PDA

View Full Version : помогнете моля ;(



ivelin9021
10-14-2007, 06:43
значи вси4ко започна на 29 иуни 2007 год тогава за 1 път целунах наи-добрата ми приятелка и от този ден нататак аз започнах да се влубвам в нея все повече и повече и снощни след диското нещо ми прищрака в главата и реших да и кажа абсолутно всичко ......и ..и казах вси4ко казах и че сам лудо влубен ж нея и 4е тя е лубовта на живота ми...а тя ми отоговори че никога неможе да има нищо между нас ...защото не сам бил неин тип мом4е и никога не си епадала по мен и 4увствата и кум мен сам само приятелски .. ;( а аз толкова мн я обичам...тя ми е вси4ко....не мога без нея.. даите някаф савет защото вече не издържам немога повече неискам вече да живея....плс дате някаф савет кфо са права..

xXxScreamxXx
10-14-2007, 06:52
Radvai se 4e pone ste priqteli.6tom ti e kazla 4e 4yvstvata i sa samo priqtelksi ne q pritiskai ne iskai ot neq da b1de s teb za da ti ygodi

ivelin9021
10-14-2007, 06:58
ами да ние с нея ще си останем поне бест фрдс какот до сега...но 1 немога разбера защо заради външният ми вид трябва да загубя лубовта на живота ми? тов немога да го арзбера ;(

ivelin9021
10-14-2007, 07:11
mne ne haresva drug snoshti spec q pitah za tfa ,....vij sa tfa momi4e znae absolutno vsi4ko za men ma absolutno vsi4ko za men i az znam absolutno vsi4ko za neq...tq mi e nujna da jiveq.... ; :smt010 :smt010 :smt010

vikipf
10-14-2007, 07:18
Има три вида приятелства между момче и момиче.. Опс май се четири... :-D
1. Момичето харесва момчето, защото той е едно от най-сладкит емомчета...
2. Момчето харесва момичето, защото я познава достатъчно добре, за да каже , че харесва всичко в нея....
3. Истинското приятелство... Двамата изпитвам много силни чувства един към друг.. Но само приятелски!
4.Приятелството става на любов... :-D

Толкова добре я познаваш... Харесваш начина, по който тя говори... Хареваш начина, по който се усмихва само на теб... Казвала ти е всичко... Знаеш какво обичаш.. Смяташ, че тя е идеалното момиче... Но тя не мисли така...
Защо ли? Щом ти е споделяла всичко ти е имала доверие в това , че сте само приятели... Че ти няма да я предадеш, като мислиш з анея по друг начин...
Какво можеш да направиш... НИЩО... Опитай се да я забравиш... Дори и отделяй по-малко време.... Ти искаш да сте приятели.,. Не мисля... Искаш просто да си повече време с нея... Не постъпвай така , ами намери други приятели....

ivelin9021
10-14-2007, 07:24
ami ne az shte se postaraq da i buda proosrto nai dobriq priqtel ni6to pove4e shte se postaraq da ne i pokazvam4e q revnuvam dori ot vutre da izgaraqm she go naprava tova zashtoto do bolka q obi4am i az vqrvam 4e nqkoi den pk she se vlubq...no dori i da se vlubq..tq she si ostane prurvata mi sitnska lubov..

ivelin9021
10-14-2007, 07:30
ami pri4inata e 4e az ne sa nein tip mom4e i tq nikoga ne me e haresvala kato mom4e...tova e pri4inata....tq mn puti mie kazvala 4e az sma nai dobroto mom4e na sveta po harakter..no ne sam nein tip mom4e na vunshen vid... ne 4e sam grozen ..vsi4ki mi kavat 4e sam bil gotin sladak i tn...no tq me iska samo za fr..

ivelin9021
10-14-2007, 07:44
mda tova priqtelstvo shte go pazq kaot o4ite si ishte se postaraq to da bude zavinagi zashtoto neikog aneiksam da q izgubq kato priqtelka zahstoto zigubq li ekot priqtelka az gubq smisla da jiveq :smt010 :smt010 :smt010

DoBs
10-14-2007, 07:49
mda tova priqtelstvo shte go pazq kaot o4ite si ishte se postaraq to da bude zavinagi zashtoto neikog aneiksam da q izgubq kato priqtelka zahstoto zigubq li ekot priqtelka az gubq smisla da jiveq :smt010 :smt010 :smt010

Еми кат загубиш смисъла да живееш ставаш Имо и готово :roll:

ivelin9021
10-14-2007, 07:50
mm nz ma nehso ne me kefat tiq imota..ina4e ne e losha ideq...

vodka_f
10-14-2007, 07:51
човече не се притеснявай,това че я обичаш толкова силно не значи,че е единственото момиче,което ще те направи щастлив..Излизай повече завързвай контакти,отдръпни се малко от нея стига да бъдеш зависим и всичко ще се оправи..няма да е лесно,но пък има ли лесни неща на тоя свят...само с мрънкане не става....горе главата като те гледам си свестен,само не говори такива приказк,че не можеш да живееш без нея :)

ivelin9021
10-14-2007, 07:54
em.....4esno kazano v momenta ne iskam da sam s nikoe momi4e...iskam da sma si sam sus samotata tq mi stiga...

koalka
10-14-2007, 08:51
Е, какъв съвет да ти дам?Две решения по въпроса няма.Трябва да я забравиш и това е, колкото и да ти е трудно.Казала ти е, че няма чувства, не иска да е с теб и иска да сте само приятели...

ssg_93
10-14-2007, 09:03
kogato edno momi4e ti otgovori taka,variqtnite sa dva:ediniq da ima naistina drugo mom4e,a drugiq naistina da te 4uvstva samo za fr.mom4eta razberete,4e za nas e po-dobre da imame fr,otkolkoto gadje,za6toto ne vinagi uvajavame vsi4kite si gadjeta,kolkoto nqkoe mom4e s koeto si spodelqme vsi4ko i koeto imame za adski blizko po otno6enie na na6iq jivot.ti milo mom4e ne se sduhvai.ve4e si napravil dostatu4no golqma kra4ka kato si i kazal,ako tq sled vreme zapo4ne da izpitva ne6to kum teb 6te si ti go pokaje,no nedei da q nasilva6 kato postoqnno i obqsnqva6 kolko mn q obi4a6.taka edinstveno 6te zagubi6 :?

DevilWish
10-14-2007, 09:31
6tom ti e kazala 4e ispitva samo fr 4uvstva kum tebe,zna4i e taka:nqma kakvo da se izmu4va6 .. kogato si i priznal kakvo 4uvstva6 e trqbvalo da si ima6 edno na ym.. eto sega tq ti e kazala 4e iska da ste si samo fr,taka i 6te stane.. zabravi za liybovta si kum neq ili prosto jivei s tazi malka trupka no vutre v sebesi .. opitai se da q zabravi6 i da budete samo fr
+ 1 ,kolkoto i trudno da ti byde...

ZaHaRcHe
10-14-2007, 09:47
Еми.. щом е казала че не иска да сте повече от приятели.. примери се няма какво да направиш освен да я заравиш.Но ако я виждаш секи ден ще ти е мн трудно