PDA

View Full Version : БЪЛГАРИЯ-ПОРТУГАЛИЯ 1:0 ... ЧЕСТИТО!



teenkopele
10-12-2007, 21:42
След неубедителната игра на младежките ни национали в предишните две квалификации, тази победа дойде, като гръм от ясно небе! :-D

Честито!

http://gong.bg/view_article.php?article_id=24412

TheSadGirl
10-12-2007, 21:48
bravo na mom4etata,dano batkovcite im da napracqt sa6toto sled nqkolko dni,a pak i holandiq da udari edno ramo,nema da e zle :smt038
A idr .Kak moje nikade da ne go davat ma4a,sramota

teenkopele
10-12-2007, 22:01
bravo na mom4etata,dano batkovcite im da napracqt sa6toto sled nqkolko dni,a pak i holandiq da udari edno ramo,nema da e zle :smt038
A idr .Kak moje nikade da ne go davat ma4a,sramota

Ако си от София, спокойно си можела да отидеш да ги гледаш на живо. :wink:

TheSadGirl
10-12-2007, 22:10
s mn golqmo udovolstvie bih oti6la,ama za sajalenie ne sam ot sf.no vse pak moje li da ne go davat po nito edna tv.dokolkoto razbrah sa go davali po nqkakva portugalska tv,ama nie takiva nqmame

teenkopele
10-12-2007, 22:27
s mn golqmo udovolstvie bih oti6la,ama za sajalenie ne sam ot sf.no vse pak moje li da ne go davat po nito edna tv.dokolkoto razbrah sa go davali po nqkakva portugalska tv,ama nie takiva nqmame

То преди време, като играха Мексико-България, в 4 сутринта българско време почваше мачът, ако не се лъжа, не го предаваха и се наложи да го слушам по радиото, та за младежите ли си мислиш, че някой канал ще направи усилие? В това отношение нешите телевизии са доволно зле...както и в много други, но това е друга тема. :wink:

TheSadGirl
10-12-2007, 22:30
abe te ne davat na6to parvenstvo redovno,a mlade6kiq 6te davat.prav si.ama kvo da se prai kat ni e skapana darjavata.6te slu6ame radioto i tva e

BlueAvalanche
10-13-2007, 07:52
То Албания - България е под съмнение дали ще го дават, вие говорите тука за младежите да дават :lol:
Иначе добър мач стана, окъпахме се
А кога ще престанат тези подигравки с Ники Михайлов, който за втори път прави страхотен мач и вади сума положения

teenkopele
10-13-2007, 08:44
s mn golqmo udovolstvie bih oti6la,ama za sajalenie ne sam ot sf.no vse pak moje li da ne go davat po nito edna tv.dokolkoto razbrah sa go davali po nqkakva portugalska tv,ama nie takiva nqmame

То преди време, като играха Мексико-България, в 4 сутринта българско време почваше мачът, ако не се лъжа, не го предаваха и се наложи да го слушам по радиото, та за младежите ли си мислиш, че някой канал ще направи усилие? В това отношение нешите телевизии са доволно зле...както и в много други, но това е друга тема. :wink:

И аз го слушах Мексико-България по радио Гонг (което вече го няма) тогава :lol:

Спомням си, че първия гол го отбеляза Янко Вълканов в 3-та минута на мача, в горния ляв ъгъл на вратата. Божинов също вкара...третия гол, ако не се лъжа. :)

Batko_gesh
10-14-2007, 09:55
Бех на мача дажда ме сасипа а мача небеше от най яките но се пак ги бихме негрите :smt109

bulgarche
10-14-2007, 10:06
И ние уж щяхме да ходим, ама решихме другаде да се къпем с приятния дъждец който се изсипа :)