PDA

View Full Version : Да си влюбен или да оби4аш?



SINDEL
10-13-2007, 10:39
Такаа.. понеже доста скоро мом4ето, което оби4ам пове4е от вси4ко на света поиска да се разделим и каза, 4е ве4е не бил влюбен в мен, та реших да ви попитам и вас.. Какво мислите по въпроса - дали когато първона4алната страст и вси4ко онова, което описва 4увството да си влюбен си отиде и ве4е оби4аш 4овека до себе си по друг на4ин - тези с дълги връзки ще разберат какво то4но се опитвам да обясня - дали това ще ви накара да прекратите връзката си и да потърсите някой друг, в когото ще се влюбите, или не? В смисъл достатъ4но ли ви е, 4е оби4ате, или да сте влюбени е по-важно? Дано съм се обяснила сравнително добре.

`Death`Whore``
10-13-2007, 10:45
Не можеш да обичаш един и да си влюбен в друг. Според мен истинската обич е в единство с любовта, с желанието...ако двама души се обичат, те ще съумеят поне до някаква степен да поддържат тръпката в отношенията си.

sexa_na_kompleksa
10-13-2007, 10:46
Мен не би ме накарало да прекратя връзката.

NightSky
10-13-2007, 11:07
Мен не би ме накарало да прекратя връзката.

Blestq6ta
10-13-2007, 11:14
[quote="SINDEL"]Такаа.. понеже доста скоро мом4ето, което оби4ам пове4е от вси4ко на света поиска да се разделим и каза, 4е ве4е не бил влюбен в мен...

Ужас! Умирам от страх при мисълта, че мога да чуя тези думи от моето момче! :roll: :cry:

kael
10-13-2007, 11:20
*уриг* :-D по темата - нямам идея :oops:

mIsHeTy
10-13-2007, 11:26
Мен не би ме накарало да прекратя връзката.
+1

skiipar
10-13-2007, 11:53
понякога и обичта не е достатъчна за да задържи една връзка... :|

sladkish_14
10-13-2007, 13:26
Ако в началоо е влюбване,което с изчерпаването му идва любовта,то тогава не трябва да се отказваш.Да различно е мислиш в началото,че е било по-силно,по-красиво но когато се замислиш,чак сега си истински щастлив,и не трябва да губиш човека,който обичаш,само защото вече не е като преди,не е толко :roll: весело :roll: Не знам,просто се обичайте \:D/ :smt008

`Death`Whore``
10-13-2007, 13:28
Ако в началоо е влюбване,което с изчерпаването му идва любовта,то тогава не трябва да се отказваш.
Как така ще се изчерпи влюбването и ще обикнеш? Вече няма да чувстваш тръпка към партньора ли, а само ще си говорите?

sladkish_14
10-13-2007, 13:40
Ако в началоо е влюбване,което с изчерпаването му идва любовта,то тогава не трябва да се отказваш.
Как така ще се изчерпи влюбването и ще обикнеш? Вече няма да чувстваш тръпка към партньора ли, а само ще си говорите?

Mне имах предвид,че в началото е :roll: по-весело всичко ти е розово някакво такова-това е влюбването,но след време стават по-улегнали нещата и де да знам,пак си влюбен но вече обичаш :-k не е само влюбване има и лоши моменти,не е толкоооо розово,пак си влюбен по тръпката каточели е по-различна...нещо такова имах предвид :roll: :oops: .....Както казват от първия месец не се обича,след това идват чувствата и това,че в началото е било някак по-красиво не значи,че след някой друг спор,трябва да се разделяме :? Разбираш ли какво искам да кайа или е безсмислено :oops:

Water_lili
10-13-2007, 14:13
смятам че с времето ако не се потдържа влюбването отминава и преминава в обич и привързаност един към друг,в което аз лично не виждам нищо лошо защото човек може много кратно да се влюбва и да си загубва главата по кой ли не,но това не значи че това е наи подходящия човек с който може да си споделиш живота. Смятам че ако обичта,страста и привързаноста към един човек е жива то тогава има шанс за обещаващо бъдеще,к но това по скоро ако искаш да се ожениш с някой,и да прекарап живота си него ,ако е просто за ей така да си имаш приятел е желателно да сте влюбени :roll:

koalka
10-13-2007, 15:15
Това, че обичате, т.е по-сериозните отношения един към друг, не означава, че не може да има страст, напротив.Според мен тя е по-голяма.Пример ще дам-към приятеля ми не изпитвам само привързаност.Не се събрах с него заради това.Бях месец без него и какво?Не исках да се върна при него, докато не осъзнах, че го обичам.