PDA

View Full Version : Национал Социализъм



Kel'Thuzad
10-12-2007, 21:05
Мислех си аз,чудех се ис се мая?!?!?
Абе защо не отвориме тема за политиката която според нас,е най-добра и защо?[/code]

Kel'Thuzad
10-12-2007, 21:11
Аз принципно съм за Нацизма!Относно за антисемитизма на нацистите и расовата им политика не съм сагласен!
Съгласен съм само за циганите на САПУН само защото наистина са гадове и си заслузават само смърт!
Както и да е,за на Нацизма съм но не този на Сидеров.
Става въпрос за оня от втората световна война. ЗАЩО?
Защото е развил една почти разпаднала се даржава до такава степен че да развие вътрешната икономика до толкова че да може да покори почти целия свят! Трябва ни "Fuhrer" което всъщност значи вожд на немски някой който да ни стегне и да направи от тазй,жалка сега,велика преди даржава, отново велика!
Моля споделете вашето мнение!

Националист
10-12-2007, 21:49
Забравете всичко и комунизъм ,и нацизъм и тн. Трябва да се създаде нов български национализъм като разбира се също и да вземе от всяка по стара идеология най-доброто.

Kel'Thuzad
10-12-2007, 21:53
Забравете всичко и комунизъм ,и нацизъм и тн. Трябва да се създаде нов български национализъм като разбира се също и да вземе от всяка по стара идеология най-доброто.


И аз съм на това мнение просто мисля,че точно в момента България има нужда от идеологията на Нацизма и по-точно от икономическата му част!

`Death`Whore``
10-13-2007, 05:25
1. Темата не е за тук.
2. Пропагандирайте тези неща в друг форум, тук ви се връзват само спамъри.
3. Момче, нали уж обичаш и си толкова щастлив - мисли си за момиченцето, а не как ще избиваш цигани.

GregoryHouse
10-13-2007, 05:47
Аз принципно съм за Нацизма!Относно за антисемитизма на нацистите и расовата им политика не съм сагласен!
Съгласен съм само за циганите на САПУН само защото наистина са гадове и си заслузават само смърт!
Както и да е,за на Нацизма съм но не този на Сидеров.
Става въпрос за оня от втората световна война. ЗАЩО?
Защото е развил една почти разпаднала се даржава до такава степен че да развие вътрешната икономика до толкова че да може да покори почти целия свят! Трябва ни "Fuhrer" което всъщност значи вожд на немски някой който да ни стегне и да направи от тазй,жалка сега,велика преди даржава, отново велика!
Моля споделете вашето мнение!


Всъщност целта на този психопат Хитлер е била само една от самото начало - световно господсво...никога не е имал за цел да си седи мирно и кротко...а да беше мирно седяло не биха 50 милиона (само по офицлани данни) измрели...тъй че не на мене тия Фашизъм нацизъм и комунизъм...а що се отнася до циганите тях никой не ги обича,ама да прайме нацизъм за ени мангали..ай влез в релси а?

`Death`Whore``
10-13-2007, 05:49
И всъщност...това, че сме бели, не ни прави автоматично по-добри от тях. Ако някой от вас се беше родил циганин, какво? Не си избираме какви да се родим като етнос, избираме какви да бъдем след това. Има и свесни и чисти цигани.

GregoryHouse
10-13-2007, 05:52
То има ама на 100 един...не че не познавам...ама мнозинсвтото спокойно бих минал с валяка през тях без угризения за съвестта...а ако се бях родил циганин щях да съм от тия за който говориш...а не крадлив и лъжлив наркоман...

Kel'Thuzad
10-13-2007, 11:21
Именно,всеки има право на избор!
Аз нямах предвид да бъдеме като Хитлер и да се господариме над целя свят! ;) а само да използваме тази част от тяхната политика която им е помогнала като нация.Не можете да отречете че им е помогнала много!

Kel'Thuzad
10-13-2007, 11:23
И мецдъдругото,не ми пречи да си обичам моята Ели и да мисля и за други неща! Да си влюбен не значи преиод на инфантилност!

`Death`Whore``
10-13-2007, 12:01
Има един потребител - Anastasia89, намери я и си говорете за политика.

teenkopele
10-14-2007, 03:35
Ит кен бидон!