PDA

View Full Version : Хрема



Kettty
10-13-2007, 15:18
Пфф эдравейте.
Нещо май яко ме е хванала настинката.Само че друг път с капки хремата ми спира,а сега не става.Духам си носа,прочиствам го със Стеримар,слагам капки...и нищооо :shock: :shock: !Не спира да тече.Буквално е като кранче.направо полудявам :shock: Ако энаете някаква бабина рецепта или нещо такова ,моля ви кажетеее :mrgreen: !!!Мерси

Water_lili
10-13-2007, 15:25
оф и аз в момента съм настинала и единственото което сме спасява от болките ( гърло,нос..) е фервекс, за в момента поне ми минава, иначе повече чай с мед и лимон,не помага директно за хрема но подсилва организма да не стане по зле :roll:

TheSadGirl
10-13-2007, 15:32
pijte TAYLOL HOT (maj taka se pi6e6e??).i tva sa prah4eta kato ferveks i na men mi pomaga

Kettty
10-13-2007, 15:36
Ами аэ пия Колдрекс макс грип прахчета и като че ли помагат,но срещу хремата нищо не ми помага.Направо полудявам,тече като водопад :lol: Ох айде ,който энае още някакви методи да `иэиграем` настинката да каэва,че така не се живее :-D !
Благодаря на хората,които се отэоваха до момента

П.С. Тоя Колдрекс едвам го иэпивам,повръща ми се от него :smt078

vodolei4e_m
10-13-2007, 16:23
ся има някъв вирус
мин седмица се разболях в събота
цяла седмица пих лекарства уж се опрайх и неска се събуждам и същите оплаквания :| (точно след 1 седмица...) ](*,)

kaka Albenka
10-13-2007, 16:26
Правилно правиш!А за хремата - капки за нос - препоръчвам ти Afrin или Olint, първите са още по- ефикасни - помагат и при обикновена хрема и и при хронични ринити и хроничен синузит.Бързо оздравяване ти желая!

sexa_na_kompleksa
10-13-2007, 16:37
Имаше нещо с мас май.Слагаш си мас в носа и седиш така известно време. :-k Не знам какво точно беше.Баба ми ми слагаше,когато бях по-малка.Помага.Ама не знам това после как се махаше.Само ли изчезваше ... :-k

tantolinka
10-13-2007, 17:50
вярно е ,че има някакъв грип в момента и аз съм понастинала..
ми какво какво... капките олинт са много хубави и само те ми действат :smt016

Presley
10-13-2007, 22:00
И аэ сега съм така.
Попринзип капките Ксилометаэолин абсолютно винаги са ми помагали,ама сега не става :shock: Тече като чешма и няма спиране.Така ,че не энам какво да те посъветвам.Ама имаш моралната ми подкрепа ,като човек ,който също има хрема :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Diva4e
10-13-2007, 22:33
Е и лекъри има ... обърнете се към тях .. да не стане по сериозно.Да не стане от фаза хрема на фаза грип с боц боц ..