PDA

View Full Version : Как да постъпя?



NightSky
10-12-2007, 19:22
Преди около месец ходих с едно момче... всъщност още го обичам, но се разделихме по негово желание. Не му показах колко болка ми причини раздялата. След около седмица спряхме да си говорим и той тръгна с най-добрата ми приятелка. Аз не й се разсърдих, подкрепям я, когато й е трудно с него и т.н.
Днес обаче той най-изненадващо ми се обади. Звучеше направо съсипан, каза че живота му не върви от както се разделихме. Сподели ми, че не е щастлив с приятелката ми, че се измъчва и му липсвам. Накрая ме попита дали съм още влюбена в него. Аз му казах, че не знам дали още чувствам нещо към него.
Наистина искам да бъда с него, чувствам, раздялата ни го е променила. Това, което ме притеснява е приятелката ми. Според вас заслужава ли си заради любовта си да я нараня?

koalka
10-12-2007, 19:27
Хм...сложна ситуация.Той не е щастлив с нея и е редно да поговори с нея, ако толкова не иска да са заедно.Признай му чувствата си, ако искаш, но не ставай уязвима от това.Кажи му, че негово е решението дали ще сте заедно. :wink: Говори с приятелката ти, но най-важно е той да говори с нея.Ситуацията е малко по-различна от предния път, но все пак на нея не й е било проблем да тръгне с него, малко, след като сте се разделили...

petel
10-12-2007, 19:27
Момент да си изясним ситуацията

Ти живееш щастливо с момчето.
То те зарязва и тръгва с твоята най-добра приятелка, която те преебава много яко.
Не мога да разбера какво се чудиш, вземаш си го обратно просто

roskbbb
10-12-2007, 19:29
ako naistina go obichash bydi s nego .. priqtelkata ti trqaa da vi razbere kakto si postypila ti !(pone ako naistina ti e priqtelka)

kobrichka
10-12-2007, 19:31
Наистина гадна ситуация.Знаеш ли ще ти кажа,аз как бих постъпила и ти реши сама дали това се отнася и за теб.Аз не бих жертвала,приятелството си заради момче,но и маоята приятелка няма да тръгне с мое бившо гадже при услови,че знае че все още имим чувства към него.Смея да твардя,че имам щастието да имам истинска приятелка и не бих я рискувала заради никое момче.За мен приятелите са мн важно нещо,момчетат идват и си отиват,но приятелите остават.Аз не бих наранила приятелката си,заради момче.Steli ти знаеш най-добре как да постъпиш,ти само знаеш какво испитваш към това момче и само ти знаеш дали си заслужава да жертвааш приятелството си.Успех и каквото и решение да вземеш то ще е правилно,защото това ще е твоето решение[/i][/b]

GregoryHouse
10-12-2007, 19:33
Щом ти можеш да го направиш за нея защо и тя да не може ?!


П.п: Ъ сигурно приятелката ти не му пуска :-D

NightSky
10-12-2007, 19:42
Ицо (въпросното момче) вече е говорил с нея и й е обяснил, че иска да се разделят и каква е причината. И тя ми звъни, плаче и ми вика, че трудно щяла да го приеме, но моето щастие било важно за нея.

thefreak
10-12-2007, 19:51
Ицо (въпросното момче) вече е говорил с нея и й е обяснил, че иска да се разделят и каква е причината. И тя ми звъни, плаче и ми вика, че трудно щяла да го приеме, но моето щастие било важно за нея.
Стига се вкарвахте сами във сериали с по 50 серии минимум.
Направо го мащай тоя.
Зарязва те, тръгва с приятелката ти после и нея зарязва... нямам думи...

skiipar
10-12-2007, 20:01
първо е с тебб, после е с неяя, иска пак да е с тебб.. Ако искаш да си с него - бъди с него..пък приятелката ще я мислиш после.. Ако искаш да си с приятелката..зарежи го това момче.. АЗ бих избрала приятелката..нищо, че ме е прецакала, всеки прави грешки :!:

koalka
10-13-2007, 07:02
Ицо (въпросното момче) вече е говорил с нея и й е обяснил, че иска да се разделят и каква е причината. И тя ми звъни, плаче и ми вика, че трудно щяла да го приеме, но моето щастие било важно за нея.Дано не е лицемерно, това, което е казала.Тогава не виждам проблем, но пък така сигурна ли си, че той няма да ви разиграва, докогато си иска.Тя има чувства...след време пак ще тръгне с нея и така един омагьосан кръг, докато някоя от вас двете не каже "край", а май и двете сте хлътнали по него...Не знам...

hilaRy___
10-13-2007, 07:56
ti v momenta mislish za tova kak shte se pochuvstfa priqtelkata ti ...zamisli se kak si se pochuvstfala ti kogato sled kato toi se e razdelil s teb a ti oshte si imala chuvstfa tq e tragnala s nego ...pomisli za tfa kolko shte stradash i shte se qd0sfash ak0 ne napraish sichku vazmojno da si s nego i izpusnesh shansa si ...

maybelline
10-13-2007, 08:18
Ако тя е знаела,че той ти е бил гадже няколко дни преди да тръгне с него, ДА - заслужава си да й покажеш какво е. Ако обаче не е знаела и е те е наранила нарочно, решението си е само твое и няма правилен или грешен начин.Тъй като имам опит с късане и тръгване (3 пъти) с едно и също момче, като междувременно и приятелката ми беше тръгнала с него (подобна на вашата ситуация),мога да те посъветвам да опиташ отново с момчето,но в случай че втори път скъсате,не тръгвайте трети път. И бъди подготвена за момента,в който той (след евентуално второ скъсаване с теб) ще говори глупости за теб на приятелите си (или дори а общите ви познати). Ако по някаква случайност не е такъв човек, дай му втори шанс,но не и трети.А приятелката - ако го харесва много,ще страда,но момчето избира с коя да тръгне и пак повтарям - ако тя е знаела че тръгва с твое бивше гадже,най-спокойно тръгни отново с него и очаквай подкрепа от нейна страна.

mr0b1
10-13-2007, 08:20
Neshto podobno mi se sluchvalo ;Pp nz e taka smisal spored men pravi kvoto ti iskash i 4ustfash shoto qvno na tfoita priqtelka ne i e pukalo mnogo za tebe kato e trugnala s nego..taka 4e slushai onova surceto tam :smt015

vikipf
10-13-2007, 09:51
Сега явно искаш да тръгнеш с него.. Направи го... Щом и приятелката ти е казала, че с анея е по-важно ти да си щастлива го направи.. все пак и тя го е направила.. Да сте си квит , а не едната да обвинява другата, че не се е получило... Момчето е виновно.. дай му втори шанс, но в никакъв случай 3-ти.. ;)

FireSweet
10-13-2007, 12:31
...da da da se vurne pri neq.A toi ot cvqt na cvqt kato p4eli4kata Maq a?Super e tupo.Spored men...ne trugvai s nego pove4e.Ako e bil posledniq nqma da e purviq!!!

DevilWish
10-13-2007, 13:11
Преди около месец ходих с едно момче... всъщност още го обичам, но се разделихме по негово желание. Не му показах колко болка ми причини раздялата. След около седмица спряхме да си говорим и той тръгна с най-добрата ми приятелка. Аз не й се разсърдих, подкрепям я, когато й е трудно с него и т.н.
Днес обаче той най-изненадващо ми се обади. Звучеше направо съсипан, каза че живота му не върви от както се разделихме. Сподели ми, че не е щастлив с приятелката ми, че се измъчва и му липсвам. Накрая ме попита дали съм още влюбена в него. Аз му казах, че не знам дали още чувствам нещо към него.
Наистина искам да бъда с него, чувствам, раздялата ни го е променила. Това, което ме притеснява е приятелката ми. Според вас заслужава ли си заради любовта си да я нараня?
Най-добре и двете да не се виждате с него в такъв случай....ако държиш на приятелката ти недей по-добре...но пък щом и ти на нея не си й направила проблем като е тръгнала с него ... но не веднага разбира се като я зареже и да отидеш при него ,защото ще е гадно... или най-добре си поговори с нея и й кажи ВСИЧКО :smt009

RaLkb
10-13-2007, 13:42
Shtom tq e predala priqtelstvoto vi zaradi nego zashto i ti da ne go napravish...nakarai go da pogovori s neq....i vijte kakvo shte stane...no go napravi samo ako si sigyrna che naistina iskash da si s nego i che si zaslujava da jertvash neshtoto narecheno tvoq priqtelka.