PDA

View Full Version : Гроздето има полезен ефект!



Sladkoto_Barbie
10-13-2007, 16:44
Taka....zna4i slu4aqt e sledniqt:
naskoro bqhme na gosti pri baba i tam preqdoh :-& :) (se6tate se - banici,tutmanici...) :) i az suotvetno se oplakah 4e mi e tejko
i baba kaza da ida da hapna malko grozde.I az se po4udih kak taka pri preqjdane o6te hrana,ama otidoh i si otkudnah 4epkak grozdence i o4udva6to no naistina mi poolekna.Ta vaprosa e naistina li igrozdeto spomaga hranosmilaneto? Az su6to sum 4ela 4e ima ne6to takova i za tova go predpisvat v dieti razni......e vie ste,molq za komentari
Blagodarq predvaritelno! :wink:

xXxScreamxXx
10-13-2007, 16:49
Damm ima ne6to takova i pri men s1m go zabelqzvala tozi efekt :wink:

hint
10-13-2007, 16:50
Ами то си е логично - нали същото казват за виното, а то се прави от грозде :wink:

sladku_bebzi
10-13-2007, 18:10
Аз съм чела, че помага за плосък корем (стига и да се правят упражнения, разбира се).По едно време в нас постоянно имаше грозде.И аз нали съм на диета и се тъпча и тъпча с грозде, ама тва около 2 седмици.Една седмица по-късно баща ми пак купува грозде и аз пак преяждам с него.На следващата сутрин корема страшно много ме болеше, дори ми се гадеше и съм сигурна, че тва беше от гроздето.Нвзнам дали е било заради моят организъм или просто защото много грозде не е на добре.

JuLieTa^
10-13-2007, 18:58
Ами аз този метод за първи път го чувам,но ако преям задължително ще го пробвам и ще Ви споделя впечатленията си {} \:D/