PDA

View Full Version : Не е истина...



Mrazq`Se
10-13-2007, 19:43
Здравейте на всички ... почвам направо .... съвсем скоро направих една от най-големите глупости, която можех да направя .... ](*,) ](*,) ](*,) Изневерих на приятеля си ... ](*,) ](*,) ](*,) Най-неучаквано залитнах по едно момче , но най-лошото е че след целувката не изпитвах вече нищо към него .... само и единствено гняв към себе си ... Та въпроса ми е какво да правя да кажа ли на приятеля си или да мълча и да се опитам да се преборя със себе си ???



П.С. Моля ви не ме обвинявайте правя го достатъчно и сама ](*,) ](*,) ](*,)

nencuHka
10-13-2007, 19:47
Кажи му това,което написа тук.По-лошото ще дойде ако разбере от устите на хората нещо по лошо [-X

SINDEL
10-13-2007, 19:48
Не му казвай. Добре, залитнала си, целувала си се с друг, но си се усетила, 4е не искаш да си с него. Оби4аш приятеля си, нали? Няма смисъл да му казваш нещо, което само ще го накара да се 4увства зле и предаден. До скоро мислех разли4но и нямаше да те посъветвам да криеш, просто не ми се виждаше 4естно, но според мен не си направила нещо 4ак толкова лошо, осъзнала си се навреме и няма смисъл да си усложняваш живота като кажеш на твоето мом4е. Спести му го, не вярвам, 4е ще излезе нещо хубаво, ако разбере. Напротив.

xXxScreamxXx
10-13-2007, 19:50
Kat za na4alo spri da se obvinqva6 posle drygoto !!!
a spored men ne biva da mu kazva6 bilo e edna celuvka vse pak na seki se sly4va p1k i 6tom ni6to ne izpitva6 .. Nz kakto go sletne6 za dobre taka napravi no spri da se obvinqva6 :wink:

Krom
10-13-2007, 19:51
Мълчи си и пробваи да го прежевееш. Вие може и да искате да знете като ви инзевирим, но нас не ни интересува. Ако не знаем нещо то неможе да ни навреди, но ако му кажеш повярвай ми много ще го разочароваш и просто няма да е същото.
Ние мъжете приемаме по-тежко вашата изневяра, ако вие ни я кажете, отколкото да научим но да се правим че нищо незнаем.

Не му казвай!!!

xXxScreamxXx
10-13-2007, 19:52
Kat za na4alo spri da se obvinqva6 posle drygoto !!!
a spored men ne biva da mu kazva6 bilo e edna celuvka vse pak na seki se sly4va p1k i 6tom ni6to ne izpitva6 .. Nz kakto go sletne6 za dobre taka napravi no spri da se obvinqva6 :wink:

Veno0m
10-13-2007, 19:52
Според мене трябва да му признаеш какво си направила..дори да ти е гадно!По-добре да бъдеш откровена с него!Успех... :wink:

Mrazq`Se
10-13-2007, 19:53
Благодаря на вскички които се отзовават и ще се отзовават на проблемът ми ... ако трябва да опиша приятеля си тои е истинско съкровище и адски мн ме е страх да не го изгубя .... обичам го и не исках да се стига до тук но нещо в мен като че ли ме принуди да го направя ](*,) ](*,) ](*,)

Pliushi
10-13-2007, 19:55
Lo6a rabota ... hubavoto e 4e osyznavash greshkata si , no kakto ti kazah ne trqbva da se obvinqvash ... tova da mu kajesh i tova da si premyl4ish moje da ima svoite pliusove i minusi .... ako razbere shte go boli mn pove4e no pyk ako ne razbere ti rano ili kysno shte go preodoleesh i shte prodyljish napred ...

*Never_Again*
10-13-2007, 19:56
аз мисля че е по добре да не му казваш запази си го за себе си.много кофти че му стане като разбере

Presley
10-13-2007, 19:56
Не му го каэвай!Нале вече си приключила с онова момче ?!Просто си вэеми поука и не кръшкай повече.Спести го на приятеля си,эа да нямате проблеми и да не се вкарвате в раэни филми.Не се тормоэи,щом си осъэнала грешката си и всичко е свършило!

Fagile
10-13-2007, 20:02
Здравейте на всички ... почвам направо .... съвсем скоро направих една от най-големите глупости, която можех да направя .... ](*,) ](*,) ](*,) Изневерих на приятеля си ... ](*,) ](*,) ](*,) Най-неучаквано залитнах по едно момче , но най-лошото е че след целувката не изпитвах вече нищо към него .... само и единствено гняв към себе си ... Та въпроса ми е какво да правя да кажа ли на приятеля си или да мълча и да се опитам да се преборя със себе си ???

ne...! edna celuvka ni6to ne zna4i

П.С. Моля ви не ме обвинявайте правя го достатъчно и сама ](*,) ](*,) ](*,)

sladkish_14
10-13-2007, 20:25
Кажи му това,което написа тук.По-лошото ще дойде ако разбере от устите на хората нещо по лошо [-X

Точно....но дали ще ти прости е друг въпрос :roll: Не е до обичане,може да те обича адски много,но да не може да го преглътне-преценни сама :roll: ,но във всеки случай му кажи!

StayClose
10-13-2007, 20:28
да ти кажа чесно,не ме интересува...да беше мислила,когато му е било времето,но все пак му кажи...

hilaRy___
10-13-2007, 20:46
po dobre da g0 chue 0t teb

ZaHaRcHe
10-13-2007, 20:52
Някой хора смятат че целувката не е изневяра но според мен е .Така един мой бивш се целувал с една и аз го зарязах защото мн ме заболя и така и така все още не мога да му простя... за това ти си решаваш даи д аму кажеш

sladка_ягодка
10-13-2007, 21:06
spored men po-dobre my kaji!4e 6te bude po-zle ako toi razbere ot drugite!taka che spri da se obvinqva6 i mu kaji kakvo e stanalo obqsni my vnimatelno stanaloto!yspeh :wink:

.PonY.
10-13-2007, 21:09
замълчи си... преживей го ти... :D не му казвай ще мус тане гадно и то много.. по-добре саму на единия да му е гаднуу 8) абе нз.. аз не бих казала... :idea: :!:

Leksi23
10-13-2007, 21:15
По добре да научи от теб #-o . Всеки може да залитне, човешко е, стига да не ти стане навик. При всички случаи му кажи :!:

BWald0rf
10-13-2007, 21:20
Според мен по-добра да му кажеш.Поне съвестта ти ще е чиста,а и той ще оцени че си му го признала преди да е разбрал от някой клюкар.Ако наистина те обича ще повярва в теб и ще ти прости :)

DevilWish
10-14-2007, 00:34
Mmm poznatoo...samo za 1 celuvka i sled tova ve4e ne ti e interesen...ako misli6 ,4e nqma kak tvoq priqtel da razbere po-dobre ne mu kazvai ,za6toto ne znae6 kak 6e reagira i moje6 da zagubi6 vryzkata si...da ne e hyavo da go luje6 ama taka i taka e stanalo...

kael
10-14-2007, 01:46
замълчи си... преживей го ти... :D не му казвай ще мус тане гадно и то много.. по-добре саму на единия да му е гаднуу 8) абе нз.. аз не бих казала... :idea: :!:
Г.Л.У.П.О.С.Т.И. защо всички момичета си мислят че ни разбират и сме им толкова ясни ?!?
ами я си представи че той разбере и побеснее как ще му обясниш че не е значело нещо след като не си му казала .... по добре му кажи. и му кажи че си можела да си замълчиш, но понеже го обичаш и тая целувка не значи нищо за теб - му казваш с риск да ти вика .....

StAkE
10-14-2007, 02:18
be da ti imam problemite!!!

N0_feAR
10-14-2007, 12:39
Не му казвай. Добре, залитнала си, целувала си се с друг, но си се усетила, 4е не искаш да си с него. Оби4аш приятеля си, нали? Няма смисъл да му казваш нещо, което само ще го накара да се 4увства зле и предаден. До скоро мислех разли4но и нямаше да те посъветвам да криеш, просто не ми се виждаше 4естно, но според мен не си направила нещо 4ак толкова лошо, осъзнала си се навреме и няма смисъл да си усложняваш живота като кажеш на твоето мом4е. Спести му го, не вярвам, 4е ще излезе нещо хубаво, ако разбере. Напротив.
това е доста вярно...абе ако питаш мен и в двата случея си прецакана...дали ще му кажеш ти или някой друг пак ще ти се ядоса, дори може и да скъсате. Ако си замълчиш и не открие тайната ти добре, значи си имала късмет, но иначе....
за това друг път първо мисли за последствията и после действай, за да не се налага да попадаш в такава главоблъсканица!!!

Gold_Angel
10-14-2007, 13:45
оооо,мила... постави се в следната ситуация: "той е направил това, което ти..." сега какво? ти дали би искала да ти каже? (аз лично-ДА! за мен признатата грешка е половин грешка!!!) по - добре му кажи! :!: ЗАСЛУЖАВА ГО!!! ами, ако после разбере ??? какво става ? - губиш доверието му и ... и губиш всичко... няма смисъл да криеш ако СЪЖАЛЯВАШ!!!


нещото, което аз спазвам:

ПО-ДОБРЕ ГОРЧИВАТА ИСТИНА, ОТКОЛКОТО СЛАДКАТА ЛЪЖА!!! :!: :!: :!:

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2007, 14:00
една нищо незначеща целувка, от която се самоизмъчваш, след като знаеш, че след нея нищо няма да последва с другото момче?
Хубаво е да имаш съвест, ама чак пък толкова... :-k

Ако кажеш на приятеля си, рискуваш да го нараниш много, да започне да не ти вярва (а явно и ще има защо), да ти се разсърди, а и знае ли човек дали няма да ти каже "Имам нужда от малко време да помисля.", което в прав текст си значи "Не ми се вясвай пред очите."

Aко не кажеш обаче и ако той няма от къде да разбере, ще се самоизмъчваш от гузна съвест...
...освен ако не успееш да го забравиш и да се направиш, че нищо не е станало... и, че това ти действие от миналото по никакъв начин няма да позволиш да се повтори ... все едно никога нищо не се е и няма да се случи...

godman
10-14-2007, 15:37
Kade ti e akala i na tebe.E moje6e i da e po lo6o ot kam iznevcqrata.Po dobre spodeli s priqtelq si malkata si taina da ne go razbere ot drug 4e togava lo6o stava :smt014