PDA

View Full Version : Не ви ли омръзна да си говорите за едно и също..?!



izmislenata
10-13-2007, 20:06
Искам първо да ви предупредя,че не правя тази тема,за да обвинявам някого или нещо такова,щото аз съм последната,която може да го прави,ама ми е интересно следното нещо:
Абе,не ви ли е скучно(особено за момичетата се отнася),като излезете и седнете на кафе и започнете да си говорите и в един момент все да стигате до темата за това кой какъв бил,как се бил обличал,как се бил държал,с кого бил гадже,какво бил направил вчера,с кого се бил познавал,и т.н. и т.н. Понеже забелязвам,че клюкарстването е едно от основните неща,което занимава мноооого хора, и ми е чудно: толкова ли свършиха интересните теми за вас, толкова ли няма какво друго да обсъждате,че сте тръгнали да обсъждате хората и техния живот,поведението им,маниерите им и т.н. Не че нещо,ама излизам си аз днес с едни приятелки,с които не се бях виждала отдавна. И почват те да ми говорят за човека Х. Е,то не беше обсъждане,то не бе чудо. Аз само казах :''Знаете ли,мисля,че има по-интригуващи теми от това каква е тая(за която си говореха),защо не се опитате да забележите нещата около вас? (и им посочих една книга,мн готина,понеже се разхождахме по улицата и минахме покрай книжарница). След което мълчание. И спряха да говорят за 'нея'. Не искам да се правя на инетресна,но откровено ви споделям,че съм изумена от това-какво толкова ви привлича да обсъждате хорските неща...няма ли нещо по-увлекателно за вас? Не знам,просто споделих мнението си с вас...Ако има някой на моето или на различно мнение-няма значение,нека да пише. :!:

ZaHaRcHe
10-13-2007, 20:11
дам права си така е но в дрешно време хората сме си ограничили в тоеа само да говорим за другите да ги обсъждаме а не гледаме самите себе си...Аз ни един път не съм чула някой да говори за това коя книга е прочел или какво иска д анаучи за нещо или т.н. а само клюки и т.н.Амо ко да се прави такива сме си

izmislenata
10-13-2007, 20:14
Мдам,е аз не казвам,че понякога и аз не изкоментирам някого или действието му,но не се ограничавам да говоря само за това. Има редки случаи,в които коментирам някого-когато ме интересува пряко. Човешко е донякъде да говорим за това,но искам да кажа,че не може това да е единствената тема на разговор-ко бил казал тоя,ко бил казал оня,ко бил напрайл и др. ,изредих по-нагоре...просто е тъпичко. Та т'ва исках да кажа,де...

xXxScreamxXx
10-13-2007, 20:16
Mi az za tva sprqx da hodq s edna taka nare4ena kompaniq.sled p1rvite 10 minyti kogato si4ki se s1berat i po4vat da obs1jdat horata koeto yjasno mn me iznervq

ThankYouVeryMuch
10-13-2007, 20:18
Никой не казва, че е задължително да ти е интересно. Това са обичайни неща. Прехода към една интересна дискусия винаги преминава през такъв етап на обичайната дискусия за съвсем рстандартни неща и се стигне до разговори на тема за новия световен ред и конспирацията. :D

Blab
10-13-2007, 20:19
Хъм...
Ние(аз и хората, с които съм се заобиколила) имаме по много и различни интереси...Говорим си за книги, филми, театър(ох, понякога ставам досадна 8-[ ), музика, курсове, бъдещи планове, политика(да, обсъждаме и това:)), лични преживявания.....
В природата на човека е да бъде любопитен, съответно - да клюкарства(обменя информация :lol: )...Аз имам такива наклонности.Е, и?Голяма работа, не това прави човека, нито пък говори за ниска култура и прочие...

ЕPu
10-13-2007, 20:21
някои са доста ограничени и ги интересува само да клюкарят кой с кого ходи, какво прави, кой кого харесва..или с една дума си нямат работа :roll:

казвала съм, че не обичам да обсъждам хората - с приятелите си говорим на най-различни теми, постоянно има за какво да си говорим (не клюкарски истории, обаче.. :wink: )

HaCkO
10-13-2007, 20:36
Нека има щоу уе ко ви пука за мен е от много малко значението какво си говорим с компанията важно е да сме заедно и да става шоу пак за другот о здраве да е... :smt014

xXxScreamxXx
10-13-2007, 20:36
Em prosto ne razbiram koe my e priqtnoto da govori6 za horata da gi obs1jda6 i t.n. Az naprimer predpo4itam da sedq ,da m1l4a pred tova da obs1jdam horata i fr-te mi

mila_pila
10-13-2007, 20:40
е аз пък обичам да наблюдавам хората и да анализирам поведението им. тва ми е като хоби и в него несъмнено понякога се включват обсъждания на личността на човека Х с приятелите ми, но това може да се приеме като обмяна на опит :)
мхм наскоро една приятелка сподели, че майка и казала, че ние сигурно си говорим за момчета постоянно, а ние точно в тоя момент говорехме за плоския данък и как той ще повлияе на хората...
таа аз си имам приятели за сълзливи истории, имам си и такива, с които обсъждам глобалното затопляне и споделям мнението си за общите ни любими автори.. просто в зависимост от настроението ми, излизам с някой различен :) и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:
странно, но в тая тема всеки втори се изкарва книжен плъх едва ли не...

OtherDimension
10-13-2007, 20:42
всеки ден обичам да научавам нещо ново, да го споделям и обсъждам
но така или иначе няма 398439483498 теми на разговор
това не значи обаче да правим трагедии...

vodolei4e_m
10-13-2007, 20:43
да еб*а, имам абсолютно същия проблем, като изляза когото и да е(имам предвид момичета) само за това си говоят и обсъждат. И затова се наложи да огранича комуникацията си с приятелки до минимум пуу... не се бях виждал от 10 дена с една групичка приятелки и направо вчера изкукуригах цял ден с тях, добре че вечерта бях с едни прители и се поопрайх малко...
За пореден път - на къде отива този свят... ](*,) ](*,) ](*,)

Blab
10-13-2007, 20:47
странно, но в тая тема всеки втори се изкарва книжен плъх едва ли не...
Оу, нима да четеш е нещо лошо/обидно/което трябва да криеш :-s
Странно.

OtherDimension
10-13-2007, 20:48
и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:

напротив, вярно е
или страдаш от мания за величие, или си тотално зле с математиката - ти и твоите велики приятели формирате някъде към 0.000001%

mila_pila
10-13-2007, 20:49
странно, но в тая тема всеки втори се изкарва книжен плъх едва ли не...
Оу, нима да четеш е нещо лошо/обидно/което трябва да криеш :-s
Странно.
о не, в никой случай. просто ми беше странно, приятно странно, че има повече четящи хора :-)

mila_pila
10-13-2007, 20:52
и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:

напротив, вярно е
или страдаш от мания за величие, или си тотално зле с математиката - ти и твоите велики приятели формирате някъде към 0.000001%
добре де.. аз преди време си мислех, че не е вярно и, че чалгата е слушана от много хора..
проблема е в мен явно и в моите велики приятели.

OtherDimension
10-13-2007, 20:56
и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:

напротив, вярно е
или страдаш от мания за величие, или си тотално зле с математиката - ти и твоите велики приятели формирате някъде към 0.000001%
добре де.. аз преди време си мислех, че не е вярно и, че чалгата е слушана от много хора..

това не го разбрах..
мислела си, че чалгата е слушана от много хора?
еми то си е така .. ама не виждам връзката с четенето на книги

mila_pila
10-13-2007, 21:03
и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:

напротив, вярно е
или страдаш от мания за величие, или си тотално зле с математиката - ти и твоите велики приятели формирате някъде към 0.000001%
добре де.. аз преди време си мислех, че не е вярно и, че чалгата е слушана от много хора..

това не го разбрах..
мислела си, че чалгата е слушана от много хора?
еми то си е така .. ама не виждам връзката с четенето на книги
ами и двете, че не се четат книги и, че се слуша чалга са общоприети схващания, които аз не поддържам

HaCkO
10-13-2007, 21:05
и не е вярно, че днешното поколение е ограничено, нечетящо книги и т.н. аз и моите приятели сме живо доказателство :lol:

напротив, вярно е
или страдаш от мания за величие, или си тотално зле с математиката - ти и твоите велики приятели формирате някъде към 0.000001%
добре де.. аз преди време си мислех, че не е вярно и, че чалгата е слушана от много хора..

това не го разбрах..
мислела си, че чалгата е слушана от много хора?
еми то си е така .. ама не виждам връзката с четенето на книги
ами и двете, че не се четат книги и, че се слуша чалга са общоприети схващания, които аз не поддържам



Ma vie ste naitina mn zle weeeeeeee!!!! :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt013 :smt013 :smt013

thefreak
10-13-2007, 21:08
ами и двете, че не се четат книги и, че се слуша чалга са общоприети схващания, които аз не поддържам
Има голямо количевство хора, дето ги поддържат вместо тебе, споко.

OtherDimension
10-13-2007, 21:08
мила, не се слуша масово чалга, така ли? :lol:

HaCkO
10-13-2007, 21:11
мила, не се слуша масово чалга, така ли? :lol:


:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081

mila_pila
10-13-2007, 21:11
мила, не се слуша масово чалга, така ли? :lol:
добре.. аз си живея в измислен свят и тук ми е хубаво... без чалга, с книги и велики приятели :lol:
Peace
и да, зле съм

Blab
10-13-2007, 21:16
мила, не се слуша масово чалга, така ли? :lol:
добре.. аз си живея в измислен свят и тук ми е хубаво... без чалга, с книги и велики приятели :lol:
Peace
и да, зле съм
оу, ама ние сме живели в един и същи свят :D

и пак се хванахте да се заяждате с момичето...
ударете по един кючек по-добре :lol:

OtherDimension
10-13-2007, 21:22
никой не се заяжда с момичето, стана ми интересно
пф, ае не ми почвайте с вашите си светове
все едно като се качите на такси или минете покрай някое кафе, дискотека не звучи чалга и не знаете какво е това

HaCkO
10-13-2007, 21:24
никой не се заяжда с момичето, стана ми интересно
пф, ае не ми почвайте с вашите си светове
все едно като се качите на такси или минете покрай някое кафе, дискотека не звучи чалга и не знаете какво е това


Tva i e lo6oto na 4algata 4e zvu4i na vsqkade i promiva mozaci navsqkade
tq e kato ma6ina za istrivane na stari hitove i novi prosperira6ti pesni i trackove
gleda6 nqkaf mazen gaz se varti na nqkoq masa palna s piqnici i mazna 4alga se varti i naprau ti stava jal za horata ....

OtherDimension
10-13-2007, 21:29
никой не се заяжда с момичето, стана ми интересно
пф, ае не ми почвайте с вашите си светове
все едно като се качите на такси или минете покрай някое кафе, дискотека не звучи чалга и не знаете какво е това


Tva i e lo6oto na 4algata 4e zvu4i na vsqkade i promiva mozaci navsqkade
tq e kato ma6ina za istrivane na stari hitove i novi prosperira6ti pesni i trackove
gleda6 nqkaf mazen gaz se varti na nqkoq masa palna s piqnici i mazna 4alga se varti i naprau ti stava jal za horata ....
да!
според мен чалгата е тайна разработка на чужда цивилизация с цел изтребването ни до 2020-та година!!!!!!!!!

HaCkO
10-13-2007, 21:31
никой не се заяжда с момичето, стана ми интересно
пф, ае не ми почвайте с вашите си светове
все едно като се качите на такси или минете покрай някое кафе, дискотека не звучи чалга и не знаете какво е това


Tva i e lo6oto na 4algata 4e zvu4i na vsqkade i promiva mozaci navsqkade
tq e kato ma6ina za istrivane na stari hitove i novi prosperira6ti pesni i trackove
gleda6 nqkaf mazen gaz se varti na nqkoq masa palna s piqnici i mazna 4alga se varti i naprau ti stava jal za horata ....
да!
според мен чалгата е тайна разработка на чужда цивилизация с цел изтребването ни до 2020-та година!!!!!!!!!



:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt116 :smt116 :smt116
Go Go 4alga o6te malko i 6te ima razlojeni mozaci v prazni glavi :D

tItEufFf
10-13-2007, 23:05
Съгласна съм с теб! Аз и аз понякога по цял ден говоря само за хората около мен....но не е нещо, за което говоря постоянно.

cherinka
10-13-2007, 23:20
Ще ме извинявате много, но не знам дали е нужно да ви обидя или да ви кажа нещо лошо.

Адски много бъркате в преценката си, че другите говорят предимно ЗА Другите.

Замисляли ли сте се, че когато човек е сред много хора (в компания 4+) и си говорят само за общи неща, бъзикат се, правят си кефа и шоуто, докато тези разговори - за книги", за това кой какви проблеми има и как да ги разреши, за това какво мисли относно изневерите/секса без презерватив/за родителите/за не знам си още за кво (смисъл.. тези по-важните житейски проблеми) те са за разговр между двама или трима души.. когато ИСКАШ някого да разбере колко акъл имаш и дали можеш да мислиш - тези разговори си оставят между тях.

Извиняяяяяяяяяяяяяяяяяяай те, ама не върви да се льопнете 6 души в некое кафе и някой да започне се обеснява еееееее, знаете ли за великото преселение на народите.. или за това как приятелката му/й е изневерил/а и тя/той сеа не знае кво да прави или как родителите му са го заебали, или

оф, подяволите... исках да напиша едно, то излезна друо...........

отивам да спа, утре ще видя да прочета какво съм написала и да го поправя къде кфото може..

white_chik
10-14-2007, 19:02
Ами честно да си кажа обичам да клюкарствам,но съм съгласна,че това не би трябвало да бъде единствена тема на разговор.

sladka_niki
10-15-2007, 13:56
istinata e 4e golqma 4ast ot na6eto pokolenie a ve4e i po-malkite ot nas sa stra6no... xmmm ograni4eno trqbva da poglednem realnostta s tezi ekstri kato televiziq internet i gsm-i xorata dnes napravo si iztypqvat ne tvyrdq 4e sym ne6to razli4no, naprotiv az sy6to sym primer za nepravilnoto izpolzvane na texnikite za6toto moga da gledam tv po-cql den i to samo muzikalnite programi, moga cql den da se dq i da gledam kartinki v neta i da si teglq muzika a ne primerno da go izpolzvam za nau4avaneto na polezna informaciq!!! imam jivo dokazatelstvo do sebe si - bratov4ed mi e 2-ri klas i kogato predi nqkolko meseca si vzex noviq gsm toi go vze predi men sloji mu sim kartata vkliu4i go i razbyrnika navsqkyde bez problem a sy6tevremenno ne moga da go nakaram da pro4ete 5 reda...

miloto na miloto:P
10-15-2007, 14:38
нали знаеш..хората говорят..всеки говори дори да не го признава..но понякога да обсъждаш някой е просто,за да си тече разговор..мн по-трудно е да се измисли някаква смислена тема,която не засяга определена личност и тва как изглежда какво прави и т.н...да грозно е,да тъпо е..да да..но и да го кажа нищо няма да се промени..

OtherDimension
10-15-2007, 14:45
още ли дискутирате тая тема ?
аахахах

FairyNymph
10-15-2007, 15:05
Ще ме извинявате много, но не знам дали е нужно да ви обидя или да ви кажа нещо лошо.

Адски много бъркате в преценката си, че другите говорят предимно ЗА Другите.

Замисляли ли сте се, че когато човек е сред много хора (в компания 4+) и си говорят само за общи неща, бъзикат се, правят си кефа и шоуто, докато тези разговори - за книги", за това кой какви проблеми има и как да ги разреши, за това какво мисли относно изневерите/секса без презерватив/за родителите/за не знам си още за кво (смисъл.. тези по-важните житейски проблеми) те са за разговр между двама или трима души.. когато ИСКАШ някого да разбере колко акъл имаш и дали можеш да мислиш - тези разговори си оставят между тях.

Извиняяяяяяяяяяяяяяяяяяай те, ама не върви да се льопнете 6 души в некое кафе и някой да започне се обеснява еееееее, знаете ли за великото преселение на народите.. или за това как приятелката му/й е изневерил/а и тя/той сеа не знае кво да прави или как родителите му са го заебали, или

оф, подяволите... исках да напиша едно, то излезна друо...........

отивам да спа, утре ще видя да прочета какво съм написала и да го поправя къде кфото може..

Само дето не е точно така.Една моя съученичка като дойде на даскало първата и работа е да каже какво прави гаджето й, как му били миришели краката, с коя го била видяла, той какво и казал, после му звъннала, пък той и затворил безсрамника такъв..после отиваме на барче..........еееееееееееееее *** ** ******, аз за нейното гадже знам повече от колкото за моето бе....как да общувам с такива ограничени хора?
Аз също коментирам другите и знам, че не е хубаво, знам, че не трябва да го правя, но понякога просто...по-скоро коментирам дадена постъпка..защо са направили така и какво са имали предвид и тн., но понякога се случва да обсъждам и начина им на обличане, но нотова е за части от секундата.Само ги поглеждам, казвам ОМГ и се радвам, че аз не се обличам така...

Според вас за какво трябва да си говорят хората?

radito
10-15-2007, 15:22
пфффф.... :smt013