PDA

View Full Version : Проблем със звука



Saudade
10-12-2007, 21:00
Здравейте, от няколко дни когато пускам някаква песен на Winamp не се възпроизвежда некакъв звук. Независимо от формата на песните или видео файловете на тайминга показва, че песента си върви, а няма никакъв звук. Също така, когато ми се включва или изключва Windows-a не се чува звукът за Wellcome също така и никакви други звуци от Windows като този от грешките напрамир... На Bsplayer се чува звук само на видео файлове. Гледах в настройките на плейърите и си преинсталирах драйверите, но нищо не стана. Някакви идеи какъв е проблема и как да го отстраня?

LiveFlower
10-12-2007, 22:26
Здравейте, от няколко дни когато пускам някаква песен на Winamp не се възпроизвежда некакъв звук. Независимо от формата на песните или видео файловете на тайминга показва, че песента си върви, а няма никакъв звук. Също така, когато ми се включва или изключва Windows-a не се чува звукът за Wellcome също така и никакви други звуци от Windows като този от грешките напрамир... На Bsplayer се чува звук само на видео файлове. Гледах в настройките на плейърите и си преинсталирах драйверите, но нищо не стана. Някакви идеи какъв е проблема и как да го отстраня?glei sq i as imah takuv problem,mi zna4i vij VOLUME.ako ti e smaln zvuka dokrai moje bez da iska6 da si go natisnal.i vij tva pri installiraneto ili da ne si istril bez da iska6 tva we kak mu be6e imeto za zvuka :x off nemoa da se seta kak mu be6e imeto,6toto kogato mi preinstaliraha kompa tva mom4eto deto go preinstalira mi iska6e edin diska za zvuka i as go bqh zagubila i toi vze ot negoviq komp takuv disk za zvuka