PDA

View Full Version : snooker



TheSadGirl
10-13-2007, 21:45
zdravejte na vsi4ki.neznam dali ste 4uvali za tozi sport.podoben e na bilqrda.v BG ne e mn izvesten, no po4na da se populqrizira sled kato tova lqto svetovniq 6ampion za 2005 god-shon marfi be6e tuk.daje gostuva i na slavi.ako ima fenove na snookera neka da pi6at,6te se radvam :D

mila_pila
10-13-2007, 22:01
има, има :)
аз редовно си играя билярд тук в родната ни заличка. снукър не съм, щото няма маси
даже до преди малко гледах евроспорт и много се кефя, че Рони победи

TheSadGirl
10-13-2007, 22:03
az po princip sam fenka na Neil Robertson i na Shaun Murphy.Roni sa6to go haresvam no nqkak si kogato igrae ne e interesno za6toto se znae 4e 6te pobedi :-D

mila_pila
10-13-2007, 22:09
е не е толкова сигурно, че ще победи, щото както е във върхова форма изведнъж нещо се прецакава.. малко тривиално, че съм му фенка, понеже той е всеобщ любимец и даже коментаторите го обичат, но той играеше на първия мач, който гледах и от тогава много ме радва :)
а иначе и аз харесвам Мърфи. Хигинсън също и още доста, но Рони си ми е слабост
Ебдън ме дразни.. и Хигинс :lol:

TheSadGirl
10-13-2007, 22:16
е не е толкова сигурно, че ще победи, щото както е във върхува форма изведнъж нещо се прецакава.. малко тривиално, че съм му фенка, понеже той е всеобщ любимец и даже коментаторите го обичат, но той играеше на първия мач, който гледах и от тогава много ме радва :)
а иначе и аз харесвам Мърфи. Хигинсън също и още доста, но Рони си ми е слабост
Ебдън ме дразни.. и Хигинс :lol:

az parviq ma4 kojto gledah be6e imenno finala prez 2005 s marfi i stivans.togava zaspah nakraq i na6te ne mojaha da me sabudqt :-D ta ot togava sam mu fenka.A Neil,oooooo Neil toj pa e mojta slabost.Gledah finala na WELSH OPEN i ot otgava mn si go obi4kam :-D

TheSadGirl
10-13-2007, 22:19
A za Roni.. Ba6ta mi mu e golqm fen.Mn e dobar i mn iskam da bie rekorda na Hendry(nepomnq kav be6e to4no rekorda).N a svetovnoto taq god imenno toj bi Neil Robertson i mn me be6e qd togava, ta za tva ne sam mu naj golqmata fenka, no spored men e naj dobriq igra4 za vsi4ki vr(s moq skromen opit kato zritel)

petel
10-13-2007, 22:29
zdravejte na vsi4ki.neznam dali ste 4uvali za tozi sport.podoben e na bilqrda.v BG ne e mn izvesten, no po4na da se populqrizira sled kato tova lqto svetovniq 6ampion za 2005 god-shon marfi be6e tuk.daje gostuva i na slavi.ako ima fenove na snookera neka da pi6at,6te se radvam :D

Всъщност снукъра стана популярен в България много преди Шон Мърфи да гостува в България, още откакто почна БГ коментара по европспорт, но все тая:)
Аз харесвам Рони, също и Питър Ебдън и Джон Селби отскоро

TheSadGirl
10-13-2007, 22:35
zdravejte na vsi4ki.neznam dali ste 4uvali za tozi sport.podoben e na bilqrda.v BG ne e mn izvesten, no po4na da se populqrizira sled kato tova lqto svetovniq 6ampion za 2005 god-shon marfi be6e tuk.daje gostuva i na slavi.ako ima fenove na snookera neka da pi6at,6te se radvam :D

Всъщност снукъра стана популярен в България много преди Шон Мърфи да гостува в България, още откакто почна БГ коментара по европспорт, но все тая:)
Аз харесвам Рони, също и Питър Ебдън и Джон Селби отскоро

az kazvam 4e ot kakto toj dojde stana po populqren,ina4e Ebdon e dobar mn me be6e qd 4e zagubi na finala na svetovnoto prez 2006.A Selby e Mark,az i nego go haresvam,mn iskah toj da spe4eli sre6tu Higgins(nali toj igra na finala sq 2007 ili se barkam) ama ne stana...

petel
10-13-2007, 22:40
zdravejte na vsi4ki.neznam dali ste 4uvali za tozi sport.podoben e na bilqrda.v BG ne e mn izvesten, no po4na da se populqrizira sled kato tova lqto svetovniq 6ampion za 2005 god-shon marfi be6e tuk.daje gostuva i na slavi.ako ima fenove na snookera neka da pi6at,6te se radvam :D

Всъщност снукъра стана популярен в България много преди Шон Мърфи да гостува в България, още откакто почна БГ коментара по европспорт, но все тая:)
Аз харесвам Рони, също и Питър Ебдън и Джон Селби отскоро

az kazvam 4e ot kakto toj dojde stana po populqren,ina4e Ebdon e dobar mn me be6e qd 4e zagubi na finala na svetovnoto prez 2006.A Selby e Mark,az i nego go haresvam,mn iskah toj da spe4eli sre6tu Higgins(nali toj igra na finala sq 2007 ili se barkam) ama ne stana...

Да, моя грешка, Марк Селби, точно на финала 2007 го харесах най-много, игра супер разкрепостено и освободено, освен това е и шегаджия.
Мен лично не ми повлия никак идването на Мърфи в БГ, дори не успях да го гледам в шоуто на Слави, гледам си евроспорт и това ми стига:)
но наистина с такива събития се увеличава зрителския интерес, да идват и други, рони ако дойде ще спя пред НДК за билети за шоуто на слави:)

TheSadGirl
10-13-2007, 22:44
emi az go lgedah togava slavi, i dokolkoto razbrah (mislq 4e pravilno razbrah de) 6te se organizira turnir v BG na kojto 6te se pokanqt naj golemite igra4i .i na tozi turnir 6te se opitat da postavqt rkord-6te dadat 1 000 000 na tozi kojto napravi 147(nz za valutata)
dano da stane tva za turnira.6te bade adskoto naprao ako trqbva nz kvo 6te napraq no 6te ida.dano stane.samo deto ne pomnq za koga stava vapros dali za 2008 god ili za 2009 :-k

TheSadGirl
10-14-2007, 14:22
odeve gledah, roni bi ama ne pomnq skoj igra po eurosport 2 go gledah

vikiiitooo
08-29-2008, 21:26
Естествено, че има тва егати и яката игра даже сега гледам любимеца си O'SULLIVAN, но май варви на загуба!... :-#