PDA

View Full Version : Няколко предложения.



Morning
10-13-2007, 19:38
Привет.
Първо да кажа че вие сте най-великия форум в БГ без да преувеличавам.. Просто няма 2ри хихи.
По същество:
Забелязвам че ние потребителите можем само да преглеждаме какви коментари сме пускали, но не можем да гледаме какви теми сме пускали.
Това на мен би ми било адски полезно.. Примерно има много активни потребители и като са пуснали тема им се налага да прелистват и да търсят по коментарите си какво са пускали и става едно мазало и дълго време не могат да си намерят темата.. Аз примерно пускам някоя тема и отивам на вечеряяя.. връщам се и съвсем съм забравил.. И докато се сетя някак си отминава много време или въобще забравям..
Мисля че ще бъде адски полезно на всички опцията да си преглеждаме темите които сме си пуснали.
И още нещо, но не съм сигурен дали го няма.
Значи ще е хубаво да се добави и опция "warn-предупреждение" защото така един потребител като сгафи или прекалено много спами, да може да му се даде едно предупреждение от (време колкото екипа реши) и така да си го изтрада, защото аз примерно съм тук от скоро и не искам никак да си изям БАНН и да не мога повече да коментирам и да бъда в сайта.
Помислете моля ви върху предложенията ми и се извинявам ако не е било редно да ги пускам.. Малко се олях с писането, но съм си такъв..
Забравих да спомена че "warn-a" е като БАН само че за определен период..
Олеле ! Благодаря ви много и наистина ще се зарадвам ако предложенията ми се одобрят..
Мерси още веднъж и горе главата.

xXxScreamxXx
10-13-2007, 19:44
I az taka.onq den se setix za edna tema na edin moi fr mi tq na 19 stranica polovina 4as si ybix dokato q namerq .............

Morning
10-15-2007, 11:49
Мда... И преди малко ми се наложи да намеря една тема и съм ровил сумати време докато не я намерих чак към 50 и някоя си страница :D хихии..
Остана само да чакаме отговор на човек от екипа...

Ruthless
10-15-2007, 12:03
Най-добре е да се мине към IPB (Invision Power Board). По удобно е и по-сигурно, но това не се решава от нас.

alex
10-15-2007, 13:25
Как предлагате да се поакзват тези теми които е пуснал даден потребител?

Morning
10-15-2007, 15:03
Не съм програмист, но сигурно по същия начин, по който се показват и коментарите на дадения потребител.
Просто е наистина много по удобно и върши доста работа.
Трудно ли е за изпълнение ?

didivid
10-16-2007, 17:21
Това да се показват темите го има в някои други хостинги, но не знам кои точно са. Ето един форумза пример:
http://usmivka.goodoolz.com/index.htm

Anf3tamin4o
10-17-2007, 10:46
Или то поне да ги добавяме нещо като любими #-o

Morning
10-17-2007, 11:27
Или то поне да ги добавяме нещо като любими #-o

Ми това го намирам за глупаво но всеки както реши...
Мисля че на доста хора ще свърши работа тази опция. :)

Ruthless
10-17-2007, 11:57
Morning, решението е само на администратора. Иначе това найстина ще е полезно, поне за някои хора.

Morning
10-17-2007, 12:24
Ruthless Aбсолютно наясно съм. Аз на администраторите предлагам не на друг. А който ме подкрепя мога само да му кажа /браво/

ramaiana
10-19-2007, 05:53
Да... и според мен би било полезно. :-k

Forslor
10-19-2007, 09:11
Така явно не знаете ,че форума има търсачка .
Та тази търсачка е в състояние да ви намери темата . Единствено ще срещне проблеми ако си забравите юзър нейма и не се сещате за нито една дума от заглавието на темата която подчертавам лично вие сте пуснали (явно ще да е била една от "смислените") ,но като цяло не виждам проблем .
Другото просто решение е да си bookmark ( Ей да не се оправи тоя кирилизатор .... ХХХХХХХ)-нете темата и просто като ви притрябва с едно кликване сте в нея.

Ама неееееееееееее ... ако щете окичете целия форум с шорткътчета и др. жизненоважни екстри пренебрегвайки същественото.