PDA

View Full Version : към всички ученици



da_potrebitel_sam;)
10-14-2007, 06:01
ne e 4esno stipendiite ni da sa 21 lv ,ne e 4esno socialnite da sa 19 lv ,ne e 4esno da ni se podigravat , ne e 4esno nikoi da ne ni obra6ta vnimanie ,ne e 4esno i nie da ne obra6tame vnimanie haide na 1 noemvri da protestirame za uveli4enie na stipendiite i za maturite iskam samo da razbera koi ot vas sa saglasni i koi ot vas 6te se re6at da protestirat zaedno s nas za da mojem da se razberem to4no kade i v kolko 6te e sabranieto nadqvam se 4e pove4eto u4enici tuk 6te sa seriozni i nai posle 6te se re6at da stanat na kraka vmesto da si bezdeistvat v ka6ti

temata ne e ebavka napalno seriozno govoria i zatova 6te iskam i seriozni otgovori ne iskam sega nqkoi da kaje ok 6te protestiram a na parvi da se e skril v doma si iskam seriozni u4enici koito seriozno sa obmislili ne6tata i koito seriozno gledat kam bade6teto si

xXxScreamxXx
10-14-2007, 06:15
Az po rano bqx navita obs1dixme go s priqteli i stignaxme do re6enieto 4e nqma da predpriemen ni6to,poradi prostata pri4ina 4e kolkoto i da sme mngo nikoi nqma da ni ob1rne vnimanie :wink:

Batko_gesh
10-14-2007, 06:24
Незнам за вас аз сам в стачка вие си се оправяйте O:)

da_potrebitel_sam;)
10-14-2007, 06:34
Az po rano bqx navita obs1dixme go s priqteli i stignaxme do re6enieto 4e nqma da predpriemen ni6to,poradi prostata pri4ina 4e kolkoto i da sme mngo nikoi nqma da ni ob1rne vnimanie :wink:

da no po dobre da se opitame otkolkoto da sedime s krasteni race i da si kazvame 4e nikoi nqma da ni obarne vnimanie ne misli6 li

BlueDevil
10-14-2007, 07:31
С вас !!!

vodka_f
10-14-2007, 07:47
и аз съм съгласна имаме право да стачкуваме за това,по същата причина и родителите ни имат право да стачкуват,защото ни прецакват годината тея даскаля и в някой училища събираха пари за бодигард при положение,че не ходим на даскало....ех това е то сладкия живот в България... ](*,) :::

Kisses_P
10-14-2007, 07:53
Poдкрепям и бих дошла на първи

bqsna_teenagerka
10-14-2007, 08:06
:roll: и аз искам след време да взимам добра стипендия,но наистина и да стачкуваме и да не стачкуваме...никой няма да ни чуе...безмисленно е! те виж че за учителите колко с ебавят...а пък какво остава за нас у4ениците?!?!?! #-o

ArTanDra
10-14-2007, 08:07
ne e 4esno stipendiite ni da sa 21 lv ,ne e 4esno socialnite da sa 19 lv ,ne e 4esno da ni se podigravat , ne e 4esno nikoi da ne ni obra6ta vnimanie ,ne e 4esno i nie da ne obra6tame vnimanie haide na 1 noemvri da protestirame za uveli4enie na stipendiite i za maturite iskam samo da razbera koi ot vas sa saglasni i koi ot vas 6te se re6at da protestirat zaedno s nas za da mojem da se razberem to4no kade i v kolko 6te e sabranieto nadqvam se 4e pove4eto u4enici tuk 6te sa seriozni i nai posle 6te se re6at da stanat na kraka vmesto da si bezdeistvat v ka6ti

temata ne e ebavka napalno seriozno govoria i zatova 6te iskam i seriozni otgovori ne iskam sega nqkoi da kaje ok 6te protestiram a na parvi da se e skril v doma si iskam seriozni u4enici koito seriozno sa obmislili ne6tata i koito seriozno gledat kam bade6teto si

Като видях темата ми стана смешно... разсъждавате ли изобщо ? Те на учителите не обърнаха внимание , които спряха учебния процес , че на някакви "лапета" ли ?! Вие какво давате на държавата - НИЩО! Данъци ли плащате или какво ?! Няма никакъв смисъл !

UnaBletoLoVeU
10-14-2007, 08:46
ne e 4esno stipendiite ni da sa 21 lv ,ne e 4esno socialnite da sa 19 lv ,ne e 4esno da ni se podigravat , ne e 4esno nikoi da ne ni obra6ta vnimanie ,ne e 4esno i nie da ne obra6tame vnimanie haide na 1 noemvri da protestirame za uveli4enie na stipendiite i za maturite iskam samo da razbera koi ot vas sa saglasni i koi ot vas 6te se re6at da protestirat zaedno s nas za da mojem da se razberem to4no kade i v kolko 6te e sabranieto nadqvam se 4e pove4eto u4enici tuk 6te sa seriozni i nai posle 6te se re6at da stanat na kraka vmesto da si bezdeistvat v ka6ti

temata ne e ebavka napalno seriozno govoria i zatova 6te iskam i seriozni otgovori ne iskam sega nqkoi da kaje ok 6te protestiram a na parvi da se e skril v doma si iskam seriozni u4enici koito seriozno sa obmislili ne6tata i koito seriozno gledat kam bade6teto si

При сериозно обмисляне от моя страна най-сетне стигнах го сериозния извод, че положението на сериозните ученици е наистина сериозна работа.

А сега реално и наистина сериозно( :smt005 ). Никой няма да се хване да протестира. Всички ни имат само за "едни деца", които "нищо не могат да ни накарат да направим". Учителите, които ДОРИ СПРЯХА ОБРАЗОВАТЕЛНИЯ ПРОЦЕС все още не ги смятат за такава заплаха и със свито сърце очакват скорошния ден на тяхното развяно бяло знаме, а ние, които дори не заплашваме държавния ред ли ще постигнем исканията си?

luckygirl92
10-14-2007, 09:53
Незнам за вас аз сам в стачка вие си се оправяйте O:)

to i bez tfa ve4e e "moderno" da se sta4kuva :-D

da_potrebitel_sam;)
10-14-2007, 12:31
ami dobre ako ne uspeem da gi nakarame da uveli4at stipendiite pone neka da se opitame za maturite ne mislia 4e pone za tqh nqma da otstapiat vse pak ako se sabereme pove4e hora osobeno, mislia 4e polojenieto s maturite 6te se opravi
ako ne za stipendiite to pone za maturite 6te otstapiat(ili pone taka mislia)

girl88
10-14-2007, 13:09
az sam saglasna :) neka da opitame vse pak ot opit glava ne boli :wink: