PDA

View Full Version : Забивки в дискотека...



nekuv_tam
10-13-2007, 11:30
Значи,проблема е следния.По принцип нали се води,че в дискотеките е най-лесно да забиеш някоя мацка.Е да де,ама въпроса е КАК? Имам предвид,как да разбера,че не е мацката на некой друг и аз ако тръгна да права нещо с нея оня да ми скочи на бой? Това е най-големия проблем...Щото понекога гледам някоя хубава е сама и след малко вида,че е с някво биче на 20 години и си викам:"Добре че не тръгнах да права нещо..." А между другото то как е най-правилно да се подходи-да я хванеш за кръста и да почнеш да танцуваш с нея или какво? Щото не всеки подход е успешен...Примерно не знам дали има смисъл да тръгнеш да и говориш нещо,щото вътре в дискотеката нищо не се чува...

kael
10-13-2007, 11:34
не ходя по дискотеки - върха на селянията са и никога не пускат нещо което харесвам ........ с 2 думи "незнам" проай да заговориш някоя после да танцуваш с нея може и да стане

=)
10-13-2007, 11:40
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:

thefreak
10-13-2007, 11:42
Значи,проблема е следния.По принцип нали се води,че в дискотеките е най-лесно да забиеш някоя мацка.Е да де,ама въпроса е КАК? Имам предвид,как да разбера,че не е мацката на некой друг и аз ако тръгна да права нещо с нея оня да ми скочи на бой? Това е най-големия проблем...Щото понекога гледам някоя хубава е сама и след малко вида,че е с някво биче на 20 години и си викам:"Добре че не тръгнах да права нещо..." А между другото то как е най-правилно да се подходи-да я хванеш за кръста и да почнеш да танцуваш с нея или какво? Щото не всеки подход е успешен...Примерно не знам дали има смисъл да тръгнеш да и говориш нещо,щото вътре в дискотеката нищо не се чува...
Въпроса не е КАК, а ЗАЩО, отговора е НЕДЕЙ.

RaLkb
10-13-2007, 11:52
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:




+1 :twisted:

trittico
10-13-2007, 12:31
Значи,проблема е следния.По принцип нали се води,че в дискотеките е най-лесно да забиеш някоя мацка.Е да де,ама въпроса е КАК? Имам предвид,как да разбера,че не е мацката на некой друг и аз ако тръгна да права нещо с нея оня да ми скочи на бой? Това е най-големия проблем...Щото понекога гледам някоя хубава е сама и след малко вида,че е с някво биче на 20 години и си викам:"Добре че не тръгнах да права нещо..." А между другото то как е най-правилно да се подходи-да я хванеш за кръста и да почнеш да танцуваш с нея или какво? Щото не всеки подход е успешен...Примерно не знам дали има смисъл да тръгнеш да и говориш нещо,щото вътре в дискотеката нищо не се чува...
Въпроса не е КАК, а ЗАЩО, отговора е НЕДЕЙ.
:smt005 съгласна съм, аз съм момиче и ако някой направи така с мен определено ще се отдръпна ( а и бтв сама не ходя на дискотека) :smt016

MiMcHeToOo
10-13-2007, 12:37
не ходя по дискотеки - върха на селянията са и никога не пускат нещо което харесвам ........ с 2 думи "незнам" проай да заговориш някоя после да танцуваш с нея може и да стане

+1 :wink:

DevilWish
10-13-2007, 13:03
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:
Точно

sladkish_14
10-13-2007, 13:08
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:




+1 :twisted:

+1.А и ако някои доиде и ме хване през краста,такав ще му изсветкам,че няма да го видя повече никога :smt005

VliUbenA v jIvoTa
10-13-2007, 13:15
emi to4no taka otiva6 pri neq i q hva6ta6 za krysta i po4vate da tancyvate i i vika6 kak moje takofa hybavo momi4e da tancyva samo i ako ti kaje tancyvam s teb na4i si se uredil xahhxa ako ti kaja e sega idva hxahxa beagai i otiva6 na sledva6tata :-D

BWald0rf
10-13-2007, 13:32
Значи,проблема е следния.По принцип нали се води,че в дискотеките е най-лесно да забиеш някоя мацка.Е да де,ама въпроса е КАК? Имам предвид,как да разбера,че не е мацката на некой друг и аз ако тръгна да права нещо с нея оня да ми скочи на бой? Това е най-големия проблем...Щото понекога гледам някоя хубава е сама и след малко вида,че е с някво биче на 20 години и си викам:"Добре че не тръгнах да права нещо..." А между другото то как е най-правилно да се подходи-да я хванеш за кръста и да почнеш да танцуваш с нея или какво? Щото не всеки подход е успешен...Примерно не знам дали има смисъл да тръгнеш да и говориш нещо,щото вътре в дискотеката нищо не се чува...
Въпроса не е КАК, а ЗАЩО, отговора е НЕДЕЙ.
+1 !!!!!!!!!!!!

sapphirr
10-13-2007, 13:37
Значи,проблема е следния.По принцип нали се води,че в дискотеките е най-лесно да забиеш някоя мацка.Е да де,ама въпроса е КАК? Имам предвид,как да разбера,че не е мацката на некой друг и аз ако тръгна да права нещо с нея оня да ми скочи на бой? Това е най-големия проблем...Щото понекога гледам някоя хубава е сама и след малко вида,че е с някво биче на 20 години и си викам:"Добре че не тръгнах да права нещо..." А между другото то как е най-правилно да се подходи-да я хванеш за кръста и да почнеш да танцуваш с нея или какво? Щото не всеки подход е успешен...Примерно не знам дали има смисъл да тръгнеш да и говориш нещо,щото вътре в дискотеката нищо не се чува...


зна4и,следи ми мисълта!!! ...отиваш при нея хващаш я за косата,изнасяш я навънка (за да си сигурен,4е ше те 4уе :mrgreen: ) и и заявяваш "сестро,тая ве4ер или си с мене,или нема да се разбереме".ако евентуално отвътре през тва време се извее някой здравеняк,преди да ти е отвъртял един интергалакти4ески в кофата,му кажи "ей,брат ,кво стаа...аз тука само да вида брат4едката" после отстъпваш такти4но 5 кра4ки назад, теглиш един :smt098 и бегаш с 200 /300 (в зависимост от габаритите) ако ти се живее

Angel_Die
10-13-2007, 14:05
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:


+1 :wink:

Jeuelle
10-13-2007, 14:12
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:

Aма гледай да си се наточил преди това

monityY
10-13-2007, 14:21
zna4i momi4e sum :roll: otiva6 pri neq na dansinga zavurta6 se okolo neq i pod6u6va6 na u6eto ili po to4no podvikne6 :smt016 dali si ima priqtel..ako kaje ne po4ni da si densi6 s neq..ala bala i posle i zemi skype ili tel i taka po nqkoe vreme moje6 da q cunka6 dokuto tancuvate ako vidi6 4e nqma pri4ini da se odrupne de!

N0_feAR
10-13-2007, 14:58
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:
и това е ваиянт, само че ако мен някой ме хване тей неочаквано за кръста такъв ще му извъртя, че ще се чуди къде се намира...

Liar
10-13-2007, 16:07
Както преди мен казаха,не е удачна идеята да я хванеш за кръста и подобни неочаквани изпълнения.
Вариант е да танцуваш точно пред нея и да я гледаш,за да разбере,че си заинтересован от нея.И за ръцете можеш да я хванеш.Преди да минеш на 2-рата стъпка,ако тя си има приятел вече ще ти е обърнала гръб,предполагам :-)

Kras4eto_lp
10-13-2007, 16:10
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:




+1 :twisted:
+1

*Never_Again*
10-13-2007, 18:43
зна4и,следи ми мисълта!!! ...отиваш при нея хващташ я за косата,изнасяш я навънка (за да си сигурен,4е ше те 4уе :mrgreen: ) и и заявяваш "сестро,тая ве4ер или си с мене,или нема да се разбереме".ако евентуално отвътре пък се извее някой здравеняк,преди да ти е отвъртял един интергалакти4ески,му кажи "ей,брат ,кво стаа...аз тука само да вида братов4едката" после отстъпваш такти4но 5 кра4ки назад, теглиш един :smt098 и бегаш с 200 (ако ти се живее)[/quote]
:D това ми хареса.но повярвай ми мен някой който не го познавам дойде и ме хване през кръста и се опита да танцува с мене просто така брутално ще го отрежа че няма да има смелостта да се върне пак.при мене на дискотека идват много с опита да танцуваме,но чесно ти казвам ако не ми е симпатичен го режа на момента.дори да е сама мацката не означава че приятеля и не е някъде на друга маса а тя е с приятелките си.еми де да знам не съм момче не мога да мисля като вас.но на мене някой ако ми дойде така в дискотеката

x-PeRiMenT
10-13-2007, 19:05
зна4и,следи ми мисълта!!! ...отиваш при нея хващташ я за косата,изнасяш я навънка (за да си сигурен,4е ше те 4уе :mrgreen: ) и и заявяваш "сестро,тая ве4ер или си с мене,или нема да се разбереме".ако евентуално отвътре пък се извее някой здравеняк,преди да ти е отвъртял един интергалакти4ески,му кажи "ей,брат ,кво стаа...аз тука само да вида братов4едката" после отстъпваш такти4но 5 кра4ки назад, теглиш един :smt098 и бегаш с 200 (ако ти се живее)
EEEEEE тва ме изкърти :smt005 :smt005 :smt005 Ако стана свидетел на такова нещо ще плача от смях.

Иначе брато отиваш и почваш заучените фрази: Изглеждаш ослепително. Как се казваш. Искаш ли да танцуваме. Може и да те изгони обаче. Зависи от момичето и от настроението.

sapphirr
10-13-2007, 21:57
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:


следващата,а - тва да не ти е все едно си тръгнал на пазар за домати,а друже.[-X
я малко уважение към нежния пол

Diva4e
10-13-2007, 22:03
Хм най-доброто нещо според мен е да заинтересоваш мацката.Почни да танцуваш близо до нея,но все пак спазвай малка дистанция.Виж дали тя те заглежда.Хем ще видиш дали терена е свободен.Ако те заглежда усмихнии и се,ако и тя ти отвръща по същия начин,покани я на танц .. и ще се запознаете и телефона и ще вземеш :) успех

50cent
10-13-2007, 22:17
ами опитаи се да погледнеш момичето от дистанция по начин които да те забележе ,изчакваш малко за да видиш дали ще ти обърне внимание, ако ти обърне внимание ти правиш първата крачка като с мимика я каниш на танц и заради малкото ми години немога да пробвам собствената си техника често ууууууууууууууууууууууу

blahblahblah
10-14-2007, 09:22
Смешно е. :smt011

harmaqny
10-14-2007, 10:50
kato q vidi6, 4e izliza ot pred i se pravi na nejen momi4etata haresvat pedalite i kato zapo4ne da ti se omilkva i zapo4va6 da q celuva6 i tva mu e !

aP0kAlIpSiS
10-14-2007, 10:58
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:
и това е ваиянт, само че ако мен някой ме хване тей неочаквано за кръста такъв ще му извъртя, че ще се чуди къде се намира...

Дам,дам...
Аз гаджето веднъж за малко да му цапна един шамар,добре че се осъзнах на време...[/i][/b]

mon4eto
10-14-2007, 11:32
Prosto si nabelqzva6 nekoq macka det tancuva sama i direktno q pita6 dali e sama ili ne :wink:

LizZz
10-14-2007, 13:00
Смешно е. :smt011
Аз си мисля,че е жалко... =P~

fuck_all
10-14-2007, 16:08
kato q vidi6, 4e izliza ot pred i se pravi na nejen momi4etata haresvat pedalite i kato zapo4ne da ti se omilkva i zapo4va6 da q celuva6 i tva mu e !

:D :D

freedom
10-14-2007, 20:14
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:




+1 :twisted:

+2 :smt013

viki_nt
10-15-2007, 07:33
MI KATO TE E STRAH NE SI RAZVQVAI ONAQ RABOTA :twisted: :twisted: :twisted:

freedom
10-15-2007, 07:41
MI KATO TE E STRAH NE SI RAZVQVAI ONAQ RABOTA :twisted: :twisted: :twisted:

ХАХхаХАХ само така!

rakiQ
10-15-2007, 08:25
по дискотеките е най лесно и най тъпо!

sapphirr
10-15-2007, 08:55
kato q vidi6, 4e izliza ot pred i se pravi na nejen momi4etata haresvat pedalite i kato zapo4ne da ti se omilkva i zapo4va6 da q celuva6 i tva mu e !

:D :D


да,принципно е така...нали сега е модерно жената да е мъжа в семейството

galina_3
10-15-2007, 09:23
mi ako e sama ako nepobyrza6 da otide6 pri neq mn qsno 4e dr 6i otide we :-D otiva6 hva6ta6 q prez krysta i nqkaksi i kaa6 ai da tancuvame i tancuvate \:D/

antifreeze
10-24-2007, 21:36
awe tva sus zabivkite v diskotekata e mnogo precakana prabota :-D nakraq da zemesh da se okajesh s nqkoi zloben krokodil... :-D

yuyuto
10-24-2007, 23:08
отиваш до нея и почваш да танцуваш с нея и я питаш директно сама ли си ? и ако ти каже да - ще и кажеш тогава може ли един танц ако ти каже Не просто отиваш към следващата :roll:
Ахам... Такаммм де... Пробвай... :|

stefko89
10-24-2007, 23:27
awe tva sus zabivkite v diskotekata e mnogo precakana prabota :-D nakraq da zemesh da se okajesh s nqkoi zloben krokodil... :-D nqma da pie6 4e da gleda6 dobre :smt033 :smt101

CuteBaby
10-25-2007, 00:19
Ми ако видиш,че е сама отиваш при нея можете да се запознаете,да я питаш с кой е и да я питаш дали иска да танцувате(аз много мразя някой като ми дойде и направо ми налети да танцуваме).После можете да си поговорите(ако изобщо можете да се чуете) и може да и поискаш номера и да я питаш дали ще има нещо против ако и се обадиш да излезете на кафе примерно ;) Айде и успех със забивките :-D

rihannka
10-25-2007, 07:33
аз не ходя много много по дискотеки,а ако ходя е винаги с приятеля ми,така4е пи4 немога да ти помогна нз как става,нека да каже някой който знае как става номера :smt016

pi0neer
10-25-2007, 07:55
аз не ходя много много по дискотеки,а ако ходя е винаги с приятеля ми,така4е пи4 немога да ти помогна нз как става,нека да каже някой който знае как става номера :smt016 кат незнайш за ко се обаждаш ? та... според мен... на диското отивай при по пияничките тей..там най лесно ама според мен.. в диското не е мн куул щото после кат я видиш на светло и на трезва глава.. се смейш на себе си.. :) в дискотеката обстановката вобще не е приятна просто сички са пияни.. за тфа е тая заблуда че там забиваш някоя... най мн да се натискате да си наговорите куп глупости и на другия ден даже здрасти да не си кажете хахах пък ако искаш да пробваш нали ти казах... гледаш да е по пияна вадиш куро и атака :-D

hatercrew
10-28-2007, 07:09
аз не ходя много много по дискотеки,а ако ходя е винаги с приятеля ми,така4е пи4 немога да ти помогна нз как става,нека да каже някой който знае как става номера :smt016 кат незнайш за ко се обаждаш ? та... според мен... на диското отивай при по пияничките тей..там най лесно ама според мен.. в диското не е мн куул щото после кат я видиш на светло и на трезва глава.. се смейш на себе си.. :) в дискотеката обстановката вобще не е приятна просто сички са пияни.. за тфа е тая заблуда че там забиваш някоя... най мн да се натискате да си наговорите куп глупости и на другия ден даже здрасти да не си кажете хахах пък ако искаш да пробваш нали ти казах... гледаш да е по пияна вадиш куро и атака :-D

to4no taka 8-) :D 8-) :D 8-) :D 8-) 8-) :D 8-) :D 8-) :D