PDA

View Full Version : Реален или божествен е образа на Исус за мен?



ponka
10-13-2007, 08:59
Реален или божествен е образа на Исус за мен? :( това е домашната ми по история,нищо не мога да измисля,надявам се вие да ми помогнете!Благодаря предварително :P

fake
10-13-2007, 09:04
ние откъде да знаем кво мислиш за исус
п.с. аз бих написала несъществуващ, излагайки доказателствата защо няма бог

lookatme
10-13-2007, 10:20
обясняваш защо това,защо онова.аз например смятам че съществува и Иисус,и Бог {,защото Те не са едно и също}
както и да е.напиши някъде там например: "Ако наистина съществуваше Спасител...така и така...щеше ли да има толкова зло по земята."или нещо подобно.можеш да започнеш с някакво абзацче,дали съществува.да продължиш с твърдение и доказателства,че съществува.да се дотътриш до това,че не съществува Христос и на финала да дадеш колебливо мнение по въпроса.нали е история трябва да има много мнения по въпроса и на финала да се достигне до вярното.бе напиши каквото и да е,все ще хванеш 4 :mrgreen:

ПП Аз и на 4 се радвам,а за 6 :smt005 хах!какво ще става...

ArTanDra
10-13-2007, 11:11
Реален или божествен е образа на Исус за мен? :( това е домашната ми по история,нищо не мога да измисля,надявам се вие да ми помогнете!Благодаря предварително :P

Какво тъпо поколение идва не е истина #-o

1. Знаеш ли кой е Исус ? - описваш кой е , ако е есе ама в сбит вариант
2. Мислиш ли , че е съществувал толкова ли си глупава , че не може да отговориш ? Съществува ли Исус или е просто идеализиран образ какъвто трябва да бъде "идеалния" човек според Библията.

П.С. Аман от глупави деца.

lookatme
10-13-2007, 12:04
еее сега...не се карай на детето!а и забравих да ти кажа,Иисус е с двойно И да е вземеш да го напишеш така и на домашното си,че ако онази /онзи ви го проверява може да ти смъкне от оценката
старата ми учителка по биология така прави,за 2 правописни грешки -0,25 ама не тази по Български,а тази по Биология,представяш ли си?!ужас :-s не са уред тея наште ццццц...