PDA

View Full Version : Бившите...



DivoTo_KoTe
10-13-2007, 21:05
Започвам историята от там,че тръгнах с него.Първите няколко месеца вървяха добре докато аз не осъзнах,че не го обичам,че дори нямам и симпатий към него.Той ме обичаше,държеше се с мен добре,но нещо не беше наред.Дълго мислих дали да скъсам с него,когато най-накрая се реших.НАПРАВИХ ГО!Казах му,че заслужава момиче,което ще го обича истински така както не можах аз.
До тук добре,но сега започна да ми държи сметка с кого излизам и защо излизам с друг(с момчето сме само приятели).Постоянно ме упреква,че аз съм виновна,че не е потръгнало,че не го обичам.Когато намери удобен момент винаги ще каже нещо от сорта "много бързо ме забрави и тръгна с друг"
Та въпроса ми е как да му обясня,че имам право на личен живот макар и да нямам нищо общо с друго момче в момента.Как да го накарам да ме остави на мира?
Пробвах да говоря с него,но не се получи....

tuzaro
10-13-2007, 21:08
на бившите най-хубавото им е че са бивши...
а тоя пич явно е некав олигофрен да ти държи сметка с кой ше излизаш и кво ше правиш... според мен може да прекратиш секви взаимоотношения с него.

xXxScreamxXx
10-13-2007, 21:08
Mi orobavi pak da govori6 s nego ako ne stane nzz nqma opraviq :arrow:

thefreak
10-13-2007, 21:22
Игнор тоя скайп няма ли?

MiMcHeToOo
10-13-2007, 21:31
на бившите най-хубавото им е че са бивши...
а тоя пич явно е некав олигофрен да ти държи сметка с кой ше излизаш и кво ше правиш... според мен може да прекратиш секви взаимоотношения с него.

+1

Presley
10-13-2007, 21:40
Еми явно ти е неприятен.просто прекъсни контактите си с него и ясно му кажи ,че вече не сте эаедно и няма некакво право да ти държи сметка.Ако продължи иэобщо не му обръщай внимание :lol:
И бтв ми эвучи много топа ,като чуя или прочета нещо от сорта на `Тръгнахме,после осъэнах ,че не го харесвам и ,че дори НЯМАМ НИКАКВИ СИМАПАТИИ КЪМ НЕГО`..типично иэкаэване,эа човек ,който няма никаква представа какво иска.А такива не ми харесват :-D

Diva4e
10-13-2007, 22:15
Игнорираи го .Убедена съм,че с думи няма да успееш да му обесниш (малко личен опит )

DevilWish
10-13-2007, 23:19
Игнорираи го .Убедена съм,че с думи няма да успееш да му обесниш (малко личен опит )
a az sym ubedena ,4e s mili dumi nqma da uspee....no ako mu obqsni6 na seriozno kak stoqt ne6tata i 4e ne ti e nikakyv ,4e da ti dyrji smetka - pylen ignorrrrrr

MoHuTo
10-13-2007, 23:19
Просто го игнорирай, като не разбира от добро - бъди крайна с него, спри да му говориш и това е...той вече не е част от живота ти и няма право да се меси в него [-X

kael
10-13-2007, 23:23
тегли му един в топките да видим ще ти даржи ли сметка за това

iiirish
10-14-2007, 05:15
Между двама бивши никога не може да има приятелство запомни това от мен! Достатъчно мъже са минали през живота ми за да ми е ясно това, и който казва, че такива отношения могат да се запазят, то той е непоправим оптимист :lol:
Щом вече си опитала да говориш с него и виждаш, че не се получава тогава вземи по-драстични решения. Блокирай го от скайп, махни номера му от телефона си, кажи му, че не искаш повече никога да го виждаш, опитай се да го заплашиш с нещо или някой. Да се надяваме, че така ще те остави намира. Но не мисли, че ще стане веднага, отначало той все пак ще се опита да "пооправи" отношенията ви. Просто бъди твърда и не отстъпвай от решението си и съм сигурна, че не след дълго той ще се оттегли.
И най-важното: не се връзвай на приказките му колко си виновна за раздялата ви; той усеща, че така може да те държи в ръцете си, вижда, че приемаш тези думи лично и затова става още по-настъпателен. Както каза МоНиТо - игнорирай го напълно!

alkobalko
10-14-2007, 06:39
Обясняваш му го кратко и ясно.

koalka
10-14-2007, 08:49
Подкрепям горните мнения, че напълно преустановяване на отношенията ще е най-добре.

лИглЪъ
10-16-2007, 14:30
И аз съм нан мнение че не може да има приятелства със бившите......с колко от тях не си говоря.....обясни му че той няма право да ти се бърка във живота....той не ти е никакъв няма да останете приятели....но поне да те остави намира

Eli>>>
10-16-2007, 14:35
Прати му некОа мутра уе :smt066

лИглЪъ
10-16-2007, 14:58
Прати му некОа мутра уе
хахха и това може да е решение

kobrichka
10-16-2007, 20:02
Бивше гадже да ти е приятел....?!Не не такъв филм няма [-( Приятелство между бивши гаджета не съществува,поради факта че винаги единият има все още чувства към другия,както е в твоята ситуация.Поговори с него,но сериозно просто му кажи всичко,че за теб той е минало и т.н без да му спестяваш нищо.И най-вече му покажи,че ти не се чувстваш виновна за това че не се е получило нищо между вас,защото наистина нямаш вина.А когато ти каже нещо от сорта "мн барзо ме забрави и тръгна с друг" просто му кажи сам да си прави изводите...

yuyuto
10-16-2007, 22:16
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

freedom
10-16-2007, 22:59
Ами ако аз бях на твое място щях да вдигна скандал до небесата,но пък ти може да не си такаваа.... Така че решението на пролема тиии... Трябва сама да си го намериш според мен... Ддз и аз хахаха :) Някфи простотии говоря..май ми се приспа хаха

love_me93
10-17-2007, 06:00
тегли му един в топките да видим ще ти даржи ли сметка за това
човек, казвам ти - ти си уникат :-D :-D :-D :smt005 :smt005 страшни идеи даваш :smt005

а относно темата - че откъде-накъде ще му обясняваш, че не ходиш с друг в момента :?: :!: Че него тва кво го засяга :?: :!: Разкарай го окончателно :twisted: бившите са си бивши и трябва да се върви само напред, когато всичко е изяснено и връзката окончателно е приключила :wink:

love_me93
10-17-2007, 06:02
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:

RaLkb
10-17-2007, 11:21
Бивше гадже да ти е приятел....?!Не не такъв филм няма [-( Приятелство между бивши гаджета не съществува,поради факта че винаги единият има все още чувства към другия,както е в твоята ситуация.Поговори с него,но сериозно просто му кажи всичко,че за теб той е минало и т.н без да му спестяваш нищо.И най-вече му покажи,че ти не се чувстваш виновна за това че не се е получило нищо между вас,защото наистина нямаш вина.А когато ти каже нещо от сорта "мн барзо ме забрави и тръгна с друг" просто му кажи сам да си прави изводите...



dam saglasna sam s tova a ako veche i tva ne podeistva...znachi imash ogromen problem.

BaD_GiRl_mL2
10-17-2007, 11:25
Не само че няма право а и ти какво си виновна за раздялата ви? просто не се е получило.. тои какво иска, да си с него и да го лъжеш ли? и дали имаш или нямаш взаимоотношения с другото момче, него ваобще не го бърка..няма какво да говорите или да му се обясняваш..Не му отговаряи, не му пиши..остави го в миналото и това е [-(

antifreeze
10-24-2007, 21:22
awe toq tvoq shte da e bil hyper zle :smt005 moeto mnenie po vuprosa e che trq skusash sqkvi otnosheniq s nego ili prosto da se durjish gadno :roll: znam che e prekaleno no toi qvno oshte ima chuvstva... :smt011

MayKyTy
10-24-2007, 21:25
на бившите най-хубавото им е че са бивши...
а тоя пич явно е некав олигофрен да ти държи сметка с кой ше излизаш и кво ше правиш... според мен може да прекратиш секви взаимоотношения с него.
Ъхъм! Най съм съгласна с първото твърдение :smt005

yuyuto
10-24-2007, 23:26
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:
Да, слава богу, се отървах от тая досада.
Мдам, напоследък се отървах от много неща... Много е приятно да се отървеш от човек, който постоянно те обвинява за нещо, което не си направил... Нали така, бестфриендче? :lol:

tuzaro
10-24-2007, 23:27
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:
Да, слава богу, се отървах от тая досада.
Мдам, напоследък се отървах от много неща... Много е приятно да се отървеш от човек, който постоянно те обвинява за нещо, което не си направил... Нали така, бестфриендче? :lol:точно така :lol: от нещо друго оттърва ли се?

yuyuto
10-24-2007, 23:32
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:
Да, слава богу, се отървах от тая досада.
Мдам, напоследък се отървах от много неща... Много е приятно да се отървеш от човек, който постоянно те обвинява за нещо, което не си направил... Нали така, бестфриендче? :lol:точно така :lol: от нещо друго оттърва ли се?
Мнем...

tuzaro
10-24-2007, 23:35
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:
Да, слава богу, се отървах от тая досада.
Мдам, напоследък се отървах от много неща... Много е приятно да се отървеш от човек, който постоянно те обвинява за нещо, което не си направил... Нали така, бестфриендче? :lol:точно така :lol: от нещо друго оттърва ли се?
Мнем...а може би трябва :-D

yuyuto
10-24-2007, 23:39
Все пак бившите са си бивши... Няма право да ти държи сметка с кого излизаш и т.н. Един такъв дет постоянно ме следеше какво правя, с кого съм, ревнуваше ме дори от най-добрата ми приятелка (от сорта на: "Недей да се разкарваш с нея, тя ти вляе зле и е тъпа.От както излизаш с нея си станала смотана." и т.н.), от собствения ми братовчед (който така или иначе живее в София, не в Пловдив, цитирам: "Лъжеш ме, не ти е братовчед, а гадже от София. Кой си мислиш, че ще метнеш с тва оправдание? Видях как го прегръщаше.") и ме обвиняваше едва ли не, че му изнаверявам с въздуха... :smt011 Това побърква просто... Хич недей да го траеш... Кажи си му го кратко, точно и ясно: "В моя си живот ще правя каквото си искам с когото си искам" и да се свършва... Успехчета! \:D/

знам за кой говориш.. и слава богу, че го разкара най-после [-o< [-o< [-o< \:D/ :mrgreen:
Да, слава богу, се отървах от тая досада.
Мдам, напоследък се отървах от много неща... Много е приятно да се отървеш от човек, който постоянно те обвинява за нещо, което не си направил... Нали така, бестфриендче? :lol:точно така :lol: от нещо друго оттърва ли се?
Мнем...а може би трябва :-D
Хммм.. Добре, щом казваш... :smt005

class
10-25-2007, 00:11
на бившите най-хубавото им е че са бивши...
а тоя пич явно е некав олигофрен да ти държи сметка с кой ше излизаш и кво ше правиш... според мен може да прекратиш секви взаимоотношения с него.


Искаш ли да си останем само приятели ... :) Това е грешка изцяло на момичетата ... като цяло .... Кво да ти кажа , последния път , когато го чух това последваха репликите " Ай , марш до преди малко се целуваше се мен , а сега приятели ... " е в момента това момиче търчи по гъза ми ... и и се кефя ... :smt012 Ама като неразбира от намеци така е ... Немога да си представя някой който има чувства , просто ей така ще ги промени с приятелски ( то нестава така ... пробвал съм го и това... ) Може след време ... когато чувствата загаснат ама ... кой знае ;)

CeLyVka
10-25-2007, 12:25
mi kaji my go napravo ... kaji my che nqma pravo da se mesi v lichniq ti jivot ...ti si svobodna i mojesh da pravish kakvoto si iskash i skogoto si iskash ..toi nqma pravo da ti durji smetka s kogo si i s kogo ne si ... !!!

sLaDkA_GrEsHkA
10-25-2007, 12:44
kael s tebe sum :-D a za mackata... ami v kraina smetka go izluji ako trqbva 4e si namerila 4ovek kum koito imash super silni 4uvstva i t.n ti she si go izmislish na tam

hahavteen
10-25-2007, 13:48
I az sum v su6tata sityacia... :smt012 Kazah my prosto i iasno 4e ne iskam da imam ni6to ob6to s nego i 4e niama nikakvo pravo da mi durji smetka za kakvoto i da bilo nito puk da mi pi6e,da mi se obajda,da se oplakva na priatelkite mi... Ne my otgovariam na sms-ite i ne my vdigam telefona.. :roll: O6te ne dava rezyltat taktikata no se nadiavam skoro da proraboti za6toto ina4e 6te triabva da vzimam kraini merki :lol:

danger4343
10-25-2007, 14:17
Ami nai dobre 6tom si probvala da govori6 s nego i toi ne e razbral, kogato ti zvani ne vdigai telefona,izbqgvai da se sre6tate, hodi na mesta kadeto toi ne obi4a da hodi i taka kato ne te vijda i kato ne podarjate nikva vrazka moje i da razbere 4e ne si za nego i 4e toi trqbva da si nameri druga s koqto da si uredi jivota i da bade 6tastliv.

hatercrew
10-28-2007, 12:15
za ko go tyrpi6 :? :? :? bii mu 6uta vyob6te ne se zanimavai 8) 8) 8)