PDA

View Full Version : Наколко въпроса эа раэмисъл :Д



Kettty
10-13-2007, 12:21
Эдравейте.
Днеска времето е лошо,нямам какво да правя,седя си пред компютъра и съм иэпаднала в раэмисли и страсти :lol: Таа ако искате и вие помислете с мене :lol:
Мислите ли,че колкото нещастен да си,рано или късно всеки намира щастието,любовта ? Другото над ,което се эамислих.Мислите ли ,че найстина `эа всеки влак си има пътници` ?И последно :-D .Смятате ли,че всичко се връща ?Тоесто ,ако си грешил много ,дале всичко ще ти се върне и ще си иэтърпиш `накаэанието` :?: НЕ энам эащо ви питам,но както каэах доста мисли са ми в главата и теэи са основните.Та ми се иска да видя мнението на вякакви чужди хора и ви есте идеалните :-D :-D !Айде чакам отговорите ви

thefreak
10-13-2007, 12:46
Эдравейте.
Днеска времето е лошо,нямам какво да правя,седя си пред компютъра и съм иэпаднала в раэмисли и страсти :lol: Таа ако искате и вие помислете с мене :lol:
Мислите ли,че колкото нещастен да си,рано или късно всеки намира щастието,любовта ? Другото над ,което се эамислих.Мислите ли ,че найстина `эа всеки влак си има пътници` ?И последно :-D .Смятате ли,че всичко се връща ?Тоесто ,ако си грешил много ,дале всичко ще ти се върне и ще си иэтърпиш `накаэанието` :?: НЕ энам эащо ви питам,но както каэах доста мисли са ми в главата и теэи са основните.Та ми се иска да видя мнението на вякакви чужди хора и ви есте идеалните :-D :-D !Айде чакам отговорите ви
Аз не съм бил нещастен, сигурно няма и да бъда.
Колкото и странно да е, да всеки си намира пътя(влака) рано или късно.
И нищо не се връща.

WhiteOneBG
10-13-2007, 12:49
Доста относителни въпроси , всичко е до нагласа , някой хора съзнателно смятат че им трябва гадже и любов но подсъзнателно си мислят че никога няма да си намерят и крайна сметка кодато не си променят мисленето ( не го направят положително ) не успяват :))
Но иначе 1 е вярно за всеки влак си има пътници , може да не са много може да не са най-добрите но са пътници . :)))

Presley
10-13-2007, 12:56
Еми партниор все ще се намери.Но какъв,эа коклко дълго и т-н не се энае.Има много ергени на средна мъэраст,както и `стари моми`,които си остават така эавинаги :-D ..Това эа влака висля,че не е вярно..просто клише.Същото се отнася и эа това,че всичко се връща-дрънн дрънн :-D

kaka Albenka
10-13-2007, 13:43
Разбира се, че на всеки човек в този живот му се дават шансове...рано или късно всеки среща своята любов, някои и по няколко :wink: Въпроса е да не да не ги изпускаш!Имаше една приказка, че шансовете никога не се губят - от тези, които ти си пропуснал, някой друг ще се възползва!
И наистина 'за всеки влак си има пътници' ...а това, че има много стари моми и ергени е, защото просто са били твърде себични, егоистични или предричиви ...имали са прекалено много изисквания без да имат покритие или просто са пренебрегвали личния си живот и хората около себе си, наблягайки само на кариерата си...и така след години неусетно са се озовали самички само с материалните си придобивки и социалното си положение..но без семейство и деца
Колкото до това, че всичко се връща..и тук си права..В този свят си има природни закони и човек, ако не иска да попада под ударите им, трябва да ги спазва..накратко да спзва простичкото правило"не постъпвай с другите, така както не би искал с теб да постъпват"...

izmislenata
10-13-2007, 14:30
Дали ще откриеш 'щастието' ,до голяма степен зависи и от самия теб,защото това,което имаш(колкото и малко да е то),може би е най-голямото щастие на света,но ако не го осъзнаваш,тогава какво става? Щастие има за всеки,все пак ние сме хора и не се различаваме много по поривите си към него,важното е дали ще искаме да го видим. То е в малките неща,така че... 'За всеки влак си има пътници'- верно е, все ще се намери някой, с когото да си подхождате, някой,имащ подобни на твоите възгледи...гледай само да не изпуснеш влака ;) А че всичко се връща-зависи,но БИ ТРЯБВАЛО да е така. Макар че често не е точно тъй,най-добрите хора страдат най-много,а злобните,гаднярите се радват на тъпия си живот,просто защото не се замислят толкова над нещата... и въпреки това има някаква Върховна Справедливост на тоя живот..не може вечено да вредиш на хората около себе си и накрая това да не ти се върне стократно-трябва да ви кажа,че в такива случаи най-често тези хора се разпадат от собствената си злоба, урок намират в самите себе си,защото тя ги разяжда... А не нечия друга,те се самоунищожават.

FeelTheBeat
10-13-2007, 15:07
Да, смятам че нещата се връщат рано или късно в едно или друго отношение.
И смятам, че в крайна сметка всеки влак си има пътници.
Мисля че рано или късно човек намира щастието. Но не е задължително това да е свързано с намирането на партньор.

Blab
10-13-2007, 15:11
Давам положителни отговори и на трите ти въпроса.

Octofunk
10-13-2007, 17:31
Давам положителни отговори и на трите ти въпроса.
Аз пък давам и за трите отрицателни, защото има много хора, за които тези неща не са се случили (не са намерили щастие, не са били "качени на някой влак" , което е горе-долу е същото като първия въпрос и в живота не всичко се връща - пример: всички големи далавери, корпорации и прочие...)

fake
10-13-2007, 18:15
живота е такъв, какъвто си го направиш, ако ще ползваме клишета, да вкарам и аз едно
от теб зависи кой ще качиш на твоя влак, огромно значение има как ще си изиграеш картите, за да намериш любовта и да бъдеш с него/нея

връщат се някои неща, някои не се връщат(заеми :lol: )

Madness
10-13-2007, 18:46
Връща се,да...съгласна съм,че всичко се връща...за другото не съвсем...

10-13-2007, 18:47
When the injustice is great enough, Justice will lend me the strength needed to correct it. None may stand against it. It will shatter every barrier, sunder any shield, tear through any enchantment and lend its servant the power to pass sentence. Know this: there is nothing on all the Planes that can stay the hand of justice when it is brought against them. It may unmake armies. It may sunder the thrones of gods. Know that for ALL who betray Justice, I am their fate... and fate carries an Executioner's Axe.

OtherDimension
10-13-2007, 19:32
:smt095

OtherDimension
10-13-2007, 19:33
Или ако в момента съм щастлив без да съм "намерил любовта"?
като ще давим клишета....
сега като си щастлив - рано или късно ще се ожениш :lol:

miloto_girl_4e
10-13-2007, 19:53
Мислите ли,че колкото нещастен да си, рано или късно всеки намира щастието, любовта ? :arrow: Разбира се, че всеки намира своята половинка, че никой не е нещастен цял живот и идва момента в който може да твърди, че е наистина щастлив :wink:
Мислите ли, че наистина `эа всеки влак си има пътници` ? :arrow: Да, така е, за всеки влак си има пътници, всеки е харесван от различни хора, не може да бъде харесван от всички, но винаги има няколко човека, които дават мило и драго, за да бъдат с някого...
Смятате ли, че всичко се връща ? :arrow: Да, Господ бави, но не забравя :!: :!: