PDA

View Full Version : тест за бременност



_MiA_
10-12-2007, 12:12
здравейте искамда ви попитам сори ако повтарям темата ама е важно.. може ли да се нарпави тест за бременност то4но на 14 или на другия е по - добре и има ли риска да покаже грешно ?/

мерси за отговорите предварително и моля без базици важно е

sexy_angell
10-12-2007, 13:08
ako tova na 14 e na 14-tiq den,moga da ti kaja 4e sled 7-miq den sled poloviq akt moje6 da si napravi6 test i ako si bremenna 6te ti pokaje

NightSky
10-12-2007, 13:39
Kakvo zna4i tfa 14 ? :roll: 14 Dni li ?
Най-вероятно.
След шестия или седмия ден вече ти показва.

_BoSSy_
10-12-2007, 14:22
Теста може да те насочи дори след 7мия ден.Тва да чакаш до 14 дни е било преди 3-4 години,а медицината е бая напреднала през това време.И да-теста може да не е верен.Може да ти покаже положителен демек "бременна си", а всъщност да не си.Така се получава,защото оплодената яицеклетка се закрепва за матката,но поради някаква причина(не знам точно каква,ако някои знае да допълни),бива изхвърлена от тялото по време на менструация.Затова в повечето случеи се казва,че теста показва вярно първия ден след закасняването на цикъла :)
Разрови се малко из интернет-има наистина мн интересни неща.Ползваи Google :):):)

.PonY.
10-12-2007, 16:31
Теста може да те насочи дори след 7мия ден.Тва да чакаш до 14 дни е било преди 3-4 години,а медицината е бая напреднала през това време.И да-теста може да не е верен.Може да ти покаже положителен демек "бременна си", а всъщност да не си.Така се получава,защото оплодената яицеклетка се закрепва за матката,но поради някаква причина(не знам точно каква,ако някои знае да допълни),бива изхвърлена от тялото по време на менструация.Затова в повечето случеи се казва,че теста показва вярно първия ден след закасняването на цикъла :)
Разрови се малко из интернет-има наистина мн интересни неща.Ползваи Google :):):)
+1

foreverr
10-12-2007, 18:42
Теста може да те насочи дори след 7мия ден.Тва да чакаш до 14 дни е било преди 3-4 години,а медицината е бая напреднала през това време.И да-теста може да не е верен.Може да ти покаже положителен демек "бременна си", а всъщност да не си.Така се получава,защото оплодената яицеклетка се закрепва за матката,но поради някаква причина(не знам точно каква,ако някои знае да допълни),бива изхвърлена от тялото по време на менструация.Затова в повечето случеи се казва,че теста показва вярно първия ден след закасняването на цикъла :)
Разрови се малко из интернет-има наистина мн интересни неща.Ползваи Google :):):)+1

fiama
10-14-2007, 05:37
Мила, на 14-тия ден е добре. Това за 6-ти, 7-ми ден не го слушай, то на жени с уравновесен цикъл много рядко отчита толкова рано, камо ли на младо момиче. Просто за да се покачи достатъчно "хормона на бременността" трябва да минат 14 дена, или поне ден закъснение.