PDA

View Full Version : Система за домашно кино..



DeVoi4eTo
10-13-2007, 11:58
Та въпроса ми е...Взехме си такава системка..и искам си гледам филмчета през нея,а не на компа.За тази цел си ги записвам на компа на ДВД диск със subs но тях не ги чете..ако някой е запознат как да оправя настройките или какъв файл точно трябва да са събтитрите...пишете плс :?

п.с.Нз за кой раздел точно е...затва най-близък до темата ми се стори този.. сорка ако не съм оцелила...чакам отговорите ви!

Irrepresible
10-13-2007, 12:22
аз записвам на една моя фр по същия начин филми за системата и понякога на някои филми субтитрите не тръгват мися че има значение дали точно едно и също е заглавието или и аз нз но нали знаеш напримеир като търсиш филми и налли там пише divX или някаккви подобни и като си изтеглиш филм без субтитри и взимаш от другия мисля че тогава не тръгва-и аз в момента изучавам тази аномалия :) надявам се си ми разбрала

DeVoi4eTo
10-13-2007, 12:31
Тоест като търся в нета...да избирам формата на филма...? не схванах нещо :roll:

Forslor
10-13-2007, 13:09
Тоест като търся в нета...да избирам формата на филма...? не схванах нещо :roll:
http://forpicsss.hit.bg/2007-10-13_160918.jpg
Почти го разбра.
Щом филма е във XviD формат може да го запишеш на най-обикновено сд ..просто записваш филма и субтитрите и това е.
Обаче ако dvd то няма XviD , то трябва да правиш DVD диск или VSD със помоща на Неро или друг подобен софт.

Ruthless
10-13-2007, 18:24
Тъй, като не си споменала дали чете пиратски....., искам да ти кажа, че може и да не чете и затова, така да се получава. Иначе, ако чете, то тогава това, което ти споменаха останалите и верния отговор.

Anf3tamin4o
10-13-2007, 18:28
Записвай Името на Субтитрите и на филма със едно и също име например
Матрицата.ави
Матрицата.sub
И ги слагай в една папка двете

DeVoi4eTo
10-13-2007, 20:38
Мерси за инфото..ще пробвам но преблема не е точно с филма а със събтитрите към него...ако са на Бг ми излизат някакви странни иероглифи... не че не мога да си пусна филм.Мисля че са с еднакви имено пак ще проверя и акао нещо не се получава пак ще пиша! Мерси много :)

Котарана
10-13-2007, 21:41
Абе що се мъчиш с тия дискове.Аз гледам филми на двд-то ама ги записвам на една флашка и става много по лесно вместо да се занимавам с дискове всеки път

Irrepresible
10-14-2007, 17:37
r аз ви благодаря :D