PDA

View Full Version : За моя саит(до модераторите)



Miss_Capris
10-14-2007, 07:07
Така мили модератори може ли да попитам как мога да пускам в теми линк към моя саит защото досега вие изтривахте всичките ми теми а съм забелязвала че темите на останалите потребители си седят ето и А може ли да попитам как тя все още съществува и не е изтрита?Макар че в нея има линк към саита на автора?Е чакам отговор

Ruthless
10-14-2007, 08:07
Miss_Capris, всъщност твойте теми (или поне някои), не са изтрити само от модератори. Това, което искаш да правиш е против правилата, затова екипът е длъжен да вземе мерки. Не на всички потребители темите не са изтрити. Останалите потребители, които не са им изтрили темите те са поискали помощ за техния сайт. Например, последната тема от този сорт беше нещо от сорта на: Харесвате ли ми сайта? Как да го развивам? и прочие. Всеки му дава съвет и човека, може би си прави смеката и си решава кой съвет ще приеме и кой не. Темите, които са с цел реклама на сайт/форум се усещат отдалече.

Miss_Capris
10-14-2007, 08:53
izvinqvaite mn no prosto tova mi e novata rgistraciq predi si imah dosta dalgo vreme profil tuk i ne sam spamila i kogato si napravih saita prosto iskah da mi pomognat da si napravq diskusiite (glavnite temi)i kazah sa6to 4e tarsq maderatori koito da mi pomognat da razviq saita no ne6te6 li te si re6iha da mi iztriqt profila taka 4e? kakvo?a?az popitah a te me iztriha sled kato se registrirah otnova kakvo mislite?
pak mi iztriha temata i zatova ve4e ne pi6a da pomigat a da vlizat a vie koito ste pisali molq vlezte i si kajete mnenieto

Ruthless
10-14-2007, 10:07
Miss_Capris, ето отново пример за спам. Ти си търсила екип за твоя сайт. Един вид ти ги привикваш към сайта ти, което се тълкува, като спам.


vie koito ste pisali molq vlezte i si kajete mnenieto

Ето това вече, не би трябвало да е проблем, но та тази цел създай тема, без да правиш старите грешки.

Miss_Capris
10-14-2007, 11:12
Ruthless blagodarq ti mn :-)

Ruthless
10-14-2007, 12:30
За нищо. Радвам се, че изясних този въпрос поне с един човек и той ме разбра.