PDA

View Full Version : Далеч от мен?



MaRiNkA_16
10-12-2007, 19:41
kogato si misli6 4e tozi koito obi4a6 e dale4 ot teb togava po4va6 da pla4e6.o4ite ti se pulnqt sus sulzi vseki put kogato si misli6 za nego.i nemoje6 da spre6.tova li e lubovta ?taka li se 4ystva tq?kogato sme dale4 ot neq nemojem da se kontrolirame?i za kakvo vsi4ko tva?
mn puti sum se pitala teq vuprosa i si mislq 4e mn ot vas su6ty.e moga samo da vi kaja da ne se otkazvate ot lubovta,za6toto kogato se suberete 6e ysetite nsladata ot vsi4ko.
prosto iskam da kajete v temata kakvo 4ystvate kogato ste vlubeni no lubimiq ne e do vas...

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

NightSky
10-12-2007, 19:44
То си е цяло мъчение.

Reflexa
10-12-2007, 19:45
Ами попринчцип имам опит с такива връзки просто някак си не се получават нещата...Винаги има е резерва така да се каже която ти е удобна когато не си с гаджето...
Накрая 90% свършват с раздяла защото са намерили човек койтко и близо до тах.

GregoryHouse
10-12-2007, 19:56
Толкова сложно каза нещо толкова просто...

tuzaro
10-12-2007, 19:59
Толкова сложно каза нещо толкова просто... :-D

DevilWish
10-12-2007, 20:27
Mi ne znaq dali tova e libovta ,no tova sym go izpitvala...dori na skoro mi se slu4i ne6to mnogo interesno.....sedq si v ky6ti i si mislq za NEGO i si spomnqm nqkakvi hyavi raoti i proiznasqm imeto mu na glas s nqkakva usmivka i v sy6tiq moment 2 sylzi se sti4at po buzite mi......... #-o kvo be6e tva ne mojah da si obesnq :-s

DevilWish
10-12-2007, 20:27
Mi ne znaq dali tova e libovta ,no tova sym go izpitvala...dori na skoro mi se slu4i ne6to mnogo interesno.....sedq si v ky6ti i si mislq za NEGO i si spomnqm nqkakvi hyavi raoti i proiznasqm imeto mu na glas s nqkakva usmivka i v sy6tiq moment 2 sylzi se sti4at po buzite mi......... #-o kvo be6e tva ne mojah da si obesnq :-s

Water_lili
10-12-2007, 20:28
когато любовта е истинска цялата тази мака си заслужава дори и само за един миг заедно с любимия човек, поне за мен е така :roll:

*Never_Again*
10-12-2007, 20:30
в момента и аз съм горе долу в подобна ситуация,но знам че ще си дойде другата седмица от софия и ще е при мене,но после аз ще отида в града в който уча и пак няма да сме заедно :(

Blestq6ta
10-12-2007, 21:34
Разбирам за какво говориш - определено е любов! :smt007 Това лято не се видях с приятеля ми само 2 седмици и през цялото това време толкова ми липсваше, че плачех всеки път когато само си представя колко е далече! Иначе не живеем и в един и същи град, но се виждаме почти всеки ден - той идва да ме вижда или аз му ходя на гости... :wink:

BWald0rf
10-12-2007, 21:42
Ми ... изпитвам ужас .. болка .. криво ми е .. немога да си намеря място и ми иде да тръгна дори и пеш но да стигна при него колкот и да е далеч ... Наистина ужасно чувство .. и болезнено .. :(

LuCiFersAngeL
10-12-2007, 22:40
Липсва ми дори когато отива на работа или аз на училище... :smt010 За по-дълга раздяла не ми се мисли!

koalka
10-13-2007, 06:47
Има много други работи, с които се разбира, че това е любовта.Но, ако усещаш любовта, ако искаш да си с него, щастлива си-значи си влюбена.Да, познато ми е и на мен, изпитвала съм го.Гадно е, но като се видите всичко е се оправи. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
10-13-2007, 07:04
Има много други работи, с които се разбира, че това е любовта.Но, ако усещаш любовта, ако искаш да си с него, щастлива си-значи си влюбена.Да, познато ми е и на мен, изпитвала съм го.Гадно е, но като се видите всичко е се оправи. :wink:

...или няма, защото 'очи, които не се виждат, се забравят'...

на всичкото отгоре авторката задава много изтъркани вече 'философски' въпроси, които са по-скоро банални, отколкото оригинални в някакво отношение...

1. tova li e lubovta ? -=> Любовта е това, което ти самата чувстваш...

2. taka li se 4ystva tq? -=> Как? "Тя" се чувства по много начини... може да бъде щастлива, нещастна, споделена, несподелена... Истината е, че теб те интересува не толкова отговора на този въпрос, колкото 'някакъв' отговор, който да бъде също адекватен и да смекчи евентуално болката ти...

3. kogato sme dale4 ot neq nemojem da se kontrolirame? -=> Във всеки случай е много лошо, когато не можеш да се контролираш... 'сиреч психичното ти здраве не е в ред'...

4. i za kakvo vsi4ko tva? -=> За нищо... за 'шепа мигове щастие', които я получиш, я не... и после осъзнаваш 'колко глупава си била', че си се взела прекалено на сериозно (примерно)... По-късно, от дистанцията на времето, сама ще си отговориш на този въпрос...

MaRiNkA_16
10-13-2007, 10:42
Има много други работи, с които се разбира, че това е любовта.Но, ако усещаш любовта, ако искаш да си с него, щастлива си-значи си влюбена.Да, познато ми е и на мен, изпитвала съм го.Гадно е, но като се видите всичко е се оправи. :wink:

...или няма, защото 'очи, които не се виждат, се забравят'...

на всичкото отгоре авторката задава много изтъркани вече 'философски' въпроси, които са по-скоро банални, отколкото оригинални в някакво отношение...

1. tova li e lubovta ? -=> Любовта е това, което ти самата чувстваш...

2. taka li se 4ystva tq? -=> Как? "Тя" се чувства по много начини... може да бъде щастлива, нещастна, споделена, несподелена... Истината е, че теб те интересува не толкова отговора на този въпрос, колкото 'някакъв' отговор, който да бъде също адекватен и да смекчи евентуално болката ти...

3. kogato sme dale4 ot neq nemojem da se kontrolirame? -=> Във всеки случай е много лошо, когато не можеш да се контролираш... 'сиреч психичното ти здраве не е в ред'...

4. i za kakvo vsi4ko tva? -=> За нищо... за 'шепа мигове щастие', които я получиш, я не... и после осъзнаваш 'колко глупава си била', че си се взела прекалено на сериозно (примерно)... По-късно, от дистанцията на времето, сама ще си отговориш на този въпрос...
vuv vseki sly4ai nerazbrah kvi sa tiq napadki i za kakvo...no kakto i da e...mislq 4e malko 4ernogledo gleda6 na temata....

sh3_1s_7h3_0n3
10-13-2007, 11:01
vuv vseki sly4ai nerazbrah kvi sa tiq napadki i za kakvo...no kakto i da e...mislq 4e malko 4ernogledo gleda6 na temata....

:-s нападки? Това, че казах, че въпросите ти са изтъркани до нЕмай къде? Ами да - такива са... като 'вечния философски въпрос' "Какъв е смисълът на живота?", дето всеки дървен-недървен философ го чепка и накрая след дългото анализиране на 'проблема', забравя какъв всъщност е бил той...

...и да, може би аз съм 'малко черногледа' или ти си 'много заслепена', но във всеки случай истината е някъде посредата... :roll:

PaSsioN_GiRL
10-13-2007, 12:07
Толкова сложно каза нещо толкова просто... :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sladkish_14
10-13-2007, 13:22
Ми ... изпитвам ужас .. болка .. криво ми е .. немога да си намеря място и ми иде да тръгна дори и пеш но да стигна при него колкот и да е далеч ... Наистина ужасно чувство .. и болезнено .. :(

Ахам :smt010

vaniLL
10-16-2007, 21:40
bolezneno e nai-dobroto opredelenie za 4ustvata toi e na 300 km i sme zaedno to 10 meseca , ne znam kakvo 6te se slu4i no sym na mnenie , 4e si zaslujava da izdyrjam na tazi typa bolka v gyrdite i se my4a da namiram i polojitelnite strani na vryzkata ni i da ocenqm silnite ni vzaimni 4ustva :smt007

sLaDkA_GrEsHkA
10-16-2007, 21:54
napulno sum suglasna s sh3_1s_7h3_0n3 ne si zaslujava da stradash s meseci ili godini za nqkolko miga shtastie... puk i nqma abs. nikva garanciq 4e 4oveka za koito me4tae6 izob6to se se6ta za teb... seki moje da se prestruva za edin den... edva li nqkoi strada taka za vas kakto vie stradate za tezi koito obi4ate a sa dale4 ot vas.... :smt011

Golden_Rose
10-16-2007, 23:08
Kolkoto i da boli ako lubovta e istinska si zaslujava dori da e na 1000 kilometri.Kogato dvama du6i se obi4at nqma peripeti za tqhnata lubov :smt008

MaRiNkA_16
10-17-2007, 17:58
Kolkoto i da boli ako lubovta e istinska si zaslujava dori da e na 1000 kilometri.Kogato dvama du6i se obi4at nqma peripeti za tqhnata lubov :smt008
:smt008

yuyuto
10-17-2007, 18:32
Ами аз се чувствам много, многоооо щастлива... Сякаш съм на 7-мото небе... Всичко ми се струва прекрасно... Това е, когато е взаимно, а когато не е, се чувствам гадно и леко подтисната, но след време ми минава... :::

don't stop the music
10-17-2007, 18:43
трудно е, тва е сигурно... ние бяхме разделени за месец и нещо през лятото... последният ни миг заедно, преди да замине и да започнат тея проклети 32 дни плаках много, както и след това... първите дни беше много трудно... но после стана по-лесно и, даже и да ми беше мъчно за него (страшно много), не се натъжавах, а се сещах за него с усмивка... :-) помня обаче, че веднъж си писахме в скайп и той ми прати клипче, правено същия ден, на което е той с малкото му братче... и плаках цял ден после :roll:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-17-2007, 19:08
chuvstfam samota...praznota....bezrazlichie kym stavashtoto naokolo...postoqnno sedq na tell i chakam toi da zvanne ili da pishe...dori kato spq ne izkluchfam skypeto i kolonkite sa na max za da chuq ako mi pishe...chakam s netyrpenie da mi zvanne i da mi kaje idfam si...vseki pyt kat se zvanne na vratata ticham da vidq da ne da e toi (obicha da ne mi kazva che si idfa i da me iznenada)...chakam go vseki mig...