PDA

View Full Version : Какво да направя? Моля помогнете!



DJTiesto
10-13-2007, 14:39
Незнам как да постъпя момичето което много харесвам ми се сърди поради пречината че и аз постъпих като нея преди 2 седмици а самата причина е когато тя реши да приеме да бадеме гаджета аз уж си имах "приятелка" , ноо тя е била измама с няколко думи искам да сам с нея но може да не е същото като преди помогнете ми МОЛЯ !!!

MiMcHeToOo
10-13-2007, 14:42
еми кажи и, че е много тъпо тя да ти се сърди за нещо което и тя е направила преди време..

DJTiesto
10-13-2007, 14:43
извинявам се за грешките които сам допуснал в темата но барзах да напиша защото искам по бързо да са оправим още венъж сажалявам за грешките

MiMcHeToOo
10-13-2007, 14:44
извинявам се за грешките които сам допуснал в темата но барзах да напиша защото искам по бързо да са оправим още венъж сажалявам за грешките

споко няма нищо :wink:

DJTiesto
10-13-2007, 14:46
мимчето казах и го но тя реши да гледа моите грешки знам по добре е да е забравя ама супер мн са разбирам с нея дори с др не съм се разбирал така ...

Gold_Angel
10-13-2007, 14:48
ивинявай, но не разбрах каква е причината да ти се сърди! :-k ти си нямаш приятелка, а тя си има приятел, но сте заедно - така ли ? :smt017

RiseGirl
10-13-2007, 14:50
ми ддз започни да и сваляш звезди :-D

това в кръга на майтапа : предложи и да започнете на чисто. смисъл ти да забравиш за нейните и съответно тя за твоите грешки :wink:

MiMcHeToOo
10-13-2007, 14:51
мимчето казах и го но тя реши да гледа моите грешки знам по добре е да е забравя ама супер мн са разбирам с нея дори с др не съм се разбирал така ...

еми.. бъди малко по твърд..

DJTiesto
10-13-2007, 14:54
ивинявай, но не разбрах каква е причината да ти се сърди! :-k ти си нямаш приятелка, а тя си има приятел, но сте заедно - така ли ? :smt017 ... мне това смисъл миналата година когато е харесвах и исках да съм с нея тя ми иступка че има приятел ааа сега аз направих това но тогава аз не се разсърдих щото тва е глупаво

koalka
10-13-2007, 14:59
Eми, щом не иска да е с теб нищо не можеш да направиш...Останете си приятели.

DJTiesto
10-13-2007, 15:05
не не тя не е казала че неиска да е с мене аз просто казвам че няма да е същото като преди може би тряя да говоря с нея на 4 очи а ? дали ще се получи ако с думи не разбере ще проам с една цунка :D

Gold_Angel
10-13-2007, 15:12
аха ! направи така че да излезе с теб само за да и обясниш какво е станало и защо си постъпил толкова ТЪПО (не се обиждай за мен така си постъпил)! ако не иска да излезете намери начин чрез приятелките и или чрез ваши общи приятели да се видите - демек те да ти уредят срещата. а видите ли се 2-мата ти си на ход ! трябва да я убедиш че я харесваш! ;-) УСПЕХ !!! :)

BWald0rf
10-13-2007, 15:13
Само аз ли нищо не разбрах ?? :-s

Gold_Angel
10-13-2007, 15:13
аха ! направи така че да излезе с теб само за да и обясниш какво е станало и защо си постъпил толкова ТЪПО (не се обиждай за мен така си постъпил)! ако не иска да излезете намери начин чрез приятелките и или чрез ваши общи приятели да се видите - демек те да ти уредят срещата. а видите ли се 2-мата ти си на ход ! трябва да я убедиш че я харесваш! ;-) УСПЕХ !!! :)

DJTiesto
10-13-2007, 15:14
аха ! направи така че да излезе с теб само за да и обясниш какво е станало и защо си постъпил толкова ТЪПО (не се обиждай за мен така си постъпил)! ако не иска да излезете намери начин чрез приятелките и или чрез ваши общи приятели да се видите - демек те да ти уредят срещата. а видите ли се 2-мата ти си на ход ! трябва да я убедиш че я харесваш! ;-) УСПЕХ !!! :) не се обиждам но и тя постапи така това е женска солидарност :D шегувам се но и 2та постъпихме тъпо не само аз ....

Gold_Angel
10-13-2007, 15:19
хммм.. "женска солидарност" ... не просто ти каза че си е имала приятел и ако го е обичала...нямало е да го остави! сега всичко е свършило, а ти правиш спънки м/у вас! :P

qNcHe7y
10-13-2007, 15:34
spored men ti nai-dobre si znae6 kakvo da pravi6 ne e nujno nqkoi dr da ti dava s1veti ti nai -dobre si znae6 kakvo 4uvstva6 k1m neq taka 4e sam si re6ava6... :-)