PDA

View Full Version : Обемна и бухнала коса - ужасен проблем



LiveFlower
10-12-2007, 21:55
ei pi4ove i pi4ki,zdraveite!taka imam sledniq problem,mnogo momi4eta i jeni iskat kosa s mnogo obem.i problema e 4e moita kosa e mnogo obemna i nqkva takava buhnala i naprao po4ti mi zakriva liceto i iskam nqksi da nee e tolko buhnala.Probvala sum s izkusqvane,ama to sled 1 sedmica pak su6toto,ta iskam da vi pitam kak da q napravq i s kakvo za da ne e tolko obemna i puhkava i buhnala.presa si nqmam!!! :smt009 molq vi pomognete osobeno 1-viq i vtoriq den sled izmivaneto na kosata e da ne kazvam po-gore napisah.aide daite suvet4eta molq! :smt009 :smt010 :smt010

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

TheSadGirl
10-12-2007, 21:58
offff kasmetlijka si ti.imam adski dalga,prava kosa.vsi4ki mn q haresvat .ama obem :-D da be da.za tova q nosq vse varzana.4estno kazano nz kakvo da napravi6,6toto moq problem e to4no obratniq.sorry 4e ne pomognah

Blestq6ta
10-12-2007, 22:01
Ами не съм кой знае колко компетентна, ама ако отидеш на фризиор не ти ли я филират? Мисля, че това ще помогне донякъде! :roll:

LiveFlower
10-12-2007, 22:03
offff kasmetlijka si ti.imam adski dalga,prava kosa.vsi4ki mn q haresvat .ama obem :-D da be da.za tova q nosq vse varzana.4estno kazano nz kakvo da napravi6,6toto moq problem e to4no obratniq.sorry 4e ne pomognahxaxaxa spox nali znae6 izraza "koi kvo si nema,tva si tursi"ne6to takoa be6e :smt005

gazarka
10-12-2007, 22:06
ne e kusmetliika,6toto znam kakvo to4no ima predvid avtorkata,imame si takava v klas(ne se obijdai no e kato buhal)mi prosto q izsu6avai s 4etka i q maji s londa preparat za izpravqne ,hem 6te zapzi ov\bema no 6te e mn podredena i hubava i vzemi si kupi edna presa(vsi4ko v imeto na krasotata :lol: )

SinisterDoll
10-12-2007, 22:06
Филиране..това и трябва на твойта коса.
Мойта също е много обемна,не чак толкова колкото казваш,че е твойта,
но с филиране
ми става много хубава.

Water_lili
10-12-2007, 22:07
ми и аз имам подобен проблем,но преди известно време ходих да ме пострижат и се оплаках че не искам такъв обем и ми направиха косата на супер много етажчета и горе долу се оправи положението ,но щом при теб не помага като начало не ползвай продукти за обем и мисля че и сешоара допринася за бухването на косата поне при мен ,а иначе аз ползвам сега от скоро и един продукт който поправя косата и не позволява да се електризира, не съм сигурна кво се води на български но е на Schwarzkopf и се впръсква в косата след като е измита помага и за по лесно сресване :smt017

LiveFlower
10-12-2007, 22:08
Ами не съм кой знае колко компетентна, ама ако отидеш на фризиор не ти ли я филират? Мисля, че това ще помогне донякъде! :roll:kvo ozna4ava tva

MaLkO_iZrOdcHe
10-12-2007, 22:12
o00o0o axaxaxa znam 4e problema ti e mn gaden 6toot ot biv6iq mi klas ima6e edna s kosa kat gnezdo i se i se podigravahme :smt005 :smt005 :smt005 gnezdoto i be6e mn golqmo :smt005

tItEufFf
10-12-2007, 22:14
Ами не съм кой знае колко компетентна, ама ако отидеш на фризиор не ти ли я филират? Мисля, че това ще помогне донякъде! :roll:kvo ozna4ava tva
Означава, че ще я изстанят и щя е направят по-тънка..Аз редовно си филирам косата и съм благодарна на този, който е измислил това нещо [-o<

LiveFlower
10-12-2007, 22:17
Ами не съм кой знае колко компетентна, ама ако отидеш на фризиор не ти ли я филират? Мисля, че това ще помогне донякъде! :roll:kvo ozna4ava tva
Означава, че ще я изстанят и щя е направят по-тънка..Аз редовно си филирам косата и съм благодарна на този, който е измислил това нещо [-o<aha mersi za obqsnenieto mi 6te probvam taq sedmica a moje li d ami kjae6 akolko struva taka grubo kazano znam 4e pri vsi4ki e razli4no ama...a i da pitam tva nali ne ozna4ava prava kosa

LuCiFersAngeL
10-12-2007, 22:25
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=135032
Виж моя последен пост (доколкото си спомням). Там съм описала как аз махнах моя проклет обем.

LiveFlower
10-12-2007, 22:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=135032
Виж моя последен пост (доколкото си спомням). Там съм описала как аз махнах моя проклет обем.aha da ok,oba4e moita kosa e malko pod ramenete i za tva 6e si q napravq na po malki stupulca :smt008 \:D/

hint
10-12-2007, 22:49
Освен филирането и ако не ти се омазнява косата, вземи си кристали за коса или копринен серум. Тези продукти се предлагат от много фирми вече, така че марки бол - няма да изброявам - разпитай в някой магазин за козметика. Те придават блясък, защитават косата, спомагат за лесно разресване и тя става по-пригладена и подредена - не "хвърчи" :wink:

LuCiFersAngeL
10-12-2007, 23:00
Освен филирането и ако не ти се омазнява косата, вземи си кристали за коса или копринен серум. Тези продукти се предлагат от много фирми вече, така че марки бол - няма да изброявам - разпитай в някой магазин за козметика. Те придават блясък, защитават косата, спомагат за лесно разресване и тя става по-пригладена и подредена - не "хвърчи" :wink:
Я кажи още нещо за този копринен серум, защото аз лично за първи път го чувам :oops:

hint
10-12-2007, 23:13
Не се черви :) И аз за пръв път чух като си го купих преди 5-6 месеца. Преди това съм ползвала кристали на две фирми и сега това. Когато ми го предлагаха имаше и друга марка, но не я помня.

Това, което ползвам е на Senjal и го предпочетох пред другото, само защото пише на опаковката, че е произведено в Италия. Онова беше испанско. Повече доверие ми вдъхна някак :)
Струва 30 лв. - 100 мл. и ме изкарва вече 5-6 месеца, както споменах, а имам все още 1/3 в шишенцето. Разнася се на влажна коса в минимални количества, както кристалите. Понеже моята се омазнява откъм корените, нанасям само на краищата. Освен това не ползвам балсам изобщо (даже и кристалите като ползвах), така че освен че ми спестява някой лев, спестява ми и време, защото в банята дългата си коса измивам просто веднъж със шампоан.

Та това е :wink:

caRamelO_cHicA
10-13-2007, 08:38
Ами радвай се че имаш такава коса явно с теб сме късметлийки щом имаме такава коса без козметични продукти но явно ти си на друго мнение ами изправяй я с преса или сешоар при мен има ефект защото понякога ми омръзва да съм с къдрици.Такаче опитай.

Kras4eto_lp
10-13-2007, 08:51
И мойта коса е ужасно бухнала...чудя се кво да я правя. :cry:

SweetBunny
10-13-2007, 10:17
ooooooo йеееееееее и аз съм така :lol:
Но другата седмица отивам при фризьора и просто знам какво ще му кажа "МАХНИИИИИИИИИИИИИИИ МИ ТОЗИИИИ ОТВРАТИТЕЛЕН ОБЕМ И МИ ИЗТЪНИ КОСАТА" :lol: :lol: :lol:
Косата ми е къдрява и много бухва...така че ще кажа на фризьора да ми изтъни косата с БРЪСНИЧ - това маха обема. А това се прави през едно подстригване - по-миналия път като се подстригвах - ме изтаниха с бръснич, следващия път само ме подстригаха и етоооо сега пак искам с бръснич, защото много взе да бухва. Много яко става - ама отиди при добър фризьор. Моя като се обаждам да запиша час и часът ми е след 2седмици :-D Наистина е добър и взема пари както другите фризьори. Не съм от София.
Успех и ме послучай :)

`Death`Whore``
10-13-2007, 10:18
Използвай балсам - те обикновено правят косата по-небухнала.

N0_feAR
10-13-2007, 15:41
една от моя клас има същата коса, направо е ужас (не се обиждай) чак не мога да повярвам че има такъв "обем" ( то нейното мяза на заплетена коса като гнездо) Защо не пробваш с филиране и след тва с някъв балсам за изправяне (заглаждане)...

Kras4eto_lp
10-13-2007, 16:21
Използвай балсам - те обикновено правят косата по-небухнала.
При мен не деиства :roll:

LiveFlower
10-14-2007, 20:31
Използвай балсам - те обикновено правят косата по-небухнала.
При мен не деиства :roll:i pri men

tItEufFf
10-14-2007, 23:07
Ами не съм кой знае колко компетентна, ама ако отидеш на фризиор не ти ли я филират? Мисля, че това ще помогне донякъде! :roll:kvo ozna4ava tva
Означава, че ще я изстанят и щя е направят по-тънка..Аз редовно си филирам косата и съм благодарна на този, който е измислил това нещо [-o<aha mersi za obqsnenieto mi 6te probvam taq sedmica a moje li d ami kjae6 akolko struva taka grubo kazano znam 4e pri vsi4ki e razli4no ama...a i da pitam tva nali ne ozna4ava prava kosa
Нищо не струва бе :smt005 Като отидеш на фризьор казваш, че искаш да ти изстанят косата и готово.

rakiQ
10-15-2007, 07:32
ei pi4ove i pi4ki,zdraveite!taka imam sledniq problem,mnogo momi4eta i jeni iskat kosa s mnogo obem.i problema e 4e moita kosa e mnogo obemna i nqkva takava buhnala i naprao po4ti mi zakriva liceto i iskam nqksi da nee e tolko buhnala.Probvala sum s izkusqvane,ama to sled 1 sedmica pak su6toto,ta iskam da vi pitam kak da q napravq i s kakvo za da ne e tolko obemna i puhkava i buhnala.presa si nqmam!!! :smt009 molq vi pomognete osobeno 1-viq i vtoriq den sled izmivaneto na kosata e da ne kazvam po-gore napisah.aide daite suvet4eta molq! :smt009 :smt010 :smt010

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

аз се моля за такава косааа!!!!!!!! искам такава за да я направя на раста!!

DisciplineAndOrder
10-15-2007, 08:53
Е кво...Трябва да се радваш че не си зализана като плъх

denin4eto0
10-15-2007, 13:14
и аз имам такъв проблем.Косата ми е ужасно бухнала и къдрава и понякога мн ме вбесява.Аз ползвам балсам не че помага мн ама поне по лесно я сресвам