PDA

View Full Version : моята историйка



desert_eagle
10-12-2007, 22:48
бяхме малки, започнахме да се харесваме. това беше първата любов и за 2ма ни мисля.. така продължи доста дълго време. после станахме приятели обаче всеки път когато се засичахме из даскало и тн. стомахът ми се свиваше, чудех се дали изглеждам добре. и така до 17та ми годишнина когато реших че е време да разкрия всичко. казах и го и отговори с същото. въпросът е че след толкова дълго време чакане цялата радост продължи една седмица, после се скарахме жестоко след като тя демостративно отиде при друг и не сме си обелвали дума. дойде лятото.. не сме се виждали и тн, обаче сега разбирам че макар оттогава да е имало и други момичета.. мисля все още за нея. знам че тя много иска да се сдобрим и всичко зависи от мен, въпросът обаче е че не мога да бъда приятел с момиче за което все по-често мисля (отново). мисля че тя не иска друго освен старото приятелство, а аз искам тя да е до мен както преди. това обаче е невъзможно.. и така както напоследък си мислех че всеки проблем от подобен тип си има решение, така не мога да намеря изход ](*,) .. все повече въпроси ми се въртят из главата.. как да си я върна обратно :smt009

tuzaro
10-12-2007, 22:50
оставате си приятели и ти си намираш друго гадже много е просто.

desert_eagle
10-12-2007, 22:59
човек като я виждам с друг се побърквам. лятото ми помогна до известна степен да я забравя само че момичето не беше от България... хах абе ебана история то като на водовъртеж ми е в главата..


скивай колко съм разсеян нова тема напрайх =P~

Kel'Thuzad
10-12-2007, 23:59
Както се казва "Choose your destiny"
Само факта,че не можеш да си я избииеш от главата значи,че вътрешно искаш да си с нея!
Съответно бъди добър към себе си и не се измъчвай! Кажи й какво чувстваш и я помоли за разбиране най-малкото.До колкото разбирам чувствата са взаимни!

thefreak
10-13-2007, 00:37
Каква е гаранцията, че няма да се скарате пак, след като толкова скоро сте го направили първия път.

GregoryHouse
10-13-2007, 04:41
Рискувай да се съберете отново...щом не искаш да си само приятел с нея...ако пак стане така...намери си друга и я забрави...може да е трудно не не е невъзможно...

alkobalko
10-13-2007, 06:14
Запазете поне приятелството си, ако не можете да върнете любовта.

Lake-of-tears
10-13-2007, 06:33
Fight , baby , fight to win back your love again ! Еми ... слушай Скорпиънс , надъхай се ;р и отиди възможно най-романтичен при нея със съзнанието , че щом единственото , за което мислиш е тя, няма какво да губиш , понеже просто не може да сте приятели :-({|= както викат , молиш за разбиране и отзив... и после му мислиш :) :smt008

koalka
10-13-2007, 06:45
Останете си приятели и я забрави като нещо повече.Просто няма смисъл, явно, за да отиде при друг, нещата не са били от нейна страна чак толкова сериозни.А ако не можеш да я забравиш, ако я виждаш-преустановете контакт и така с времето ще я забравиш.