PDA

View Full Version : Поздрав за всички наркоманчета



Mooo6no
10-12-2007, 17:08
Клипа е тъп, ама чуйте песента.

http://vbox7.com/play:5237bdba

p07ren
10-12-2007, 17:14
тая песен е добра :)

mon4eto
10-12-2007, 19:18
Pesenta e mnogo pou4itelna ama nadali nqkoi ot narkoman4etata 6te i obarne vnimanie ](*,)

loyal_88
10-12-2007, 20:28
Хах добре бе хора, не разбрахте ли че "накоманчетата" може би знаят достатъчно за наркотиците и при всяко положение повече от вас? Но просто сме си избрали как да живеем, и с никакви клипчета няма да ни промените мнението. За кво тогава трябва да се сОлим? Някой закача ли ви вас? Не. Тогава аре стига глупости ;)

Democrat
10-12-2007, 20:51
Хах добре бе хора, не разбрахте ли че "накоманчетата" може би знаят достатъчно за наркотиците и при всяко положение повече от вас? Но просто сме си избрали как да живеем, и с никакви клипчета няма да ни промените мнението. За кво тогава трябва да се сОлим? Някой закача ли ви вас? Не. Тогава аре стига глупости ;)
Нацист-наркоман...и това доживях да видя :lol:

loyal_88
10-12-2007, 21:02
Хах добре бе хора, не разбрахте ли че "накоманчетата" може би знаят достатъчно за наркотиците и при всяко положение повече от вас? Но просто сме си избрали как да живеем, и с никакви клипчета няма да ни промените мнението. За кво тогава трябва да се сОлим? Някой закача ли ви вас? Не. Тогава аре стига глупости ;)
Нацист-наркоман...и това доживях да видя :lol: 1. Не съм нацист
2. Трай, щото наркотиците са плод на демокрацията
3. Айде у лево
<=

Mooo6no
10-12-2007, 21:24
И какво като знаете последствията? Не ми ли пречи да ви покажа песничката? Има положителен ефект, макар и малък. Защото някой като и се кефи и си я пуска често, то нейните послания ще му се забият в главата и ще има някакъв ефект (не върху наркоманчетата), макар и минимален.

Escarina
10-12-2007, 21:43
2. Трай, щото наркотиците са плод на демокрацията

Това ли е извинението на българския наркоман? Те и алкохолиците разбират от алкохол ама нито на едните нито на другите живота им не е цветущ, над това замислял ли си се? И още нещо, масата наркомани, като стигнат дъното и безпаричието какво правят? Покрадват, продават чужди вещи.. и после казваш, че не ни пипа никой? Плюс това не виждам нищо лошо човек да изкаже възмущението си, особено относно хора които собстеноръчно си рушат живота...

Special K
10-12-2007, 21:45
Алкохолиците НЕ разбират от алкохол.......

BaiboCo
10-12-2007, 22:09
Тфа да спориш с наркоман е като да спориш с кура си що е малък - теб ти пука за него, него за теб не или като да говориш на политик - не те изслушва, ма продължава да си говори глупостите и по-лошото е - верва си. Хубавото в цялата ситуация е, че на теб не ти пука :D

FreAK_
10-12-2007, 22:14
Наркоманите ви крадат телевизора.
Алкохолиците ви убиват на пътя ](*,) ](*,) ](*,)

Нямам думи.... Осъзнайте се!

+ това, за да стигнеш до крадене минаваш доста дълъг път.
Дълбоко се лъжете,ако си мислите че днес пробваш трева, утре амфет и бонбон, другиден си на улицата с иглата..

Escarina
10-12-2007, 22:18
Наркоманите ви крадат телевизора.
Алкохолиците ви убиват на пътя ](*,) ](*,) ](*,)

Нямам думи.... Осъзнайте се!

+ това, за да стигнеш до крадене минаваш доста дълъг път.
Дълбоко се лъжете,ако си мислите че днес пробваш трева, утре амфет и бонбон, другиден си на улицата с иглата..

Някой да го е казал? А ако се опитваш да кажеш че наркоманите не крадат и алкохолиците не катастрофират... въобще се губи смисъла на разговора.

FreAK_
10-12-2007, 22:31
Девойче точно тва казвам- Алкохола взема в ПЪТИ повече жертви, при това и повечето НЕВИННИ!!!
Така че не занимавайте "наркоманите" тук с поучителни речи, а ходете в някое заведение, просто излезте на улицата и се загледайте какво се случва под действието на алкохол!

Никой не ви кара да друсате! Гледайте си в собствената паница, не поучавайте другите! Първо се замислете какво правите самите вие!

Escarina
10-12-2007, 22:43
ОМГ.. Младежо що ти не се огледаш малко. Алкохолиците да ги поучаваме наркоманите не..като не искаш да гледаш поучитени теми недей кой те кара? А и какво искаш да кажеш с това да се замислим ние какво правим?

loyal_88
10-12-2007, 22:46
Алкохолиците катастрофират, факт. Но всички наркомани, които познавам по нищо не се отличават от мене, тебе и всички останали. И за всеки от тях по отделно мога да кажа че никога не са крали. А вас колко пъти са ви били и ограбвали наркомани, че се оплаквате толко? Крадат и се правят на интересни циганите примерно. Дори наркоманите да крадат не можете да ги съпоставите с църните. Но защо не мразите орките, дето се прехранват с окраднатите пари по рейсовете, а мразите наркоманите? Но те така казват чичковците с костюмите по телевизията...
ПП. За това в началото се изказах против тая тема, защото знаех какво ще стане :lol:

Escarina
10-12-2007, 22:48
Щото темата е за наркоманите, а не за циганите. В темите за циганите и от тях ще се оплакваме. Явно познаваш доста цивилизовани наркомани..Тези които аз познавам са меко казано измет.

FreAK_
10-12-2007, 22:57
Кой познаваш ти ве?????
Ходи излез малко на вънка, запознай се с някой друг различен от местния гъзар и ми говори за това какви наркомани познаваш!
Ти въобще какво разбираш от наркоман- циганчето, дет лъха кале до кофата ли???

Като не употребяваш, не поучавай...
Кой те кара да се занимаваш с тва? Има хиляди по-важни неща за вършене!

Escarina
10-12-2007, 23:00
ХхА а ти кой си, че да знаеш аз кой познавам :lol: Под наркомани разирам хора които си провалиха живота пред очите ми. И ако обичаш мини без съветите аз какво да правя. За да не ти връщам услугата. Ае със здраве.

loyal_88
10-12-2007, 23:03
Явно познаваш доста цивилизовани наркомани..Тези които аз познавам са меко казано измет. Явно просто не си случил на цивилизовани наркомани :lol: Естествено е да има и издънки, но казвам че като цяло никога не можеш да ги различиш от останалите хора. Примерно за мене, освен хората с които си друсаме, знаят още макс 5-6 човека, на които просто съм казвал по един или друг повод.

FreAK_
10-12-2007, 23:21
ХхА а ти кой си, че да знаеш аз кой познавам :lol: Под наркомани разирам хора които си провалиха живота пред очите ми. И ако обичаш мини без съветите аз какво да правя. За да не ти връщам услугата. Ае със здраве.

Е ти ако под наркомани разбираш твои познати, незнам как нас ни отриличаваш на тях :lol:

Смешно е да приказваш неща, които си чула от тоя и оня.
Изгради си мнението сама, опознавайки повече хора и добивайки повече житейски опит!

Наркоман е човек ПРИСТРАСТЕН към дадено вещество. Наркомания има също към цигари и алкохол....
Пак нищо не отговаряте за алкохола....
Много по-лесно е да се критикуват другите..
И пак казвам- тук не пишат хора, които крадат телевизори. Просто незнанието води до безсмислени спорове.

Escarina
10-12-2007, 23:25
Ама разбира се, че незнанието е виновно... Ти ли ще ми кажеш как да си градя мнението? Елементарното ти мислене в стил "аз теб те познавам, ти мен не" Води до безсмислени спорове. Въобще за човек който и името не ми знае, не мога да разбера как си вадиш мнението какви неща говоря и изобщо какъв ми е житейския опит. Мисля че темата е написана така, че да покаже точно за каква наркомания става въпрос. Това, че на теб ти прави кеф да се заяждаш по форумите защото не целия свят е на твоето мнение си е лично твой проблем. Приятна вечер.

FreAK_
10-12-2007, 23:29
Някой ден се надявам да преодолееш тесногърдието!
Едва тогава би могла да оцениш трезво нещата!

b0Nb0n
10-13-2007, 00:10
Въобще за човек който и името не ми знае, не мога да разбера как си вадиш мнението какви неща говоря и изобщо какъв ми е житейския опит.
vadi si mnenie za tova koeto govori6 ot tva koeto pi6e6 i ot tva koeto pi6e6 si vadi mnenie kaf ti e jiteiskiq opit

Mooo6no
10-13-2007, 06:06
Вие едва ли не ще изкарате наркоманите като най-хубавите, образовани, умни и честни хора на света.

Прави сте, че хората тук не крадат телевизори. Все още имат пари за боклучетата си, ама като им свършат първо парите ще си отмъкнат компютъра и вече няма да пишат тук, така че сте прави. :lol:

Супер смешно е да сравнявате с наркотиците с алкохола и наркотиците. Защо има повече жетви от тях? Какъв е броя на хората употребяващи алкохол и цигари? Хипотетично, ако наркоманите бяха толкова, колкото и употребяващите алкохол и цигари в момента или съвсем скоро щеше да дойде края на света. Така, че не ми правете сравнения, а и това, че други ползват много, много по-малко вредящи вещества не е оправдание, че вие ползвате далеч по-вредни.

JuLieTa^
10-13-2007, 09:25
mnogo gadno

stefko89
10-13-2007, 10:22
of super tapi ste nqma smisal kvo da vi se obqsnqva se edno da kaje6 4e koza e po vreden ot cigarite boje kakvi hora varvqt iz tazi zemq

HouseSoul
10-13-2007, 11:02
ХхА а ти кой си, че да знаеш аз кой познавам :lol: Под наркомани разирам хора които си провалиха живота пред очите ми. И ако обичаш мини без съветите аз какво да правя. За да не ти връщам услугата. Ае със здраве.
Аре още един човек който проповядва добро и зло ... Амин ! =D> Що не си гледате живота и не оставите и другите да правят това ... ?! През 2 дена се пуска тема ".....наркоманчета.....незнам си какво ...." Ама я си ходете да си водите здравословният начин на живот без цигари,алкохол и наркотици... направо ходете в някой манастир в планината,там и въздуха е чист .... 8)

BaiboCo
10-13-2007, 13:57
ХхА а ти кой си, че да знаеш аз кой познавам :lol: Под наркомани разирам хора които си провалиха живота пред очите ми. И ако обичаш мини без съветите аз какво да правя. За да не ти връщам услугата. Ае със здраве.
Аре още един човек който проповядва добро и зло ... Амин ! =D> Що не си гледате живота и не оставите и другите да правят това ... ?! През 2 дена се пуска тема ".....наркоманчета.....незнам си какво ...." Ама я си ходете да си водите здравословният начин на живот без цигари,алкохол и наркотици... направо ходете в някой манастир в планината,там и въздуха е чист .... 8)
"Only a sith deals in absolutes!" тфа го казва Оби Уан Кеноби на Анакин в стар уорс 3 преди да започнат да се мелят. Еми вие не сте сити (наркоманчетата), ма като човек не води вашия умрел буквално начин на живот, значи ходи да 'живее в манастир'. Евала за логиката :smt005 радвате много. Айде със здраве :smt006

Blab
10-13-2007, 14:18
Изгради си мнението сама, опознавайки повече хора и добивайки повече житейски опит!
И употребата на наркотици увеличава житейския опит, така ли?

Просто незнанието води до безсмислени спорове.
Съгласна съм.Ще позволиш ли един въпрос - Какво те накара да посегнеш към наркотиците?Искал си да порастнеш по-бързо(защото какво друго е "добиването на житейски опит"), или...?

FreAK_
10-13-2007, 22:50
ПОд добиване на житейски опит съм имала впредвид- опознаване на света, на МНОГО различни хора, на различни гледни точки. Това не е свързано с употреба на наркотици, това е ЛИЧЕН избор. Посегнала съм към забранени вещества, когато е дошъл момента. Бях запозната с ефекта и последиците, със степента на пристрастяване.
Исках да усетя ново чувство!
Усетих.. Обогатих си мирогледа. Знам какво е, способна съм да имам мнение.

AtMosFera
10-14-2007, 12:42
Чакаите бе хора,1-во намерете дефиницията на думата ''наркоман'' и тогава спорете

IdiOtKa
10-14-2007, 14:24
ае не е толкос зле песента ...... стаа ....
над закона-спомени ...е по-дуре

die_die_my_darling_
10-24-2007, 22:58
Хахаха.
С тях ли ше ме поздравяваш.
Иначе пичовете са яки.
Познавам ги доста добре :lol:

&lt;black_soul&gt;
10-25-2007, 13:43
" ... и този бял демон влезе в теб директно през носа ти!"