PDA

View Full Version : КАле



suckme
10-13-2007, 08:18
Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!

Anf3tamin4o
10-13-2007, 08:28
от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев

MixXx
10-13-2007, 08:36
кале? не успях да разбера...

Anf3tamin4o
10-13-2007, 08:44
Лепило за дишане
разбра ли сега

MixXx
10-13-2007, 08:46
да,мерси :)

suckme
10-13-2007, 10:27
какви са ви преживяванията с него

HouseSoul
10-13-2007, 10:55
Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой ..... :smt013 [-X

BaiboCo
10-13-2007, 13:59
Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой ..... :smt013 [-X
Ти от пеканите ли си ли значи :smt005

junk
10-13-2007, 14:14
стига с тфа кале бе хора..
е вчера като се бяхме запътили към хлопалката ени мангали се трепеха и в ръцете им каленца.. кале але..

korabokroshenec
10-13-2007, 16:20
хлопалката си беше чук :D а некфи лепилари гепили на некфи пичове телефоните некъде около блек бокса :?

AtMosFera
10-13-2007, 18:07
от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев


Малко над 1лв. :-) Еми какво-халцове...весело е...да пробваш веднъж-2 пъти,но не си заслужава чаааааааааак до толкова,че да си ебеш здравето.Не,не...има и др не 4ак толкова брутални начини за съсипване не здравето,със същото деиствие :-)

suckme
10-14-2007, 05:57
от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев


Малко над 1лв. :-) Еми какво-халцове...весело е...да пробваш веднъж-2 пъти,но не си заслужава чаааааааааак до толкова,че да си ебеш здравето.Не,не...има и др не 4ак толкова брутални начини за съсипване не здравето,със същото деиствие :-)

Демефан ли? Мн разстройство мн нещо.

HitsFromTheBong
10-14-2007, 09:03
Калетo SUCKS!
Smoke weed everyday! :D

HouseSoul
10-14-2007, 10:19
Калетo SUCKS!
Smoke weed everyday! :D
+1

korabokroshenec
10-14-2007, 23:57
принципно сичко каде се праи в лаборатория е лайняна раута..http://smilies.sofrayt.com/%5E/k/hippy.gif

AtMosFera
10-15-2007, 16:20
принципно сичко каде се праи в лаборатория е лайняна раута..http://smilies.sofrayt.com/%5E/k/hippy.gif

Като цяло е така,но.....абе принципно тва си е твое мнение. Предполагам и на повечето хора де,но нека не обобщаваме вси4ки и всичко.Аз пък както не веднъж съм казвала обичам наи-големите боклуци...нз защо...синтетика...И не е заради парите,въобще дори.Ето на-на бала вс кока ала бала...мнооооо важно,дреме ми...амф и няколко червени звезди....ме оправят rulzzzzz.......................................... .................................................. .................................................. ...!!!!!!!!!!!!!!!

Special K
10-15-2007, 19:26
Има много неща които се правят в лаболатория и са чисто вълшебство.....Просто поколения трябва да се сменят за да се продават както всичко друго сега......нашето време е тестова площадка за синтетичната утайка на психоактивните вещества......Който се добере до крема мълчи, защото знае че не е дошло време за обществото......

theEXPLOITED
10-16-2007, 12:19
СТИГА БЕ КАЛЕ ША ЛЪХА МНООООО СИ ПРОСТ 4ЕСНО!!!!!!!!!!!!

etnies
10-20-2007, 21:48
GLUPACI KOLKO TAKIVA TEMI ZA KALETO SHTE PUSKATE????????????????????
SRY ZA LATINICATA!

pJeZliOo
07-07-2008, 00:37
ЕМ аз след като се налъхам Ставам много агресивен ..Въобще не ми е Депресия ..ставам направо MAAD Апък и ко да ви кажа за калето има много различни неща ..Колко да си сипваш ,как да го растриваш ,колко да го стискаш .Значи Халиуцинацията се получава не когато ти поискаш ами когато си готов да влезеш ..трявбва наистина много да искаш да влезеш в Халиуцинация и да си мислиш само за това нещо което искаш "Мисли си за нещо което наистина искаш да се случи ЕМ Ко друго да ви кажа ..значи ако не си мислиш за нищо и пак влезеш в някфа Халиуцинация значи Това е нещо забравено от тебе в Миналото ..Нещо малко което си забравил и то ти се явява като 3D ПРед очите )) "на мен ми се е случвало да съм Супер марио "Щото като малък много играех таз игричка "и чудното е че 1 от Аверчетата ми пусна Едно Хард Техно на Марио Раниери - Супер марио и напрао влязах в Филма ..дРуго мисля че няма...АА и да не си мислите че само циганите Лъхат кале ..хмм нищо против Много Българи и сякакъв Вид хора лъхат ..ама В другите Държави "Нашето кале " при тях наименованието на Самото лепило е савсем различно ...И защо си мислите че само испадналите го праят ..На някой Хора просто им харесва да влизат в Халиуцинация ..Супер яко е да Халиуцинираш някфи неща и накрая кат ти свърши калето 1 цигара за релакс и си ти !! ..И да Тъпо е да се лъха ..ама аз лъхам 2 3 пъти в Месеца и мисля че няя проблем ..аАА да припадал сЪм Също от кале ..ама не си спомням ..казаха ми

pJeZliOo
07-07-2008, 00:39
Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой ..... :smt013 [-X

Не е Мой Знайш Ко ..ако попаднеш на мене ,,аз ще те счупя от бой ;) 1-вото което е ..За ко тряя да си Циганин че да лъхаш ..Мен ме кефи самата Халиуцинация в която влизам ме ;) МноГо си прост честно :-x я си трай най добре

machoka
07-07-2008, 07:41
До тук.