PDA

View Full Version : Какво да си мисля?



.PonY.
10-12-2007, 17:15
С моя приятел сме заедно вече два месеца и малко това ни е вторият път.. първият път когато тръгнахме ходихме една седмица и това беше май месец, той тогава се беше разделил с голямата си любов...докато ходехме, тогава имахме много проблеми-аз исках да се виждаме, а той все неможеше..дори един ден когато му се обадих че ще отида да го видя (понеже живее в квартала на баща ми) той ми заяви че трябвало да излиза с А.(бившата му) и неможе да излезе с мен.. аз нямаше какво да направя и се съгласих замълчах си... след това се оказа че тя не е отишла на срещата им и той дойд да ме види.. почувствах се ужасно... по-късно(след като ме скъса с оправданието че не сме си подхождали) от негов съученик разбрах че докато ходел с мен се опитвал да си върне А.... сега след като отново сме заедно аз съм мн щастлива защото мн си го харесвам и обичам но той... когато искам да си пишем в скайп например той не пише защото играе на някаква смотана игра Дота... :( когато му се обадя по телефона ми казва все"айде затварям че е мн напечено(за играта има в предвид)" , когато искам да излезем някъде него все го мързи.. веднъж дойде до моя квартал и каза че повече няма да идва... виждаме се само когато ходя при баща ми защото съм му на 5 крачки...а когато излизаме всичко е от хубаво по-хубаво... до сега ми е казвал че ме обича само 3 пъти... за което аз не страдам.. но да смятам ли че нашата връзка е обречена... или може би имам нужда от повече внимание... искам малко повече да се занимава с мен... а как да привлека вниманието му? :cry: :?: :?: :?:

radito
10-12-2007, 17:29
За мене той е някакъв детински гъз дет иска целия свят да се върти около него. Знам че го обичаш, ама замисли се има ли смисъл да продължавате така?? :smt011

.PonY.
10-12-2007, 17:35
напрви си татуировка ТОВА ПРИВЛИЧА ВНИМАНИЕ :) хаха добрем :) .. ам има и още нещу... когато нещо ми направи лошо впечатление в него и просто му казвам мнениетос и той ми отвръща с "тя майка ми не ми прави забележки ,та ти или ще правя каквото си искам" :evil:

koalka
10-12-2007, 17:37
Това момче не ти обръща внимание, никакво даже.Аз такова отношение не бих търпяла, така че е хубаво и ти да се замислиш над това.Факта, че не намира време за теб, показва колко държи на теб.Не се занимавай с него.

radito
10-12-2007, 17:37
Оф земи го заеби тоя пффф :smt013 любовта е сляпа :smt011

Water_lili
10-12-2007, 17:47
според мен не си заслужава да оставаш с него освен ако не ти харесва ролята на някой които просто запалва свободното време, по хубаво си намери някой които ще те цени и няма да се налага да му се молиш за капка внимание просто никой не си заслужава да да си причиняваш това :roll:

trittico
10-12-2007, 17:53
не се мъчи с тоя глупак, по-късно ще проумее какво е изгубил :wink:

Veno0m
10-12-2007, 18:28
Била съм в подобна ситуация(да не кажа и същата)...За такова държание само знам,че има проблем!И със сигурност при вас също има някаква пречка..може би неговата бивша (А.).От нея идва всичко според мен.Явно той неможе да я забрави,играта на компа му се струва по заинтригуваща...просто не се занимавай с него,защото ако продължавате само ти ще загубиш от всичко,самоизмъчваш се.Отърви се от него...не си заслужава.Пожелавам ти успех!Той ще разбере след време какво е изгубил,не се притеснявай :wink:

10-12-2007, 18:34
nujdaesh se ot lubov i vnimanie a ot nego ne gi poluchavash .... kolkoto i silni chuvstva da imash kam nego podobre go ostavqi, zashtoto toi izglejda ne ti otvrashta sas sashtoto i oshte misli za bivshata si ... po-dobre go ostavi sega, kogato ne si chak tolkova hlatnala zashtoto posle shte ti e po-trudno... ogledai se okolo sebe si moje bi ima hora, koito da zaslujavat lubovta ti i sa gotovi da ti otvarnat sas sahtoto ne si gubi vremeto... ostavqi go

.PonY.
10-12-2007, 18:35
знам че има проблем по-лошото е че не мога да разбера какъв защото колкото и пъти да почвам да водя разговор за това да задавам въпросите "сега защо така правиш...писна ми да играеш стой малко да си говорим" , той ми отвръща "пак ли почваш?май не си си пила хапчетата,когато се оправиш и искаш д ами кажеш нещо смислено пиши" а аз не виждам нищо НЕсмислено във въпросите ми... относно неговата бивша той ми казва че не го инт... и че му е паднала мн в очите и вече не го инт... и ако не е тя проблема какво ще е... хм... :-k

10-12-2007, 18:40
gledash povarhnosttno na neshtata ... ima dva problema parviqt e, che toi ima chuvstva kam bivshata si .... a dr problem e che nqma absolutno nikakvi chuvstva kam teb ..... ne e gotovo tova momche za vrazka pone ne za takava kakvato iskash ti, varshi lapeshki raboti priqtelq ti ... vijdam che si hlatnala ama edin savet:OSTAVQI GO SEGA, zashtoto posle shte te boli sto pati poveche ... toi nqma da se promeni skoro .....

skiipar
10-12-2007, 19:10
Едно е сигурно - хванала си си мързелив, арогантен геймър :lol: за да провърви тази връзка не си ти едиствената, която трябва да се жертва и да опитва да оправи нещата!

kobrichka
10-12-2007, 19:20
Това момче според мен не те харесва [-( Сега може да страдаш,но най-добре го остави не си заслужава,та него дори го марзи да доиде да те види,ако те харесваше винаги щеше да намери време и желание да те види.