PDA

View Full Version : много отчаян!



Johny1407
10-13-2007, 19:25
Здравейте!
Знам че сигурно пускам 100на тема за акнето, но моля ви
обърнете ми внимание. Значи, на почти 14год. съм, имам
сериозни проблеми с пъпки от поне три години. Просто
ми излизат отвратително често и на всякъде, сигурно по една
всеки ден. Чистя си много лицето, освен със сапун и със други
работи, ползвам отскоро едно мазило на Avon - Clearskin или нещо подобно се казва определено чувствам че ми чисти кожата но пак
ми излизат пъпки навсякъде, непрекъснато. Ползвам салицилов спирт,
пак не помага, това е, ПОВЯРВАЙТЕ НЕ ВИ ТРЯБВА СНИМКА !, Моля
Помогнете !!!

xXxScreamxXx
10-13-2007, 19:33
Stiga de ne moje da e tolkova zle .......
Na tazi v1zrast e normanlo da ima6 akne vseki minava prez edin tak1v period v koito kakvoto i sa izpolzva6 ne dava rezyltat ......... ne se pritesnqvai i tva 6te otmine :wink:

hungry_vampire_f
10-13-2007, 19:33
Ооо, и аз бях така. Изчезнаха за много кратко време...ей така...от нищото. И аз се бях отчаяла като теб. Бях 6 клас. С времето ще ти минат, няма се пуашиш :roll:

Anf3tamin4o
10-13-2007, 19:42
Приятел с този салицилов Спирт най много да ти изсъхне лицето по добре го спри ;-)

bossychick
10-13-2007, 20:23
Emi dermatolog..

Theoatguy
10-13-2007, 20:42
Пий 100 ml зехтин дневно на части ;).

Мани го тоя сапун - изсушава кожата.

Яж повече месо и въобще качествена храна.

Купи си ленено семе и яж от него колкото успееш.

Мани ги тия химии - на организма ти като му липсва нещо реагира по ей-такива начини...

zle_si_bace
10-13-2007, 20:57
Пробвай Зинерит ... Купи си го от аптеката ... Помага много ... Става и за пъпки не само по лицето ... Доста е силен и ги изсушава бързо ... Води се като антибиотик ...

LuCiFersAngeL
10-13-2007, 21:25
Пий 100 ml зехтин дневно на части ;).

Мани го тоя сапун - изсушава кожата.

Яж повече месо и въобще качествена храна.

Купи си ленено семе и яж от него колкото успееш.

Мани ги тия химии - на организма ти като му липсва нещо реагира по ей-такива начини...
Зехтинът се смсва с прясно изцеден фреш от моркови. Казват, че много пречиствало организма и помагало за всичко.
Иначе крем "Акне аут" много помага.
Сапун не използвай. По-добре си вземи измиващ гел за лице и дневен крем с цинк.
За това мазало на Ейвън не знам до колко помага... не съм голяма привърженичка на марката :-k
Ако наистина проблема ти е толкова сериозен може да пробваш лосион против акне на Ексфолиак, но е малко скъпичко (20-25 лв)
Със салициловия спирт не прекалявай... не е много полезен за кожата

tItEufFf
10-13-2007, 22:04
Не използвай сапун, че не е много полезен! Не яж шоколади и други сладки работи. Отбягвай и мазните храни. А защо просто не отидеш на дерматолог?

Presley
10-13-2007, 22:11
Ами хигиената е най-важна,а доколкото раэбрах ти я спаэва добре.
Единственото ,което ми идва наум е да пробваш с маски от хума,както и с крем Бочко.Надявам се да помогне.
Ако и това не помогне,просто посети дерматолог.Може да имаш нужда от вътрешно лечение,а не само чреэ маэила.

lqtnafiesta
10-13-2007, 22:36
ami ima mn na4ini otidi na kozmetik ,ima maski za lice po4istva6ti za pupki, ima lepten mn kremeove i taka

StAkE
10-14-2007, 01:36
offff da*ba ti kakvo iska6 na teq godini HORMON moito mom4e vseki 4eovek go izj ivqva... e ti malko pove4e ot noprmalnoto...no na vseki 4ovek mu e minalio s vyzrastta... sled nqkoiq druga godina 6te premine vsi4ko povqrvai mi i az na tvoqta vyzrast imah takiva problemi ... no MINAVAT :smt016 ](*,)

mechtaq_za_teb
10-14-2007, 07:35
Сега ще ти предложа някои неща и се надявам да ти помогнат,защото знам колко е гадно.
Купи си катранен сапун и се мий с него 1 път в седмицата.Той помага страшно много.
Също преди време бях чела за крем Акне Аут в този форум и си го купих.Сега още го ползвам,защото наистина има ефект(да чукна на дърво).
Прави си маска от хума и мляко.Лицето се омекотява и се изчиства.
Друга маска подходяща за този проблем е следната:Смесваш крем Каро с малко сок от лимон и една щипка сода.Бъркаш продължително време.След това се намазваш и стоиш 15-20 мин след което измиваш с хладка вода.
Също мога да ти предложа да си купиш Garnier Pure 3 v 1.Купих го преди няколко седмици и съм доволна от него.
Но само с мазане няма да стане.Трябва да намалиш сладкото и мазното до минимум.Храни се с повече плодове и зеленчуци.Това също оказва влияние.
Има и друг варянт:да отидеш на дерматолог,но това е твой избор.Все пак сме в тази възраст и акнето е нещо съвсем нормално.
Надявам се да съм помогнала.Ако имаш някакви въпроси ми пиши ;)

Dark_Angel_F
10-14-2007, 09:27
Ами аз ще ти препоръчам Биоактивния крем за лице на Sebium и гела за почистване на лице пак на Sebium. скъпички са , но дават резултат . Можеш да ги намериш в аптеките кремчето струва около 30 лева , а гела около 20 . УСПЕХ.

UnaBletoLoVeU
10-14-2007, 11:35
Зинерит или Скинорен помагат :wink:

UnaBletoLoVeU
10-14-2007, 11:38
Ами хигиената е най-важна,а доколкото раэбрах ти я спаэва добре.
Единственото ,което ми идва наум е да пробваш с маски от хума,както и с крем Бочко.Надявам се да помогне.
Ако и това не помогне,просто посети дерматолог.Може да имаш нужда от вътрешно лечение,а не само чреэ маэила.

Тоя Бочко пък точно нищо не прави. Някой беше пуснал тема и разправяше как имал много пъпки и за 3-4 дни ги нямало. Аз имах малко и се мазах в продължение на 2 седмици. Аболютно нищо. Пък и той не е за това, а за бебета.

Нищо лично към Presley`n`Sum :-)

lola_step
10-24-2007, 21:50
edna fr si vze ne6to ot aptekata nqkakva bilka i naistina dosta napomalqha ina4e predi tfa kfo li ne polzva6e i ne se mahaha