq koito i da e 10-15 kinta i vliza6 :-D

Morning
10-13-2007, 11:51
Само чакам да стана на 18.. Се добри ди-джей-и канат Хах

`Death`Whore``
10-13-2007, 11:53
Хаххахаххаха, а какво поп клубче беше...аау...ходех там в 7-ми клас може би...или 8-ми...може и в 9-ти да е било... :-D

Morning
10-13-2007, 11:54
Между другото, права си и майка ми тфа разправяше :::

`Death`Whore``
10-13-2007, 11:55
Бях 7-ми клас преди няма и 8 години, не съм толкова стара :-D Майка ти да не те е пращала при баба, когато си бил малък, и да е ходела по дискотеки? :smt005

Morning
10-13-2007, 11:58
Хихи.. ММммм неее Чекай станем на 18-тка ще кълча кльощавия гъзак на сцената ;)

`Death`Whore``
10-13-2007, 11:59
На мен ли ми се струва, или говориш адски несвързано?

Morning
10-13-2007, 12:01
На мен ли ми се струва, или говориш адски несвързано?

Който както го разбира приятелко ;)
Все пак мисля че ме разбра...
И сега стъпваш ли в Ялта, 'щото до колкото разбрах си била преди има нема 8 годинки там а?

`Death`Whore``
10-13-2007, 12:04
Не обичам да фамилиарничат с мен - не съм ти приятелка. Не стъпвам в Ялта, разбира се, всъщност не ходя по клубове, а и щом казвате, че "канят яки ДиДжеи", значи става въпрос за електронна музика, каквато не харесвам. Макар че трудно би кълчил задник на електронна музика... :smt017

WhiteOneBG
10-13-2007, 12:32
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)

nO3Hau*
10-13-2007, 14:43
kак мина вчера партито в Ялта ?? някой който е бил да разкаже малко

nO3Hau*
10-13-2007, 14:45
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)


хаахахаххахаах КОй е най големия клуб на балканите че не Разбрах ?
да нямаш предвид SPACE миличка ? :lol: :lol: :lol:

vodolei4e_m
10-13-2007, 14:49
Като чуя Ялта и си мисля за един скапан търговски комплекс в моя град! :shock: :smt078
ама явно нямат нищо общо и тва е мноо як клуб!

WhiteOneBG
10-13-2007, 14:55
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)


хаахахаххахаах КОй е най големия клуб на балканите че не Разбрах ?
да нямаш предвид SPACE миличка ? :lol: :lol: :lol:

Миличка o.0 боже мойй , до къде я докарах да ме зимат за жена ...
Тъ .. Добре може би не са най - големи ( като площ мащаби , но не съм сигурен в това , за Балканите говоря ) , но като интерьор , лукс етц 100% , иначе , щом смяташ че българското е кофти си ходи у македония , сърбия , черна гора , албания и си се кефи на живота

nO3Hau*
10-13-2007, 15:04
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)


хаахахаххахаах КОй е най големия клуб на балканите че не Разбрах ?
да нямаш предвид SPACE миличка ? :lol: :lol: :lol:

Миличка o.0 боже мойй , до къде я докарах да ме зимат за жена ...
Тъ .. Добре може би не са най - големи ( като площ мащаби , но не съм сигурен в това , за Балканите говоря ) , но като интерьор , лукс етц 100% , иначе , щом смяташ че българското е кофти си ходи у македония , сърбия , черна гора , албания и си се кефи на живота

axxaxaxa авей мой я влез в диско бг ли как беше сайта за бг дискотеки и отвори да видиш какво представлява спейс и тогава ми говори не отричам че ялта може да е мн яка но спейс си е спейс исчакай да намеря сайта ся щи дам

nO3Hau*
10-13-2007, 15:07
http://www.disco.bg/designs/inox2_bg.php?id=317 ЕТо на Space

http://www.disco.bg/designs/inox2_bg.php?id=317 Ето и на Ялта

та ти ми сравняваш дискотека сас обем 2000 4овека и дискотека с обем 300 човека ?

само 1нствения минус и з акоето мн ми е гадно на спейса е че не праят партита ..... но като клуб си много добър

WhiteOneBG
10-13-2007, 15:20
Дай да видим , наистина не съм ходил там не отричам :)

Пс обзор брее ...офф

ПС 2 наитина поне доколкото се вижда е страхотно място
ПС 3 2рото е пак слейс не е ялта ;)

AtMosFera
10-13-2007, 18:45
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)

Аз минах от там и имаше бая хора,обаче беше и фул с патрулки ест.,а и има камери в доста обширен радиус въобще около цялата Ялта.

По-точно Siners-а,защото Sin City е доста обширно понятие ако ме разбираш.
За съжаление не мога да се съглася с теб-и кои са тея толкова хубави дискотеки :shock: ?Escape?PR?Chervillo??Неееееее.Единс вените ПАРТИТА в по-пълния смисъл на думата стават или по залите/Хр.Ботев примерно/или по разни open-air-и и подобни.Поне за мен де :-D !А,и на 4-ти км съм си прекарвала яко ама...абе др си е на зала или на открито

WhiteOneBG
10-13-2007, 22:49
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)

Аз минах от там и имаше бая хора,обаче беше и фул с патрулки ест.,а и има камери в доста обширен радиус въобще около цялата Ялта.

По-точно Siners-а,защото Sin City е доста обширно понятие ако ме разбираш.
За съжаление не мога да се съглася с теб-и кои са тея толкова хубави дискотеки :shock: ?Escape?PR?Chervillo??Неееееее.Единс вените ПАРТИТА в по-пълния смисъл на думата стават или по залите/Хр.Ботев примерно/или по разни open-air-и и подобни.Поне за мен де :-D !А,и на 4-ти км съм си прекарвала яко ама...абе др си е на зала или на открито

Тва за което говориш ти е класика
Аз ти говоря сега за зимата , едва ли на някой му се ходи някаде навън :)))
Нямам си на идея дали спейс в обзор работи и зимата , но опр в сф си стават яки партита
НЕ можете да отречете че най яките ди-джей идват в ялта , син ситииии ... абе тва е за футболистчета главно , родното място на благо :D:D
ПС патрулки , защо сички толкова се панират от ушеви ??? Странно
колкото пъти съм с няква компания някъде кат видат патрука се ос .. наакват ( :D ) , никога не съм се пристеснявал ма и никога не са ме проверявали , така че мислете си хубави неща за да ви се случват такива ;)))

FreAK_
10-13-2007, 23:17
Абе имаме си дискотеки в БГ-
Ялта, Червило, Ескейп, ПР, Синърс, 4ти км и тн.
Това само в София. Иначе то не е Плазма, Канапе, Екстраваганца, Алиби, Масай, Мания... има много хубави местенца, където можеш да се накефиш ;-)

nO3Hau*
10-14-2007, 02:48
София играе зимата ... лятото .... Златните няма какво да спорим ;)

апак за АтакаБГ - Бате Спейса си е от няколко години отворен , btw за мене това е 1 дискотека с наистина европейски и квито там но не бг. стандарти само щи обясня как стоят нещатата 2ма зверове на входа влиза се в колона няма такива пререждания и ненам си кви ,влизате 1 по 1 минава6 през 1 от онези каси като на летищата дето засичат метал като пилне веднага 2ма те фащат с 1 кирия за метал оба4е ра4но така та проверяват пак пипат та отсякаде вадиш и пказваш влизаш в диското на всякаде се разхождат изродите с радио станциите , докато седнеш веднага идва приятна сервитиорка обле4ена ... мн яко скандал просто .. и дане ти се пие ще те накара бате а и да поискаш да отидеш до бара има мисля че 5 бара в дискотеката на 3на горния и 2 на долния етаж , постоянно шоу програми игри и тем подобни кирии лазери димове кат са качиш на дансинга 4овек като видиш 123512612 милиона 4овека как незнаят и просто няма какво да сравняваме с тез бардаци дето ми ги хвалите . само тва ви казвам минуса му е 4е канят смао фолк певици , и незнам ама явно им е наредено да пускат чалги и такива своеобразна музика об6то взето иначе някои от младите дj-4eta се отпускат да пускат хаус и други тупалки смисал некомерсиални .

AtMosFera
10-14-2007, 13:09
naia разажи как беше партито , как си изкара , пуснаха ли те ;)))
Ялта според мене няма 2ри равен на него клуб
Това е най-големият диско - хаус клуб /заведение/дискотека на балканите :))
Ест в българия е и другият най-голям клуб/дискотека , SinCity , поне в това отношение българите сме на 1во място имаме доста и доста хубави дискотеки ... :)

Аз минах от там и имаше бая хора,обаче беше и фул с патрулки ест.,а и има камери в доста обширен радиус въобще около цялата Ялта.

По-точно Siners-а,защото Sin City е доста обширно понятие ако ме разбираш.
За съжаление не мога да се съглася с теб-и кои са тея толкова хубави дискотеки :shock: ?Escape?PR?Chervillo??Неееееее.Единс вените ПАРТИТА в по-пълния смисъл на думата стават или по залите/Хр.Ботев примерно/или по разни open-air-и и подобни.Поне за мен де :-D !А,и на 4-ти км съм си прекарвала яко ама...абе др си е на зала или на открито

Тва за което говориш ти е класика
Аз ти говоря сега за зимата , едва ли на някой му се ходи някаде навън :)))
Нямам си на идея дали спейс в обзор работи и зимата , но опр в сф си стават яки партита
НЕ можете да отречете че най яките ди-джей идват в ялта , син ситииии ... абе тва е за футболистчета главно , родното място на благо :D:D
ПС патрулки , защо сички толкова се панират от ушеви ??? Странно
колкото пъти съм с няква компания някъде кат видат патрука се ос .. наакват ( :D ) , никога не съм се пристеснявал ма и никога не са ме проверявали , така че мислете си хубави неща за да ви се случват такива ;)))


Еми в такъв случаи остават залите,Black Box-а...на мен тея ми стигат + after-ите като продължат по 2-3-5 дена...опр си ми стига :-D

Ааа за куките...повярваи ми не ме ебе грам,но......аз го казвам да си знаят хората,защото тва че ти не се занимаваш с как да го кажа...по-незаконни неща,не значи че и др са така.А особено при/около Члта,Червило и пр.

nO3Hau*
10-14-2007, 13:26
Ок,сигурно е яко. Но и в София имаме доста здрави дискотеки,не се надъхвай толкова. Не знам за какви "бардаци" говориш... То не е само Амор и ДВ в София :wink:
А Син Сити пък е най-голямата дискотека на Балканския полуостров. :wink:

гледай го ве .... аз до ся му обяснявам коя е най голямата дискотека на балканите тоий пак с това син сити ....

а нямах предвид че софииските са бардаци просто пове4ето дискотеки та дори и във варна

nO3Hau*
10-15-2007, 00:59
axax ве тази София :D . ок ноомер 1 сте през зимата ;)