PDA

View Full Version : Skype



AzZz_f
10-12-2007, 14:28
Здр. Да сте чува ли нещо за някакъв нов skype, в който можеш да слагаш анимация на аватара си?! и въобще има ли такова нещо? ако някой го знае нека даде линк :) >>....мерси....<

spiteful_pz
10-12-2007, 14:43
тва наистина бо боло хубаво.И аз го искам
(ако въобще съществува де)

sladка_ягодка
10-12-2007, 14:46
[-o<

OnFire
10-12-2007, 14:49
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.

Loshotia
10-12-2007, 14:52
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.
gif avatar :wink:

OnFire
10-12-2007, 15:01
Май го виждат само хора, които имат програмата.

kaka Albenka
10-12-2007, 15:04
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.
gif avatar :wink:
Точно с нея се прави..само че екстрата е платена :?

spiteful_pz
10-12-2007, 15:05
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.
gif avatar :wink:
мерси

SuN_LiGhT
10-12-2007, 15:13
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.
gif avatar :wink:
Точно с нея се прави..само че екстрата е платена :?

А колко струва? :-k

MauMyHkaTa
10-12-2007, 15:41
Здравейте! Аз преди малко си обнових Skype и тази "екстра" с видеото беше едно от новие неща. Не знам дали точно за това пита авторът на темата, но ще кажа все пак как го слагам. От "Лични данни" избирам "Задай видео в настроението..." , след това избирам един от многото налични клипове и го задавам в профила си с бутона "Save Mood Message". След което той се нарежда до аватара ми и всеки (но предполагам всеки, който има същата версия на Skype, тук да не ви излъжа! :-k ) може да го преглежда. Това е.
Но аз също искам да попитам нещо. От месец използвам вторият ни "семеен" компютър, на който също има Skype. Тук обаче не ми се появява прозорецът за групите ми абонати. Претърсих едно по едно падащите менюта и също не го открих. Случайно някой да знае причината да липсват тези групи? Зависи ли от версията, понеже на предния комп. всичко си беше наред, а сега ги няма. Реших да не е от това,че съм с маалко по-стара версия на програмата, но дори след като вече имам уж най-новата - пак нищо... :-s

kaka Albenka
10-12-2007, 16:43
Тва с аватара се прави с няква програма от екстрите в скайпа.
gif avatar :wink:
Точно с нея се прави..само че екстрата е платена :?

А колко струва? :-k

ми не знам...аз като си обнових скайпа и от екстрите ми дръпна някаква програмка, която дава да си качиш анимация, но..като си качиш анимацията в аватара не е анимирана..за да се движи трябва да си платиш екстрата..виж там.то си пише..

FeelTheBeat
10-12-2007, 23:14
Да, вече всички екстри ги ги направиха платени (не че ме вълнува де). Но преди да стане това нещо, много хора казаха, че именно тая екстра много товарила ПиСи-то. Абе т'ва са си глупости... Аз ако видя някой мой абонат с такова мигащо и дразнещо аватарче ще го изстрия...