PDA

View Full Version : Помогнете



M!M!T()
10-13-2007, 14:20
Кожичките над ноктите ми се белят!!!Това става само когато времето стане студено!!!Моля дайте някав съвет че като си гледам пръстите ми става зле!!!!!! =P~ [-o< :oops: :oops:

xXxScreamxXx
10-13-2007, 14:33
NE si gi gledai :::

peteto89
10-13-2007, 14:43
polzvai krem za race s glicerin ili si kupi otoriflame omekotitel za koji4ki i si gi mahai! :wink:

SpAcE_LaDy
10-13-2007, 14:47
Вземи си балсам за нокти на BioTrade - MAXI, страхотен е, мн действа, мажи се по 2 пъти на ден по малко на ноктите и кожичките.. ама докато се мажеш, не трябва да се лакираш, защото ефекта ще се изгуби.. действа и против нацепване на ноктите, против чупенето им и ги втвърдява.. понеже аз имах всички тези проблеми, а сега ги нямам.. е, пак се поевиха, зашото почнах да се лакирам и зарязах балсамчето, но иначе вярвай ми.. определено има ефект.. струва.. към 5-6 лв. едно малко бурканче е.. не знам дали ще го намериш във всякак аптека, но можеш да потърсиш на Витошка имаше една аптека, където го гледах.. също и в аптеките РЕМЕДИУМ.. има една на графа.. аз си имам ремедиум почти до блока, тка че това не ми е проблем, но едва ли ти се идва до Изток за да си го вземеш.. ае успех..
Eто и линк да го видиш балсамчето, само дето е червено, а не оранжево, както е н картинката
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15

П.П. Мирише много хубаво:)

marina star
10-13-2007, 15:05
polzvai krem za race s glicerin ili si kupi otoriflame omekotitel za koji4ki i si gi mahai! :wink:

mmm da slagai krem vinagi 6tom si izmie6 racete,ovlajnqva6t

coolgirl6969
10-13-2007, 15:10
na men za tozi problem mi pomaga te4en vitamin A i e zaduljitelna upotrebata na krem za ruce ;) uspeh