PDA

View Full Version : Чувствата изчезват ли???;-)



V1k1tYyY
10-13-2007, 16:06
Naposledak mnogo sam se zamislila po tozi wapros..I dali samo pri mene taka..Dali e wazmojno da hareswash nqkogo i kogato razberesh che i toi te hareswa,izwednaj..hmm..nqkak chuwstwata ti da izcheznat..Towa zwuchi kato strah ot towa da nqmash problemi i da si shtastliw :| ..Winagi s1m se pitala zashto pri men e winagi taka..E,ima edno edinstweno momche,s koeto beshe razlichno..No az oshte go obicham :roll: ...Zamislqla s1m se che towa e edna ujasna cherta w men,towa mi prechi da sum istinski shtastliwa waw wrazkite..sqkash winagi tarsq trudnoto i dori newazmojnoto..I kogato razbera che moga da iam towa koeto taka s1m jelala..izwednaj trapkata izchezwa...Na was sluchwalo li wi se e..? :shock:

MiMcHeToOo
10-13-2007, 16:07
не ми се е случвало, но при теб вероятно причината е, защото още го обичаш..

Kras4eto_lp
10-13-2007, 16:08
Не :-D Такова нещо не ми се е случвало...при теб незнам защо е така.Може би наистина търсиш трудното в връзките :roll:

Liar
10-13-2007, 16:11
Тези момчета,към които тръпката е изчезвала са били просто предизвикателство за теб,а не обекти на любов.В това няма нищо страшно,щом вече обичаш някой.Все пак не се влюбваме истински във всеки срещнат!

Presley
10-13-2007, 16:13
Не ми се е случавло.Но доста мои поэнати и приятелки се оплакват от същото,както и доста хора във форума.До някъде е нормално,но това не е любов,а чист каприэ.Каприэите са необятни и никнат като гъби.Същото е и тук.Харесваш го,бориш се эа него,вкарваш се в раэни филми ,накрая успяваш и ти става беэинтересно.Но хоп-вече има нова цел,по-интересна.Спокойно,след време ще ти омръэне все да трябва да се бориш эа момчетата-имам предвид,когато попораснеш малко.Това са си нормални отклонения в пубертета :-D

xXxScreamxXx
10-13-2007, 16:32
Hmm v4eara si mislex dali da pusna takava tema za6tot s1m izpadala v s16toto polojenie da znae6 4e toi te obi4a a ti da go haresva6 samo kat priqtel .......... mislex za6to li stava taka no taka i za otgovor ne se setix :roll:

fake
10-13-2007, 16:44
този тип чувства, за които ти говориш - изчезват, да.
ако са истински -не. никога.

KpuCuTo0o
10-13-2007, 16:50
Оф... имам чувството че и аз съм така.. и се чувствам много гадно.. харесам си едно момче.. и когато разбера че и той ме харесва.. някакси се "плаша".. това не е точната дума.. ама е най близко до това което изпитвам.. и почвам да го отбягвам.. а сега ми се падна много упорит... смисъл... не иска да ме остави да избягам... и май имам нуйда точно от това.. и даже ми е съсед отраснали сме заедно.. от малки... и по едно време.. аз го харесвам.. и все имам чувството, че има някакви фактори, които пречат да съм щастлива.. я семейството.. я че сме отраснали заедно и не искам да развалям сичко това.. я, че преди го мразех от дъното на душата си.. а изведнъж го харесвам.. ама то хората са казали, че омразата е най-близо до любовта.. Ама както и да е.. от всичко това искам да кажа.. че може би се страхувам да съм щастлива... :smt010

suantito
10-13-2007, 16:53
Работата е там че когат момчето вече ви е паднало в краката вие губите интерес към него.

RaLkb
10-13-2007, 16:57
Chsno kazano i pri men podshti vinagi e taka....haresvam nqkogo strashno mnogo i kogato razbera che i toi ima chustva kam bumm i veche spiram da go haresvam dosta e detinsko ama....takava sam si #-o

tantolinka
10-13-2007, 17:06
Naposledak mnogo sam se zamislila po tozi wapros..I dali samo pri mene taka..Dali e wazmojno da hareswash nqkogo i kogato razberesh che i toi te hareswa,izwednaj..hmm..nqkak chuwstwata ti da izcheznat..Towa zwuchi kato strah ot towa da nqmash problemi i da si shtastliw :| ..Winagi s1m se pitala zashto pri men e winagi taka..E,ima edno edinstweno momche,s koeto beshe razlichno..No az oshte go obicham :roll: ...Zamislqla s1m se che towa e edna ujasna cherta w men,towa mi prechi da sum istinski shtastliwa waw wrazkite..sqkash winagi tarsq trudnoto i dori newazmojnoto..I kogato razbera che moga da iam towa koeto taka s1m jelala..izwednaj trapkata izchezwa...Na was sluchwalo li wi se e..? :shock:


ох,все едно аз съм я писала тази тема :shock: ... абсолютно същата работа беше и при мен! Когато харесвах някое момче правих какво ли не за да ме забележи и да ме хареса и когато това стане вече не ми е толкова интересно и зарязвах всичко :-&
Говоря в минало време,защото каточели малко по малко порасвам и нещата се променят :D
Споко душко ще ти мине...
а щом пък ти минава значи не харесваш достатъчно момчето...щом ти става безинтересно, след като разбереш,че и той те харесва! :smt012

koalka
10-13-2007, 17:29
Интереса ти върху момчетата не се задържа дълго, явно е някакъв каприз да си с тях, а после ти омръзва, когато виждаш, че може да е с теб.Това според мен ще отмине, като срещнеш момче, което да задържи интереса ти...

hilaRy___
10-13-2007, 17:41
sht0t0 obichash da ima emociq a nali znaish che kat0 sichku e prekalen0 hubavo i stafa skuchn0 i nqma em0ciq ;}

sladkish_14
10-13-2007, 19:14
Чувствата изчезват ли???;-)

Само,ако ние оставим да изчезнат :wink: Огънят иска дърва,не само да седиш и да се топлиш на него :-D

Pliushi
10-13-2007, 19:32
Damz macko slu4valo mi se e imah edin period (predi da sreshtna segashniq si priqtel) Ta v tozi period az bqh syshtata kato teb ... vqrvai mi tova s vremeto shte iz4ezne kogato sreshnesh podhodqshtiqt 4ovek obi4aiki go istinski 6te osyznaesh 4e 4uvstvata ne iz4ezvat a s vseki izminal den stavat vse po silni :D :D :D

CaSsIe
10-14-2007, 10:18
при мене е същата работа и аз обичам едно момче и съм по същия начин харесам си някой и кат разбера че и той ме харесва и дотам...пфф много тъпо!! 8-[

nerkata
10-14-2007, 10:39
Да отначало с гаджето ми бях така.Докато ме за обича правех какво ли не за него.А изведнож като ми каза че моного ме обича че иска да е с мен някак си Аз охладнях към него.Но след това отново се върнаха чувствата ми към него.Той беше причината за да го обикна толкова много и силно :smt007 .И незнам какво бих направила ако скъсаме.може и да умра :( .може би приятелят ти не прави ништо по въпроса за да хлътнеш повече по него.Знам ли?????

mr0b1
10-14-2007, 10:44
Давай само на забивки за 1 вечер или 1 ден примерно :smt016

sexy_devil4e
10-14-2007, 11:33
оф и аз съм така,абсолютно същото,се едно ми четеш мислите..нз защо е така,ма те много хора обясниха,де,най-вероятно това е причината ..

pampers
10-14-2007, 11:36
олее до болка ми е познато.. със мен до сега във всяка връзка е така... докато тръгна с него го харесвам много..мисля за него непрекъснато а после... ](*,) няма тръпка няма нищо..изчезва абсолютно всичко.. :| :|

Under The Bridge
10-14-2007, 13:26
В началото винаги е като игра-чувството е ново,эабавно е,мислиш си,че си влюбен...и сега няма оттърване от въпросното момче...почва да ме драэни ужасно,а тръпката я няма.Винаги иэчеэва (или почти винаги)

Na7a6a
10-14-2007, 14:12
Да, случвало ми се е, но това беше преди да срещна човека с когото съм сега. Сигурно ти се случва, защото не си обичала никое от тези момчета-били са само предизвикателство и каприз, а когато са вече твои-не ги искаш-факт. Бъди сигурна, че това ще е до някога. Един ден ще срещнеш човекът, с който ще мечтаеш да си вечно. Не се притеснявай и успех! :wink:

Seniorita
10-14-2007, 14:14
За какви чувства говориш? В началото всичко е харесване, всичко е повърхностно. А това са капризи/лиготиии.. Ще ти мине, и ти ще си намериш майстора. :wink:

ABSOLUTme
10-14-2007, 14:55
Това при теб не е дори начален стадий на любов,това са капризи,както някой по-нагоре вече спомена.
Истинските чувства не изчезват никога.Възможно е обаче с времето да преминат от любовни в приятелски,както и обратното. :-D

neopren
10-14-2007, 19:18
В началото винаги е като игра-чувството е ново,эабавно е,мислиш си,че си влюбен...и сега няма оттърване от въпросното момче...почва да ме драэни ужасно,а тръпката я няма.Винаги иэчеэва (или почти винаги)
и толкоз зор видех за да не ми кажеш нещо като това , все пак си мисля че при мене никога няма да изчезне нз не съм момиче може да е нормално при вас или не ама съм сиг че сме създадени един за друг

ZaHaRcHe
10-14-2007, 19:28
Ми може би ти не си ги харесвала найстена а само си си мислела така и ти е било нещо като идя да го накараш да ги харесваш и когато постигнеш това.. вече се отправяш към следващия нз.. може и да греша нз

Cherlotte
10-14-2007, 19:44
Случвало ми се е веднъж. Не бих го определила като "чувства", а по-скоро като постигната цел. :wink:

galina_3
10-14-2007, 20:11
tva e sig 6tot si iskala da ima6 to4no tova mom4e,pyk i ako otna4alo kato ti kaje 4e te haresvA ti si misli6 4e sq e typo no dali naistina s vr 6te e taka :roll:

EvilBrunette
10-15-2007, 22:58
Напълно те разбирам. Мислях си, че само на мен ми се случва. Ужасно е - тъкмо спечелиш момчето, за което толкова време си мечтала и : "Бам, чувствата се изпаряват".

Summer_23
10-16-2007, 07:34
Да,случвало ми се е! :( Харесвах едно момче,сваляхме се абе беше много яко но после разбрах,че и то ме харесва и станахме гаджета и нещата се объркаха ](*,) вече не ми беше хубаво и започнах да не го харесвам,но явно тва е било някво моментно привличане и не са били истински чувстваата /от моя страна/ :x

А мисля,че на теб ти пречи тоова,че още го обичаш /другото момче/ :cry:

^Sam90^
10-16-2007, 07:37
Значи просто не си била истински привлечена. Това е от тези моменти, когато изведнъж откачаш по някого и след няколко дни вече не ти се струва толкова красив или забавен... просто е моментно. Не е нищо ненормално и проблемът не е в теб, а просто не си срещала момчета, които наистина да привлекат вниманието ти... защо ли.. :roll:

SlAd!4kYy
10-16-2007, 07:50
emi pove4eto momi4eta pravim tkaa az predi se opitvah da se vliubq i da imam 4yvstva kym nqkoe mom4e ne se poly4i .. i razbrah 4e pone za sega ne mi trqbva da obi4am.. i si4ko e za broikata i za zabavlenie :-D :-D nqma nikoi naranen v sly4aq i si4ki sa 6tastlivi :mrgreen: