PDA

View Full Version : Да му призная ли, че го харесвам?



taffy
10-13-2007, 00:21
Ami...zna4i na 15 septemvri se zagovorih s edno mom4e-s edna god po golqm. Togava adski mn go haresah...poznavam go o6te ot predi tova no prosto sega osuznah 4e naistina me privli4a. Problema e v tova 4e nemoga da razbera dali toi izpitva ne6to. V u4ili6te po koridorite me zaka4a, 4esto poglejda kum men i mi se usmihva. Predi sedmica mu pisah sms i ne mu kazah koq sum-samo 4e me poznava i mislq 4e ve4e podozira 4e sum az...priqtelite mi me suvetvat da mu priznaq vs, taka pone 6te se izqsni, no mn me e strah. Tva e 4e v pove4eto slu4ai kato haresam nqkogo, neprekusnato sledq i za nai malkiq namek 4e izpitva ne6to...strahuvam se da ne bi i sega da si vaobrazqvam..ne iskam naprazni nadejdi. Nz kakvo da pravq pls help :( [-o<

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

thefreak
10-13-2007, 00:29
Не искаш напразни надежди?
А какво искаш?

taffy
10-13-2007, 00:32
Ami prosto da razbera dali i toi ispitva ne6to, a i ne iskam da se nadqvam naprazno, za6toto nakraq 6te ostana razo4arovana

thefreak
10-13-2007, 00:38
Не прави нищо.
Щом само искаш да разбереш, дали изпитвал нещо...пфффф
Не се занимавай с глупости.

ThankYouVeryMuch
10-13-2007, 02:00
Ти не действаш. А ние какво да направим ?

GregoryHouse
10-13-2007, 04:39
Апфф да ви се чуди човек на акъла в 3 през ноща какви въпроси разисквате...както и да е по темата...или му кажи или...или оставяш с празни ръце...

alkobalko
10-13-2007, 06:20
Ако искаш да разбереш какво изпитва той към теб, най-добре говори лично с него и се изяснете.

No`Real`Love
10-13-2007, 06:28
Ami nie ot kade da znaem dali te haresva?Opiai se da razberesh ot nqkoi negov fr ili po-dobre go pitai dali imash shansove s nego.

Lake-of-tears
10-13-2007, 06:28
Ама за какво трябва да му го казва в прав текст? Може да отиде , да го занимава по-често, пък той сам ще си покаже какво му е на акъла. Доста е тъпо да иде и да изръси : ми виж кво,пич,харесвам те. ся казвай кво ще стаа. [-X [-X [-X

N0_feAR
10-13-2007, 06:54
няма как да ти кажем дали те харесва ли не. Ти сама трябва да прецениш, недей да бързаш да ходиш при него и да му изръсиш, че го харесваш, щото може да не споделя чувствата си. Просто действай.... обръщай му повечко внимание, говорете си повечко, срещайте се повечко, флиртувай, абе прави всичко което ти хрумне, не е много трудно.

koalka
10-13-2007, 07:00
Страх те е, но го преодолей тоя страх, защото може, докато се чудиш, той да избяга. :wink:

hilaRy___
10-13-2007, 07:53
ak0 ne riskuvash nqma da razberesh kaji mu kf0 izpitfash i pitai kakf0 izpitfa toi kym teb i mojesh li da ochakfash nesht0 ili she go byde ili nqma da go byde

stefko89
10-13-2007, 08:37
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

freedom
10-13-2007, 09:08
Апфф да ви се чуди човек на акъла в 3 през ноща какви въпроси разисквате...както и да е по темата...или му кажи или...или оставяш с празни ръце...
ХАХхаХАХха.. +1 ! Винаги съм била съгласна с теб!

tItEufFf
10-13-2007, 09:10
Кажи му! Ако пък не се получи здраве да е....

suantito
10-13-2007, 09:40
Универсалния отговор на въпросите от тоя тип е "кажи му!!!!!!!!!"

sladkata.miss
10-13-2007, 10:40
Eх,иаз съм в твоето положение АМА АБСОЛЮТНО СЪЩОТО!Аз харесвам едно момче от даскалото,което е с две години по-голям от мен.До преди 3 месеца си имаше сериозна приятелка,но скъсаха за моя радост :lol: та както и да е...Той всеки ден ходи в двора на училището да играят Баскет с другите момчета,аз нарочно взимам моето куче и една приятелка :D и тръгваме да го разкарваме и накрая и аз кучето и приятелката ми отиваме в даскалото но на пейкете и го гледам ама непрестанно и му се усмехвам а той също се усмихва,той често ме заговаря а и аз не му оставам длъжна постоянно ходя няа места където ходи и той,абе открито флиртуваме :lol: Такаче съвет от мен:не се прави на такава каквато не се!Ходи на места където ходи и той!По-често се заговаряйте!А аз още в началото когато се влюбих в него си мислех ,че той няма да ме хареса,защото е най-готиния в даскалото и всички момичета го харесват ама ето и на мен ми се отвори парашута :D

inatchee
10-13-2007, 14:09
абе мила един съвет от мен кажи сега или по-добре не му казвай нищо ако ся нему кажеш щото после може да останеш разочарована та по-добре сега и ще расзбереш дали чуства нещо към теб кажи му ще се почустваш по-добре

desidala
10-13-2007, 14:27
Правила съм опита с признанието и общо взето е кофти, щото може да му стане нелофко или некви такиа глупости ако не те харесва. Имаше едно момче, на което му бях пратила такъв sms и после трябваше да минат поне 2 месеца, докато почнахме пак да се поздравяваме и...
Извод: признанията не вършат никва работа, освен да объркат сичко (ако не си сигурна какво точно изпитва момчето) [-X

MiMcHeToOo
10-13-2007, 14:50
Ти не действаш. А ние какво да направим ?

е де.. :-D

RiseGirl
10-13-2007, 14:52
ми признай му чувставата си......нищо не губиш, а пък ако те е срам твой проблем :wink:

Gold_Angel
10-13-2007, 15:01
мисля че е по-добре "случайно" да се засичате на местата, където ходи и помалко да се сближите повече :) но НЕ го преследвай - това момчетата мразят!!!

!!!УСПЕХ!!! :)

godman
10-13-2007, 15:01
Vodi6 mom4eto na kafe samo dvamata i poprikazvai s nego i opipai po4vata. Toi 6te si prili4i.

tami
10-13-2007, 16:11
po dobre go preodolei tozi strah i mu kaji po dobre da si 6tasliva s nego ot kolkoto toi da ne znae i moje i toi da te haresva i da s e4ystva po sa6tiqt na4in a tva 4e se ysmihva ala bala ozna4ave 4e i toi ne e bez4ysev kam teb :) po dobre my kaji :) \:D/ \:D/ \:D/ uspeh4eta \:D/

taffy
10-13-2007, 18:45
Eх,иаз съм в твоето положение АМА АБСОЛЮТНО СЪЩОТО!Аз харесвам едно момче от даскалото,което е с две години по-голям от мен.До преди 3 месеца си имаше сериозна приятелка,но скъсаха за моя радост :lol: та както и да е...Той всеки ден ходи в двора на училището да играят Баскет с другите момчета,аз нарочно взимам моето куче и една приятелка :D и тръгваме да го разкарваме и накрая и аз кучето и приятелката ми отиваме в даскалото но на пейкете и го гледам ама непрестанно и му се усмехвам а той също се усмихва,той често ме заговаря а и аз не му оставам длъжна постоянно ходя няа места където ходи и той,абе открито флиртуваме :lol: Такаче съвет от мен:не се прави на такава каквато не се!Ходи на места където ходи и той!По-често се заговаряйте!А аз още в началото когато се влюбих в него си мислех ,че той няма да ме хареса,защото е най-готиния в даскалото и всички момичета го харесват ама ето и на мен ми се отвори парашута :D

Ami az sum po su6tiq na4in..imam priqtelka koqto jivee v negoviq blok i vseki den sum tam...neprekusnato se opitvam da go zagovarqm, toi su6to igrae basket i nai redovno sum v igri6teto, vinagi se zaka4am i mislq 4e otvru6ta...gadnoto e 4e ponqkoga imam 4ustvoto 4e si vuobrazqvam i adski se oburkvam.. :roll:

sapphirr
10-13-2007, 20:56
донякъде другите са прави,но аз не бих рискувала.ве4е съм го правила и се оказа грешка,за която после плащах 2 години.
не искам да те плаша,може би аз просто съм извадила лош късмет.може твоя 4овек да е по-свестен ,тва ти си го знаеш най-добре(и аз си мислех,4е оня е то4ен,ама ...)
за мен най-правилно е да се държиш на положение като същевременно 4есто и "слу4айно" му се мяркаш пред погледа.пускай лафове,създай впе4атление,4е си сериозен 4овек,с който върви както бъзика,така и сериозните теми,покажи ,4е те радва,4е гo харесваш като приятел (след време покажи и 4е може би искаш да е нещо пове4е от приятел).цаката в такива моменти е да знаеш как да го прикоткаш,за да дойде той сам при теб.

ако това проработи и се вземетe,после 4акаме 4ерпавката :mrgreen: