PDA

View Full Version : Емоционало Малтретиран Олигофрен = ЕМО



tuzaro
10-12-2007, 22:11
кво мислите за тва?

HePeAJIeH
10-12-2007, 22:13
Момчетата са гейове а момичетата са сладки :-D

Presley
10-12-2007, 22:14
Смърт на всички Емотаааааааааааа!!!!!!!!! :-D
Емоционален Малолетен Олигофрен-ЕМО

Blestq6ta
10-12-2007, 22:16
Ох, аз не им се бъркам - имам съученичка, която е нещо като ЕМО, ама страшно много и се нервя! :smt013 В смисъл, ако Емо е тва, дето с имисля де... :smt017 Я пояснете какво е точно :roll:

kael
10-12-2007, 22:16
Момчетата са гейове а момичетата са сладки :-D
+13

HePeAJIeH
10-12-2007, 22:18
Странни кокоши прически постоянно се оплакват и искат да се самоубията зализан бритон те тава е емо :-D

tuzaro
10-12-2007, 22:18
Момчетата са гейове а момичетата са сладки :-Dима сладки ама има и доста солени(щот не се къпят често)

HePeAJIeH
10-12-2007, 22:20
tuzaro дет е сладкото там е и соленото :-D

AFT
10-12-2007, 22:38
Мисля, че сега е момента да се похваля - за един ден 4 пъти ме помислиха за Емо, два пъти за пънкарка, 3 за метълка и накрая стигнаха до извода, че са тъпи ( разбира се, аз им помогнах ). 8)


П.С. Бате Васко, мамка му, ела да ти дам едни сладки, щот не мога да погълна повече, а няма никой в нас. :(

LuCiFersAngeL
10-12-2007, 22:38
Емоционален Малолетен Олигофрен-ЕМО
:smt005 :-D :smt005 :-D
Интересно определение. А по темата: ами не знам какво да кажа за тях... живеем в демократична държава - всеки има право да бъде какъвто той си реши. Щом така им харесва... няма лошо. А за момчетата съм съгласна, че вкарват малко педалско излъчване.

tuzaro
10-12-2007, 22:41
Мисля, че сега е момента да се похваля - за един ден 4 пъти ме помислиха за Емо, два пъти за пънкарка, 3 за метълка и накрая стигнаха до извода, че са тъпи ( разбира се, аз им помогнах ). 8)


П.С. Бате Васко, мамка му, ела да ти дам едни сладки, щот не мога да погълна повече, а няма никой в нас. :( ако е само за сладки нема да се разкарвам ама ако има и някой бонус като сестра ти примерно бих дошъл

AFT
10-12-2007, 22:44
Мисля, че сега е момента да се похваля - за един ден 4 пъти ме помислиха за Емо, два пъти за пънкарка, 3 за метълка и накрая стигнаха до извода, че са тъпи ( разбира се, аз им помогнах ). 8)


П.С. Бате Васко, мамка му, ела да ти дам едни сладки, щот не мога да погълна повече, а няма никой в нас. :( ако е само за сладки нема да се разкарвам ама ако има и някой бонус като сестра ти примерно бих дошъл

Тя е на рожден ден и не знам кога ще си дойде. А и ако беше тук, до сега да нямаше сладки - ужасно прасе е и пак тежи колкото мен! :smt011

tuzaro
10-12-2007, 22:47
Мисля, че сега е момента да се похваля - за един ден 4 пъти ме помислиха за Емо, два пъти за пънкарка, 3 за метълка и накрая стигнаха до извода, че са тъпи ( разбира се, аз им помогнах ). 8)


П.С. Бате Васко, мамка му, ела да ти дам едни сладки, щот не мога да погълна повече, а няма никой в нас. :( ако е само за сладки нема да се разкарвам ама ако има и някой бонус като сестра ти примерно бих дошъл

Тя е на рожден ден и не знам кога ще си дойде. А и ако беше тук, до сега да нямаше сладки - ужасно прасе е и пак тежи колкото мен! :smt011 няма ли вече да ми пратиш нейна снимка че имам много странно въображение и такива картинки изкарва...

AFT
10-12-2007, 23:07
Мисля, че сега е момента да се похваля - за един ден 4 пъти ме помислиха за Емо, два пъти за пънкарка, 3 за метълка и накрая стигнаха до извода, че са тъпи ( разбира се, аз им помогнах ). 8)


П.С. Бате Васко, мамка му, ела да ти дам едни сладки, щот не мога да погълна повече, а няма никой в нас. :( ако е само за сладки нема да се разкарвам ама ако има и някой бонус като сестра ти примерно бих дошъл

Тя е на рожден ден и не знам кога ще си дойде. А и ако беше тук, до сега да нямаше сладки - ужасно прасе е и пак тежи колкото мен! :smt011 няма ли вече да ми пратиш нейна снимка че имам много странно въображение и такива картинки изкарва...


Ми ... не. :roll:

GregoryHouse
10-13-2007, 04:54
Мисля че...секи щЪ бъде къфто си иска ако искам ще съм метъл ако искам пънкар емо наркоман гей травестит космонавт пожарникар ако искам и медицинска сестра ще съм....данък обществено мнение на плащам...

denin4eto0
10-13-2007, 06:13
емо момчетата приличат на същински момичета :smt078 но явно те така си се харесват и не мисля да им се бъркам

Lake-of-tears
10-13-2007, 06:38
И мен са ме определяли като емо, което разбира се не съм ;р Ама те повечето хора го взеха за обща обида към който и да е хаха , който има венче и кецове например О.о Както и да е. нямам нищо против тях ! Само да не се уливат много с позьорстването , ник тип 'Емо гърл' ( сри за обидените ако има такива ) Доста дразни .. да се пишеш емо гърл и да искаш да вземат проблемите ти на сериозно ми .. не може ;)

koalka
10-13-2007, 06:41
Има достатъчно теми, пък и тук не е мястото за такива работи.http://www.kolobok.us/smiles/other/flood.gif