PDA

View Full Version : Мога ли да го накарам да съжелява ...



No`Real`Love
10-13-2007, 07:14
Мога ли след като съм ходела с определено момче,да го накарам да съжелява,че сме се разделили или отново да ме поиска :?:


Знам,че темата е малко глупава,но ако не ви харесва просто не пишeте ... :!:

No`Real`Love
10-13-2007, 07:15
И ако мога какви са начините ? :)

GregoryHouse
10-13-2007, 07:19
Не можеш....ако той не го поиска нема да стане...

mickelangelo
10-13-2007, 07:27
Разкажи малко повече защо сте се разделили и тнт ...

sexa_na_kompleksa
10-13-2007, 07:37
Не можеш....ако той не го поиска нема да стане...

Да... Не можеш да накраш някой да те иска или да те обича.Или му идва от вътре,или не ...

MiMcHeToOo
10-13-2007, 07:39
Не можеш....ако той не го поиска нема да стане...

Да... Не можеш да накраш някой да те иска или да те обича.Или му идва от вътре,или не ...

Точно така. На сила хубост не става :wink:

Water_lili
10-13-2007, 07:40
по принцип винаги би намерила начин,но помисли си дали си заслужава след като един път вече сте се разделили,дори и да съжали и да се върне при теб кой ти гарантира че след един месец няма да му писне и да те зареже пак? спести си тези проблеми [-X

nice_bunny
10-13-2007, 07:56
Ми според мен има нещо вярно по-горе.Ама сега и аз съм в такъв стадии.Например знам как ще му стане тъпо.. нз дали чак ще се върне защото не го познавам.. но може би няма да му е яко да те види как си излязла с негов приятел на кафе :smt005 много подло.Или ако си намериш друго момче .. само за тая цел да ходиш с него, да се надяваш бившия да ви види или поне дочуе от някъде какво става.Да се правиш на "кучка" .. да не му показваш,че си обсебена от мисълта за него,за да разбере че не си онова "найвното"дето може да те има всеки път като те потърсии... Но мисля ,че тва да излезеш с негов приятел или просто да имаш друго гадже е достатъчно,ако той все още има чувства към теб и да се върне.Ако не.. напред.Успех \:D/

hilaRy___
10-13-2007, 07:58
akk0 oshte ima chuvstfa kym tebe ...ima mn nachini da go naranish i mn nachini da te poiska otnovo

Water_lili
10-13-2007, 08:00
Ми според мен има нещо вярно по-горе.Ама сега и аз съм в такъв стадии.Например знам как ще му стане тъпо.. нз дали чак ще се върне защото не го познавам.. но може би няма да му е яко да те види как си излязла с негов приятел на кафе :smt005 много подло.Или ако си намериш друго момче .. само за тая цел да ходиш с него, да се надяваш бившия да ви види или поне дочуе от някъде какво става.Да се правиш на "кучка" .. да не му показваш,че си обсебена от мисълта за него,за да разбере че не си онова "найвното"дето може да те има всеки път като те потърсии... Но мисля ,че тва да излезеш с негов приятел или просто да имаш друго гадже е достатъчно,ако той все още има чувства към теб и да се върне.Ако не.. напред.Успех \:D/
това е баси детското държание :smt012 смятам че всеки "пораснал" човек трябва да стой зад постъпките и чувствата си

maybelline
10-13-2007, 08:08
Не че нещо,но и аз бих скъсала с човек, чиято единствена цел след като сме скъсали е да ме накара да съжалявам и да се чувствам гадно.
Как да го направиш ли? Много е лесно и не изисква големи усилия, но тъй като не е правилно да се прави така и такива тактики се използват в случаи когато е наложително (а не заради каприза да накараш бивше гадже да се чувства гадно,че сте скъсали), мога само да те посъветвам как да се държиш с бъдещите си гаджета, за да не късате толкова лесно.
Като начало спри да си отмъщаваш. Да накараш някой да се чувства зле защото сте скъсали (само заради единия каприз) е детско и глупаво. Никой не би искал връзка с такъв човек. А по време на връзката с гаджето си можеш да опиташ да се държиш по-мило и нежно, да не ходиш с някой за по седмица-две,а да имаш по-сериозни връзки, включващи истинска обич, дори любов, да не капризничиш и да не мрънкаш (в случай че го правиш), да се държиш по-зряло и отговорно и т.н. Това би задържало едно свястно момче.

kael
10-13-2007, 11:18
grow up :smt011

BWald0rf
10-13-2007, 11:23
Не че нещо,но и аз бих скъсала с човек, чиято единствена цел след като сме скъсали е да ме накара да съжалявам и да се чувствам гадно.
Как да го направиш ли? Много е лесно и не изисква големи усилия, но тъй като не е правилно да се прави така и такива тактики се използват в случаи когато е наложително (а не заради каприза да накараш бивше гадже да се чувства гадно,че сте скъсали), мога само да те посъветвам как да се държиш с бъдещите си гаджета, за да не късате толкова лесно.
Като начало спри да си отмъщаваш. Да накараш някой да се чувства зле защото сте скъсали (само заради единия каприз) е детско и глупаво. Никой не би искал връзка с такъв човек. А по време на връзката с гаджето си можеш да опиташ да се държиш по-мило и нежно, да не ходиш с някой за по седмица-две,а да имаш по-сериозни връзки, включващи истинска обич, дори любов, да не капризничиш и да не мрънкаш (в случай че го правиш), да се държиш по-зряло и отговорно и т.н. Това би задържало едно свястно момче.
+1

skiipar
10-13-2007, 12:00
Свършило се е - приеми го! Няма вечни връзки.. Не можеш да го накараш да съжелява. Той може и да съжали някой ден, но това не е начинът :smt011

bloodfrozen
10-13-2007, 12:11
Примири се със ситуацията, няма нужда от излишни драматизации.. Не е решение да отмъстиш на някого, на който до вчера си повтаряла колко много обичаш - просто не върви, не мислиш ли? Той ако те обича, предполагам би се върнал при тебе.. ако не - има и други момчета.. :|

Iv4eTy
10-13-2007, 12:20
Еми ако той те е зарязал и не те харесва, каквото и да правиш няма какво да му покажеш...

Tedi_sheep
10-13-2007, 12:34
Бъди весело и свободно момиче.Още повече пред него.Забавлявай се с приятели, с компанията, независимо дали той е там или не.Не се спичай пред него, а само му покажи, че и без него има живот, а светът е още по-розов и красив, усмихвай се непрестанно...Това ти е достатъчно.Ако не се получи, значи просто по никакъв друг начин няма да го впечатлиш и наистина няма надежда за вас или надежда да го я досаш!

Но никога, ама никога не бъди подла кучка спрямо някой, когото те е зарязал. [-X [-X [-X [-X [-X Нали не искаш после да ти се върне тъпкано?!

DevilWish
10-13-2007, 12:52
Detska ralta........ne mojeh da nakara6 nqkoi na sila da te obi4a otnovo ;)

sladkish_14
10-13-2007, 13:04
Не можеш....ако той не го поиска нема да стане...

Tочно така е.Защо не опиташ да намериш щастието пак,самоче в друго лице,винаги сам се чудила на такива неща,да гониш бившия :-k

suantito
10-13-2007, 17:04
Може нарави му любовна магия...

tantolinka
10-13-2007, 17:19
Мога ли след като съм ходела с определено момче,да го накарам да съжелява,че сме се разделили или отново да ме поиска :?:


Знам,че темата е малко глупава,но ако не ви харесва просто не пишeте ... :!:


Каква е тази злоба тва нещо бре пфффф :-# :-# :-# :-#

gothic_angel
10-13-2007, 17:41
Ами ако той не те желае не можеш :(

*Never_Again*
10-13-2007, 18:33
това за мен са некви глупости разделил си се с даден човек или са те зарязали и после да праиш гадно.няма смисъл.то че може може стига да знаеш как ства номера.но просто не си заслужава излишно хабене на нерви.а така никога не би и помислил да се съберете отново

Veno0m
10-13-2007, 18:48
Аз съм в същата ситуация и...като теб си мислех да го накарам да съжалява,да си отмъстя,да му направя просто нещо гадно!Но като се замисля, не е много удачно както написаха някои преди мен,да отмъщаваш на човек,на който до вчера си казвала "обичам те".Истината е,че има някакъв начин да го накараш да съжалява,но...този начин ще е мноого труден за разбиране и...ще е сложно докато се получи,това което искаш ти!В крайна сметка... аз си обяснявам,че ако той има чувства към теб,държи на теб и т.н...би се върнал при теб-без отмъщения и т.н...Аз както казах съм в същата ситуация и много страдам заради едно момче...но всеки ден се опитвам да не мисля за него(без резултат).Трудно е да се откажеш,ако имаш чувства към него..знам го от личен опит(на мен постоянно ми го казват).Така,че...опитай се да не мислиш за отмъщение.Успех...дано съм помогнала с нещо ;)

SINDEL
10-13-2007, 18:57
И аз съм в подобна ситуация, но не мисля, 4е с отмъщение ще постигнеш нещо. Напротив, даже ще те намрази и няма и да иска да те погледне, понеже си решила да му правиш мръсни номера, само за да му стане гадно. Знам, положението е ужасно - ти оби4аш някой, но той не иска да сте заедно, а ти не можеш да спреш да мислиш за него. От4айващо е. Но никога отмъщението няма да помогне и да ти го върне обратно. Единственият на4ин е той сам да го поиска. Да види, 4е с теб е бил щастлив, 4е ти си му давала нещо, което не може да полу4и от друг, да осъзнае, 4е му липсваш и 4е всъщност иска да бъде с теб. Това няма как да се полу4и, ако му правиш гадости, нали? Така още пове4е го караш да забрави вси4ките ти хубави ка4ества и вси4ко, заради което те е оби4ал и да те намрази.
Освен това аз ли4но никога не бих могла да направя нещо лошо на 4овек, когото съм оби4ала и все още оби4ам. Дори и само заради времето, когато сте били заедно и ви е било хубаво. Лицемерно ми се вижда да постъпвам по такъв на4ин.

ZaHaRcHe
10-13-2007, 19:56
АКО не изпитва нищо към теб каквото и да направиш с нищо няма да го нараниш таи като си му безразлична

Batko_gesh
10-14-2007, 06:20
Ако искапш да съжалява го заеби и ше има ефект :smt016

alkobalko
10-14-2007, 06:35
Трудно е да накараш един човек да те обикне или поиска отново. А и не мисля, че подлите номера са най-правилния подход.

No`Real`Love
10-14-2007, 11:27
Da,pravi ste nqma smisul...mersi mn;]

godman
10-14-2007, 14:31
Вземи да пораснеш малко в акала, щото с тоя нрав да отмашдаван стара мома ще си останеш.

slun4evo
10-14-2007, 15:34
Aми можеш да го подразниш, като му покажеш, че без него си ппо щастлива и, че той не ти трябва.Общувай с него и го накарай да разбере, че не ти пука, че с те скъсали и, че това е било най-хобавото нещо в живота ти.Ще му стане кофти, че си толкова щастлива, но дали ще съжалява не зная.