PDA

View Full Version : Къде да си празнувам рождения ден?



LilKittie
10-13-2007, 17:23
:roll: На 14 съм. В София някъде, в Центъра, в Гео Милев, Слатина, Редута... Момиче съм, ако има значение. Кажи речи за 15 човека 150 лв давам за всичко. Алкохол няма да има, но искам да не е отиваме, ядем и си тръгваме. Искам да има развръзка. Ако искате нещо да питате - пиатйте. И вие къде ми препоръчвате да си празнувам рождения ден?

Morning
10-13-2007, 17:28
В някой клуб/ресторант за да можете да си танцувате и да има и яка музика а след тва отидете някъде по центъра да обиколите или на коктейли ;)

LilKittie
10-13-2007, 17:39
Е да, ама кой? Аз днес обикалях квартала и нищо не си харесах. Само Мис Каприз ми хареса като обстановка, но пък храната там е...

qNcHe7y
10-13-2007, 17:42
най-добре аз си изкарвам рожден ден на домашно ама все пак може да го караш в някое кафе :wink:

LilKittie
10-13-2007, 19:16
най-добре аз си изкарвам рожден ден на домашно ама все пак може да го караш в някое кафе :wink:
Знам, ама нашите заправиха един ремонт и не мисля, че ще е яко сред торбите цимент и небоядисаните стени ](*,) А какво мислите за Мис Каприз?

qNcHe7y
10-13-2007, 19:23
еми пак добре поне имаш някаква идея :-) а то и моя наближава скоро и изобщо по същата причина,че няма къде няма да си го карам ](*,)

LilKittie
10-13-2007, 20:31
еми пак добре поне имаш някаква идея :-) а то и моя наближава скоро и изобщо по същата причина,че няма къде няма да си го карам ](*,)
Дай да мислим заедно. Ами Double Vision? Там има ли някакъв шанс? Не съм ходила и ми се струва, че е чалга-клуб, но други ми казват, че не е. Има ли някакво ядене там, че не искам да държа хората гладни.

qNcHe7y
10-13-2007, 20:53
ами аз не съм от софия.. не знам къде какво има,но все пак може да провериш за някоя вила или нещо подобно в района :-) а вече храната и пиенето е от тебе :D :D

OtherDimension
10-13-2007, 20:55
какво ще значи развръзка?

ZaHaRcHe
10-13-2007, 21:08
идете на луната там е яку хаха ](*,)

LilKittie
10-13-2007, 22:06
какво ще значи развръзка?
По-скоро развитие. Нещо да се случва. Не да ядем, да има музика и който иска - да танцува. Но това не е задължително. Само кажете мястото.

Seducti0n
10-13-2007, 22:07
Дабъл Вижън,Амор и подобне дискотеки,повярвай ми са може би най-неудачното място за подобен вид празници. :wink: Отивате там,гъчканица,разпръсквате се из диското,не може да се намерите.Това не е ресторант,а дискотека...което предполага,че има само напитки-безалколни и алкохол.Лично аз не бих ти препоръчала там,голяма дупка е и не мисля,че ще си изкараш добре.Аз наскоро бях на рождения ден на една моя приятелка в INFIMITY-студентски град,много добро клубче с музика,ди джей,всичко както си му е реда. :wink: Ти казваш,че искаш да е нещо по-необичайно.Не мисля,че в Мис Каприз,ще се получи нещо таква...и все пак всичко си зависи от компанията и от това как ще енастроението :!: :wink:

LilKittie
10-13-2007, 22:10
Какви са цените там? Благодаря за съвета :wink: Най-добре, според мен, е някое много малко кафе, което да резервирам, да платя някаква такса, за да остане един човек там за напитките, и аз да си вкарам някаква храна. Но не виждам къде може да стане :-k

Blab
10-13-2007, 22:16
хмммм....сега като каза за "Мис Каприз" ме подсети за един рд преди...доста години :lol: , но както и да е, аз ще споделя....
В една пицарийка, ама си имаха(сега не знам) нещо като зала(отделно помещение;)) за празненства...трябва да имам визитна картичка някъде, но не мога да я изнамеря точно сега....на една пряка на "Мадрид" е, уютничко...имаше "развръзки", но си е прайвът парти, не е за "развръзки" с отделни/нови хора :wink:

LilKittie
10-13-2007, 22:18
хмммм....сега като каза за "Мис Каприз" ме подсети за един рд преди...доста години :lol: , но както и да е, аз ще споделя....
В една пицарийка, ама си имаха(сега не знам) нещо като зала(отделно помещение;)) за празненства...трябва да имам визитна картичка някъде, но не мога да я изнамеря точно сега....на една пряка на "Мадрид" е, уютничко...имаше "развръзки", но си е прайвът парти, не е за "развръзки" с отделни/нови хора :wink:

Оо, Мадрид ми е идеално! 8-[ Моля те, кажи само име и адрес, аз ще си я намеря. [-o< Просто звучи идеално =D> А какви са цените горе-долу?

petel
10-13-2007, 22:19
:roll: На 14 съм. В София някъде, в Центъра, в Гео Милев, Слатина, Редута... Момиче съм, ако има значение. Кажи речи за 15 човека 150 лв давам за всичко. Алкохол няма да има, но искам да не е отиваме, ядем и си тръгваме. Искам да има развръзка. Ако искате нещо да питате - пиатйте. И вие къде ми препоръчвате да си празнувам рождения ден?

у вас, с мама и тате
на 14 си все пак мамка му

Blab
10-13-2007, 22:20
хмммм....сега като каза за "Мис Каприз" ме подсети за един рд преди...доста години :lol: , но както и да е, аз ще споделя....
В една пицарийка, ама си имаха(сега не знам) нещо като зала(отделно помещение;)) за празненства...трябва да имам визитна картичка някъде, но не мога да я изнамеря точно сега....на една пряка на "Мадрид" е, уютничко...имаше "развръзки", но си е прайвът парти, не е за "развръзки" с отделни/нови хора :wink:

Оо, Мадрид ми е идеално! 8-[ Моля те, кажи само име и адрес, аз ще си я намеря. [-o< Просто звучи идеално =D> А какви са цените горе-долу?
ей сега ще ти изровя име и адрес, предполагам че и цени има в нета...минутка(или няколко) :wink:

Presley
10-13-2007, 22:22
Эа цени не энам,но на една приятелка стана добър рождения ден в барчето `Виктор Юго`.Не энам дали е и бар де,но е нещо такова.На два етажа-ние бяхме на втория.С прилични по раэмер эалички,с много готини канапета,приятна атмосфера,хябява муэика,яка храна :-D :-D Стана купон!То эависи от хората де :-D !Сега ме мърэи да му търся сайта иэ нета,така че сама си го намери.Намира се блиэо до Эаймов г.д. :roll:

LilKittie
10-13-2007, 22:26
Эа цени не энам,но на една приятелка стана добър рождения ден в барчето `Виктор Юго`.Не энам дали е и бар де,но е нещо такова.На два етажа-ние бяхме на втория.С прилични по раэмер эалички,с много готини канапета,приятна атмосфера,хябява муэика,яка храна :-D :-D Стана купон!То эависи от хората де :-D !Сега ме мърэи да му търся сайта иэ нета,така че сама си го намери.Намира се блиэо до Эаймов г.д. :roll:
http://www.barhugo.com/
Това ли е? Изглежда приятно.
ЕДИТ:Гледах му менюто и се разочаровах.

Напитки Грамаж Цена

Горещ шоколад

течен шоколад, горещо мляко в порция от 250 мл. - 2.20 лв
Aлкохолни напитки Грамаж Цена

Водка

всяка водка на една цена - 2.80 лв
Коктейли Грамаж Цена

Блъди Мери

водка, доматен сок, лимон, табаско, уорчестър - 4.40 лв
Салати Грамаж Цена

Салата Юго

марули, краставици, домати, филе, кашкавал, дресинг - 4.40 лв
Студени предястия Грамаж Цена

Сандвичи с прясно изпечени питки

Голямо разнообразие на сандвичи-филе, луканка, сьомга, ементал - 3.90 лв
Десерти Грамаж Цена

Еклерова торта

вкусна и лека торта

Даже няма безалкохолни :-k Може би не са ги написали в менюто. Иначе ще го имам врпредвид.

Blab
10-13-2007, 22:30
Эа цени не энам,но на една приятелка стана добър рождения ден в барчето `Виктор Юго`.Не энам дали е и бар де,но е нещо такова.На два етажа-ние бяхме на втория.С прилични по раэмер эалички,с много готини канапета,приятна атмосфера,хябява муэика,яка храна :-D :-D Стана купон!То эависи от хората де :-D !Сега ме мърэи да му търся сайта иэ нета,така че сама си го намери.Намира се блиэо до Эаймов г.д. :roll:
http://www.barhugo.com/
Това ли е? Изглежда приятно.
оу, някой (който е по-добре с очите) вижда ли бутилка Aftershock зад бара, че ме заинтригува

"Моето" не го намерих в нета, на улица "Мърфи" трябва да е...утре ще се разходя да видя живо ли е :lol:
Кога ти е рд-то, да знам колко време имаме?

LilKittie
10-13-2007, 22:32
Эа цени не энам,но на една приятелка стана добър рождения ден в барчето `Виктор Юго`.Не энам дали е и бар де,но е нещо такова.На два етажа-ние бяхме на втория.С прилични по раэмер эалички,с много готини канапета,приятна атмосфера,хябява муэика,яка храна :-D :-D Стана купон!То эависи от хората де :-D !Сега ме мърэи да му търся сайта иэ нета,така че сама си го намери.Намира се блиэо до Эаймов г.д. :roll:
http://www.barhugo.com/
Това ли е? Изглежда приятно.
оу, някой (който е по-добре с очите) вижда ли бутилка Aftershock зад бара, че ме заинтригува

"Моето" не го намерих в нета, на улица "Мърфи" трябва да е...утре ще се разходя да видя живо ли е :lol:
Кога ти е рд-то, да знам колко време имаме?
3 ноември. Имаме 15 дена, горе-долу. :D Искам да благодаря на всички, които помагат :smt008

LilKittie
10-14-2007, 11:24
Ехо, откри ли име, адрес на заведението? :)

Princeska
10-15-2007, 15:25
хаха брау ве ти на 3 аз на 2-ри аз моя още не сам решила каде да го празнувам :-({|=

Blab
10-15-2007, 15:34
Аз съм болничка и си спестих студа тия дни, разходи се и проучи :wink:

Iria
10-16-2007, 08:10
Ами защо не го направите като пикник сред природата?Някъде извън София. :roll: Така ще е по-интересно и нестандартно.

SuNsEt
10-16-2007, 11:38
Ами защо не го направите като пикник сред природата?Някъде извън София. :roll: Така ще е по-интересно и нестандартно. да бе..пикник в тоя студ :smt005 ...Моя е след 3 месеца :lol: ...и на мен родителите ми не ми дават да е в нас...мама иска да е в пицария да му се невиди! ](*,) Аз искам да е в нас...тя не давааааааа :smt010 ...Няма да ми даде в клуб при вси4ки положения :lol: ...Ами знаеш ли,аз мисля да си го направя така...Зна4и...нищо,4е не искам да е в пицария...там ще бъде,ама само да се наядем :lol: ...После може да отидем някъде из центъра...или да гледаме някакъв филм...само кофтито е,4е аз ше тря да плащам мама му :smt012 :lol: :-D ...Оба4е...аз няма да каня 15 4овека...много по-малко :smt005 ...най-много да са 10 4овека 8-[ ...При вси4ки положения...ще се постарая родителите ми да не присъстват :smt018 :-D