PDA

View Full Version : Пожълтели от цигарите нокти



just_bg
10-14-2007, 00:53
Значи показалеца ми стана толкова жълт от цигарите, даже вече мисля, че мина към кафяв, вече забелязвам, че и средния ми пръст съшо започва да потъмнява... та кажете ми нещо как да ги оправя... не мога да ходя с жълти нокти- пробвах яко търкане с вода и сапун, с лакочистител, но нищо не става... кажете нещо което да действа

ThankYouVeryMuch
10-14-2007, 01:18
Хм, за тази аномалия чета за първи път и научавам от тебе.

MoHuTo
10-14-2007, 01:29
Ти по колко пушиш бе :shock: :-s :shock:

stelly
10-14-2007, 02:34
абе пуши си бе, штом само това ти е проблема 4е пръста на ръката ти е кафяв пушиси.............,внимаваи само някоя друга 4аст от тялото да не ти стане кафява,защото тогажа няма да ти помогне нищо [-X

sexa_na_kompleksa
10-14-2007, 08:12
Единственото решение е да спреш цигарите.

vodka_f
10-14-2007, 08:31
Отиди на доктор и говори с него,но определено трябва да откажеш цигарите иначе ноктите са ти най-малкия проблем. :-k :?

HouseSoul
10-14-2007, 10:27
Хм, за тази аномалия чета за първи път и научавам от тебе.
Абее деца на колко сте години бе???? Как няма сте чували ... кви лекари, кви чудесии хахахахаххахахахахахах :lol: :lol: :lol: Това е от натрупването на никотин в кожата .... За жалост се маха като намалиш цигарите или съм чувал за оцет ... да се търкали с него (ама не съм много сигурен) знам само че премахва миризматата на 35835673165 цигари от пръста ти ... :roll: Едно време така ме разбраха че пуша .... :lol:

i'm so excited!
10-14-2007, 13:26
хе, нормално е да ти пожълтява нокътя.
обаче междудругото съм установила, че лака 'попива' тая гадост, и после като го изтриеш и на самия ти нокът му няма нищо. 8-[

katttto3
10-14-2007, 15:44
ако слагаш лак на ноктите се овеличава цвета и от самия лак,иначе си натопи пръстите в вода и таркай с лимон(на мен ми помогна)

KiLLeR_InSTiNkT
10-14-2007, 17:31
хе, нормално е да ти пожълтява нокътя.
обаче междудругото съм установила, че лака 'попива' тая гадост, и после като го изтриеш и на самия ти нокът му няма нищо. 8-[
Лакът и на мен така ми действа - нокътя на показалеца ми беше пожълтял доста по едно време и след няколко лакирания забелязах, че вече не е жълт.

kaka Albenka
10-14-2007, 18:47
лака за нокти наистина пази..иначе имам от Орифлейм едни пили за нокти дето са за полиране - с тях, ама на мен съвсем малко ми беше пожълтял само на показалеца... :?

mon4eto
10-14-2007, 19:26
Moje li nqkoi da mi obqsni kade po to4no se namira tova pojaltqvane :roll:

kaka Albenka
10-15-2007, 13:43
Moje li nqkoi da mi obqsni kade po to4no se namira tova pojaltqvane :roll:
С ръката, която си държиш цигарата - и ноктите на пръстите от никотина и катрана понякога пожълтяват...обикновено на показалеца или средния пръст..ама това е, ако повечко пушиш..а и не е задължително да ти стане- аз преди пушех Davidoff и ми ставаше така, после минах на булгартабак..и сигурно, защото имат по-малко катран и никотин ли..не знам..ама вече не ми става така.

antifreeze
10-28-2007, 19:10
ami normalno e da pojultqvat i tva s laka ne e losha ideq ama nai dobrata si ostava da gi spresh \:D/