PDA

View Full Version : аспирин???



PerfectByNature
10-12-2007, 14:39
бях чула че след секс аспирина убива сперматозоидите ако се съмняваш дали има беля или не....въпроса ми е ... къде се пъха,опасно ли е и има ли странични ефекти ??? мерси предварително :)

т.1
krem4et0

marmotsladuk
10-12-2007, 14:58
в носа си наври аспирина !! ще помогне сус сигурност :mrgreen:

preslav4etyyy
10-12-2007, 15:38
в носа си наври аспирина !! ще помогне сус сигурност :mrgreen: ебати отношението!!!
по въпроса и аз съм чувала същото..еми от долу си го пъхаш мисля...

PerfectByNature
10-12-2007, 20:12
dobre we da eba maika ti glupava o6te vednuj 6te se izvinq 4e sum sburkala mqstoto !!! Blagodarq ti za otgovora .. nqma6e nujda da se trepe6 da mi otgovarq6 izob6to ... ](*,)

nCuXaPaa
10-12-2007, 22:24
бях чула че след секс аспирина убива сперматозоидите ако се съмняваш дали има беля или не....въпроса ми е ... къде се пъха,опасно ли е и има ли странични ефекти ??? мерси предварително :)
Заври си го в гъза! :lol:

BlueDevil
10-12-2007, 22:55
Супер ефикасно е! Кажи му на твоя тъпкач да се цеди вътре, после си тикни един Упсарин за по-сигурно (разтваря се по-бързо) и си свиркай. А да, Упс-а се тика в оная ти работа, естествено, а ако искаш максимална сигурност - по един във всяко ухо. Убива сперматозоидите одма, така както вие ме убивате с тези нискоинтелигентни (да не казвам по-силна дума) теми.
Ае успех.


След 1-3 седмици се очаква тема: "Za6tO mI ZakYsNqvAaAaaAaaa ?!?!?!?!?!!?!?!"

`Death`Whore``
10-13-2007, 05:30
Ако гаджето ти не може поне да не свършва в теб, започни да пиеш противозачатъчни.

foreverr
10-13-2007, 13:35
ами значи пъха се в вагината :roll: , но сестра ми е пробвала и повярвай ми-НЕ деиства!!!

kalpazanka
10-13-2007, 14:01
Абе аспирина няма да ти помогне, но Ескапел и регулярна контрацепция- със сигурност. :lol:

foreverr
10-13-2007, 15:21
Абе аспирина няма да ти помогне, но Ескапел и регулярна контрацепция- със сигурност. :lol:не се заяждам, а само казвам-чувала съм много оплаквания от тези хапчета ескапел, постинор дуе и тем подобни!Да наистина от тях не забременяваш, но после цикъла ти е много вероятно да стане мнооооооооого объркан!!!Така, че съветвам момичето което е писало темата да не пие хапчета, а или да го прави с презерватив или момчето да свърши върху нея или някъде другаде!То са ми казвали дори, че ако свършат върху теб било яко :lol: :wink:

kalpazanka
10-13-2007, 16:39
"Полезно" хапче не съществува и това важи с пълна сила и за постинор и ескапел, но избираме по-малкото зло! А именно по-добре да се обърка цикъла, отколкото аборт!!
Обаче за разните глупости да си пъхате аспирини.....То *това там* да не ви е джоба на дънковото яке? Да пъхате каквото ви падне!
Като не щете презервативи и противозачатъчни, ми купувайте си глобули!

foreverr
10-13-2007, 18:07
"Полезно" хапче не съществува и това важи с пълна сила и за постинор и ескапел, но избираме по-малкото зло! А именно по-добре да се обърка цикъла, отколкото аборт!!
Обаче за разните глупости да си пъхате аспирини.....То *това там* да не ви е джоба на дънковото яке? Да пъхате каквото ви падне!
Като не щете презервативи и противозачатъчни, ми купувайте си глобули!Aми аз не съм си пъхала там аспирин, а лудата ми сестра!Така, че..........А аз знам, че хапчвето е по добро решение от аборт, но просто казах, че и то не е добро решение-най- доброто решение е да свърши някъде дръгаде, а не в нея.

dzver
10-14-2007, 19:31
Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
(ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )

foreverr
10-14-2007, 19:50
Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
(ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )Да бе съветвай го ммичето да пие по 5 на ден и ще и стане нещо-на листовката пише за лица над 12 години да се пият най-много по 2 хапченца на ден, а не по 5 ](*,) :x А за вързасти бяха по повече-не помня колко-А и без туи това ако си бременна като пиеш аспирин няма да ти помогне!!!! :smt011 :smt012

dzver
10-14-2007, 21:12
НЕ СЪМ КАЗАЛ ДА СЕ ПИЯТ БЕЗ ПРИЧИНА!!!Не съм казал да се пият и по 5 пъти на ден...

dzver
10-14-2007, 21:15
Между другото земи седни прочети малко книжки, като те гледам...
имаш нужда...Почни с препрочитане на листовката...и като съвет за здравето, избягвай да ми казваш какво да правя за напред, а "уважавай мнението ми" както е написано в правилата на форума...

foreverr
10-15-2007, 08:15
Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
(ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )E оки ще уважавам мнението ти, и наистина не си казал да пие пет, но каза да пие до 5-а ако тя испие 5 може да и стане нещо!А за книжките-споко-вкъщи имам 2 за пубертета-чела съм ги-1 за тампони и превръзки-чела съм я-и хапчета-някои листовки съм ги чела!!!Така, че и ти ме оважавай и не казвай да чета като не знаеш чела ли съм. :smt011

morgana
10-19-2007, 10:02
DZVER, Oважавай, моля те, мненията на нашето Пепи, тя знае какво е постинор дуЕ! ОМГ ](*,)

Относно авторката - не разчитай на подобни глупости! Какъв е проблема да си изберете контрацептивен метод и да го спазвате? Трябва да сте по-отговорни, защото сексът означава и това!

ubuntu
10-19-2007, 22:33
Все пак аз пуснах слуха за аспирина! Знам го от една позната която се беше праскала с кондом само 2 пъти щото го беше правила с двама смисал първите пъти и с двамата с капут останалите на голо... та тя ми е казвала че ако стане фал да се ръга вътре аспирин пробвала го е говорила е и с биолог и ефекта е бил потвърден - не е бременна а й като ми го каза не беше 13год лигла а си беше зряла жена . . . и от други познати също съм го чувал ... но все пак не разчитайте на подобни работи а се пазете! Ако нямате пари за кондоми на 69 и тва е или на сухо по добре да си ударите по една ръчно от колкото да ставате майки и татковци по на 15-16 години !!!!!

kalpazanka
10-20-2007, 09:19
Ти мене оважааш ли мъ или ни мъ оважааш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Неграмотност до шия

iveto89
10-25-2007, 10:05
aspirinut nqma nikakvo takova deistvie,znam edno,4e pri prou4vane na britanskata asociaciq za zdrave i dulgoletie(4rez opiti s hora)e ustanoveno,4e ako pie6 1 aspirin na den se namalqva riskut ot rak na debeloto 4ervo,no za spasqvane ot bremennost-ZABRAVETE.ako be6e taka,do momenta aspirini v aptekite ve4e nqma6e da ima...

foreverr
10-26-2007, 09:14
Сори ама тая тема е от 12 октомври!!Много е стара, а ти се ровиш в нея и пишеш в нея-да но поне мнението ти е вярно-пих аспирини, но не се получи-даже ми закъснява с 1 меасец :cry: :-#

Iv4eTy
10-26-2007, 13:14
Пфф пак с тея глупости . С тоя аспирин най-много да се разраниш нещо. По-добре си го използвай по предназначение там за главоболие ли ко беше нз.. а иначе си използвайте презервативи или ако е станала белята тичай до аптеката за Ескапел

DianaBaby
10-30-2007, 12:26
Аспирина гори , така че не си г пъхаи там от долу това са измислени бабани рецепти.Всички сме ги чували но не прави грешката ако искаш да си в отлично здраве. :-D

foreverr
10-30-2007, 19:30
Аспирина гори , така че не си г пъхаи там от долу това са измислени бабани рецепти.Всички сме ги чували но не прави грешката ако искаш да си в отлично здраве. :-DОф момиче ти изобщо прочете ли добре-+оисала съм, че искам да го пия тоя аспирин, а не да си го пъхам там долу-сори ама не съм луда!И тая тема е много стара-няма ли някой да е заклучи вече? :evil: