PDA

View Full Version : Дайте си мнението, ако искате.



n_A_d_E_t_O
10-13-2007, 21:38
Nqmashe s koi da spodelq i iskam malko savet4e ot vas sega she vi razkaja cqlata si istoriq. Sedno mom4e zapo4nahme da seharesva me ot lqtoto oshte oba4e nqmahme smelost da si go kajem v o4ite prashtahme si nqkvi zaka4livi sms-s4eta i tva si beshe, no edna sedmica na sam osobeno tozi petak i dnes v sabota to ve4e e nedelq de :) neshtata stanaha malko po seriozni toi po4na da me pregrashta da mi kazva 4e strashno mnogo me haresva i predi polovin 4as bqhme se sbrali v edin priqtel na kupon taq ve4er i toi doide pri men po4na da me pregrashta i ve4e nali i az mu kazah 4e ot lqtoto oshte go haresvam i shtqhme da se celunem i v tozi moment maika mi zvanna 4e trqbva da se pribiram dali ne be6e gadno ujas napravo. I toi mi vika kvi trqbva da si hodish li i az vikam da i toi vika are az she te zakaram i az vikam ok a i oshte dve moi priqtelki tragnaha s nas toi da si gi ostavi v tqh i men v nas i prez celi q pat mi vika nemojesh li da se obadish na maika si da i kajesh 4e she ostane6 oshte malko, a minalata ve4er sam sedqla do tri ma nz zashto na moita maika i e hrumnalo da se pribera tolkova rano. i toi si me ostavi do nas i mi vika utre v kolko she piete kafe az mu kazah v kolko i toi vika da mi zvannesh ta da me sabudish da hoda s vas na kafe i az vikam dobre. I takmo se pribrah i toi po4na da mi klika samo i oshte si mi klika. Daite mi savet kvo da praq mnogo mi e gadno 4e toi sega e tam, a az sam si vka6ti zaradi moqta maika :(


Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Presley
10-13-2007, 21:44
Научи се да пишеш,това ми е съвета.

blahblahblah
10-13-2007, 21:45
Майка ти ти мисли доброто.
Ти на колко си, а той на колко е?
Като чувам за купони, кафета, мисля, че май няма да мога да ти помогна. :?

taffy
10-13-2007, 21:52
Ami ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da q molq cqla ve4er ako trqbva, ako puk ne stane prosto se primiri vse pak tva nqma da e poslednata ve4er :)

BWald0rf
10-13-2007, 21:52
И за какъф съвет става въпрос? .. Доколкот виждам нещата вървят добре ..Ако се теразаеш за тфа че не си с него -спокз нали утре ще се видите..Пък и е нормално майка ти да се притеснява за теб и да иска да се прибираш по рано .. ;)

LuCiFersAngeL
10-13-2007, 22:11
Майка ти е постъпила съвсем в реда на нещата... Но ме притеснява постъпката на това момче... да се върне на купона без теб и да продължи съвсем спокойно да си прави кефа... въпреки, че като се замисля при условие,че още не ходите не е проблем, но нито аз нито моя приятел бихме постъпили така. Когато аз трябва да се прибирам се прибира и той, просто защото няма какво да прави без мен.
Така че в случая не обвинявай толкова майка си... все пак ако той толкова е искал да е с теб щеше да се прибере и поне да си пишете в Скайп като не можете да сте заедно :|

petel
10-13-2007, 22:12
KIRILICAAAA

Diva4e
10-13-2007, 22:13
Майка ти е постъпила съвсем в реда на нещата... Но ме притеснява постъпката на това момче... да се върне на купона без теб и да продължи съвсем спокойно да си прави кефа... въпреки, че като се замисля при условие,че още не ходите не е проблем, но нито аз нито моя приятел бихме постъпили така. Когато аз трябва да се прибирам се прибира и той, просто защото няма какво да прави без мен.
Така че в случая не обвинявай толкова майка си... все пак ако той толкова е искал да е с теб щеше да се прибере и поне да си пишете в Скайп като не можете да сте заедно :| :smt023

Krom
10-13-2007, 22:23
Ох как се изтормозих докато го процхета ...
ами ... споко иска от теб само девствеността ти! нищо друго. абе може и да те полюшка някой друг месец, ама сериозна връзка няма да има.

MoHuTo
10-13-2007, 22:32
Ами не виждам какво се притесняваш..така както си го написала съдя, че работите ти с въпросното момче отиват на добре, тъй че спокс и успех..а относно майка ти - е, малко те е прецакала тая вечер, ама все пак ти мисли доброто :wink:

Sashkov
10-13-2007, 22:52
Nqmashe s koi da spodelq i iskam malko savet4e ot vas sega she vi razkaja cqlata si istoriq. Sedno mom4e zapo4nahme da seharesva me ot lqtoto oshte oba4e nqmahme smelost da si go kajem v o4ite prashtahme si nqkvi zaka4livi sms-s4eta i tva si beshe, no edna sedmica na sam osobeno tozi petak i dnes v sabota to ve4e e nedelq de :) neshtata stanaha malko po seriozni toi po4na da me pregrashta da mi kazva 4e strashno mnogo me haresva i predi polovin 4as bqhme se sbrali v edin priqtel na kupon taq ve4er i toi doide pri men po4na da me pregrashta i ve4e nali i az mu kazah 4e ot lqtoto oshte go haresvam i shtqhme da se celunem i v tozi moment maika mi zvanna 4e trqbva da se pribiram dali ne be6e gadno ujas napravo. I toi mi vika kvi trqbva da si hodish li i az vikam da i toi vika are az she te zakaram i az vikam ok a i oshte dve moi priqtelki tragnaha s nas toi da si gi ostavi v tqh i men v nas i prez celi q pat mi vika nemojesh li da se obadish na maika si da i kajesh 4e she ostane6 oshte malko, a minalata ve4er sam sedqla do tri ma nz zashto na moita maika i e hrumnalo da se pribera tolkova rano. i toi si me ostavi do nas i mi vika utre v kolko she piete kafe az mu kazah v kolko i toi vika da mi zvannesh ta da me sabudish da hoda s vas na kafe i az vikam dobre. I takmo se pribrah i toi po4na da mi klika samo i oshte si mi klika. Daite mi savet kvo da praq mnogo mi e gadno 4e toi sega e tam, a az sam si vka6ti zaradi moqta maika :(

.....абе ти :shock: много викаш нещо :smt005 .....ей ти един съвет,като ти звънне майка ти се прави че не си чула телефона си ::: :twisted:

DevilWish
10-13-2007, 23:06
Mi za kuf syvet ni pi6e6 ,6oto az kato gledam vsi4ko e pove4e ot dobre :) utre se vijte ,celunete se ,syberete se i taka......po-hyavo ,4e si se pribrala po-rano taka ostava6 interesna za nego ;)

MiMcHeToOo
10-13-2007, 23:09
Mi za kuf syvet ni pi6e6 ,6oto az kato gledam vsi4ko e pove4e ot dobre :) utre se vijte ,celunete se ,syberete se i taka......po-hyavo ,4e si se pribrala po-rano taka ostava6 interesna za nego ;)

+1 :!: :!: :!:

kael
10-13-2007, 23:13
KIRILICAAAA+1

x-PeRiMenT
10-13-2007, 23:59
KIRILICAAAA
Mnoo qsno!!!

:smt005 :smt005 :smt005

thefreak
10-14-2007, 00:19
Nqmashe s koi da spodelq i iskam malko savet4e ot vas sega she vi razkaja cqlata si istoriq. Sedno mom4e zapo4nahme da seharesva me ot lqtoto oshte oba4e nqmahme smelost da si go kajem v o4ite prashtahme si nqkvi zaka4livi sms-s4eta i tva si beshe, no edna sedmica na sam osobeno tozi petak i dnes v sabota to ve4e e nedelq de :) neshtata stanaha malko po seriozni toi po4na da me pregrashta da mi kazva 4e strashno mnogo me haresva i predi polovin 4as bqhme se sbrali v edin priqtel na kupon taq ve4er i toi doide pri men po4na da me pregrashta i ve4e nali i az mu kazah 4e ot lqtoto oshte go haresvam i shtqhme da se celunem i v tozi moment maika mi zvanna 4e trqbva da se pribiram dali ne be6e gadno ujas napravo. I toi mi vika kvi trqbva da si hodish li i az vikam da i toi vika are az she te zakaram i az vikam ok a i oshte dve moi priqtelki tragnaha s nas toi da si gi ostavi v tqh i men v nas i prez celi q pat mi vika nemojesh li da se obadish na maika si da i kajesh 4e she ostane6 oshte malko, a minalata ve4er sam sedqla do tri ma nz zashto na moita maika i e hrumnalo da se pribera tolkova rano. i toi si me ostavi do nas i mi vika utre v kolko she piete kafe az mu kazah v kolko i toi vika da mi zvannesh ta da me sabudish da hoda s vas na kafe i az vikam dobre. I takmo se pribrah i toi po4na da mi klika samo i oshte si mi klika. Daite mi savet kvo da praq mnogo mi e gadno 4e toi sega e tam, a az sam si vka6ti zaradi moqta maika :(
Никъв съвет не ти трябва.

StAkE
10-14-2007, 01:16
kakyv savet ti trqbva nz no ako e za maika ti ....
se pak kaji i 4e si ima6 lien jivot i ako ne razbere kaji na maika ti, 4e kam 12 6te trygne6 (ne 4e 6te si pristignala a 4e 6te trygne6) posle kaji 4e ne si se osetila kolko e 4asa..tq kat zvynne - "trygvvam sled malko" ... ostava6 si o6te kolkoto iska6...pribora6 se i po4va6s opravdaniqta... nqma6e taksi.....sajalqvam _|_ i si pravi kefa :D:D:D
v kraina smetka tq i da te nakaje i da ne te nakaje ti pak 6te si si sedqla do kolkoto si iska6 i nai-nakraq 6te razbere 4e taka ne stava i te ti te svoboda :D:D:D:D

Pliushi
10-14-2007, 15:59
Qvno ne iskash syvet a samo da spodelish ... i vse pak neshtata si vyrvqt na dobre ako mom4eto si pada po teb a ne e za ediniq pyt 6te si go ima interesa i da trqbva da se pribirash v 8 ... Uspeh Macko \:D/ \:D/ \:D/

ZaHaRcHe
10-14-2007, 16:11
Това че той е там не бива да те притеснява.Той ясно е показал че те харесва за това утре му се обади.. Излезте и може да стане нещо между вас ..Ае успехче

punkrock
10-14-2007, 16:15
Щом се харесвате и двамата къв ти е проблема??? :shock:

VerryBerry
10-14-2007, 17:09
Щом се харесвате и двамата къв ти е проблема??? :shock:

Еми да?! :roll:

Kras4eto_lp
10-14-2007, 18:09
Ми то май не ти трябва съвет :-s Отивам лягаш си и не мсилиш...толко ли е трудно.После си пийте кафе и готово :::

didi06
10-14-2007, 18:36
VIJ NE SE NUJDAE6 OT SAVET KAKTO RAZBRAH NESHTATA SA NARED TOI TE OBI4A TI GO OBI4ASH I VS E NARED.SPOKO NQMASH PROBLEM ,SIGUNO MAIKA TI NE E BILA V NASTROENIE I ZA TOVA TI SE E OBADILA NO TQ VSE PAK TI MISLI DOBROTO SPOKO VSI4KO E NARED :wink:

SLaDKu_mOmIChEncI
10-14-2007, 18:42
Поясни за кое по точно ти трябва съвет ,че не мога да разбера .... И какво като майка ти ти е звъннала !? Ами все пак така като гледам как пишеш не ми изглеждаш на 20 годишно момиче. Майка ти се тревожи за теб много ясно , че ще ти каже да се пребираш , ако е станало прекалено късно ! Апак и този невярвам да иска сериозна връска , но все пак опитай с него може и да се получи нещо :wink: Айде късмет ! :::