PDA

View Full Version : Разбирате ли, когато тревата е друсана?



HitsFromTheBong
10-14-2007, 08:01
Интересно ми е как разбирате, ако пушите друсана трева.
Аз сега се чудя на една постичка...Много ме свали, чак ми е чудно.
От два масура вчера днес съм пълно чао.
Не знам, ама като я свих и като дърпах от масура без да съм го запалил и имах вкус на химия в устата ахахаха :mrgreen:

Т.11.. от ПРАВИЛНИКА!модерирано от by duh4o

vodolei4e_m
10-14-2007, 09:05
ahahaha az edno vreme kato sam pu6il , razbirah ama... 4ak sled kato svar6a da pu6a... ot efekta :-D

HouseSoul
10-14-2007, 09:22
Ми вкуса още преди да е запалена и понякога и мириса е различен,после като е запаля и е имала вкус на салам и на некви химии .... Ефекта и супер различен и мен лично ме дразни .... за 15 мин да ме боли главата ... не мерси ...... [-X ](*,)

HouseSoul
10-14-2007, 09:23
Интересно ми е как разбирате, ако пушите друсана трева.
Аз сега се чудя на една постичка...Много ме свали, чак ми е чудно.
От два масура вчера днес съм пълно чао.
Не знам, ама като я свих и като дърпах от масура без да съм го запалил и имах вкус на химия в устата ахахаха :mrgreen:
Ехх как искам да ме хваща като теб масаката .... Вече много слабо квото и да е ... след 5-тата цигара не хвати толкоз .... :smt009

HitsFromTheBong
10-14-2007, 10:13
Не се притеснявай и аз съм така, за това си мисля че е друсан...
От 1 месец не бях си намирал нещо дето да ме разцепи. Само малко ми пулсира главата и ми се приспива леко. Бях се отчаял :P
Знам за какво говориш... Resistence-a е луд! :lol:

FreAK_
10-15-2007, 09:58
Еми друсаната е лепкава на пипане и те удря доста...
Хаха трябва да се внимава, ако я усещаш че е доста друсана, че и от трева може да има последствия #-o

VeidarA__
10-16-2007, 16:16
аве вие луди ли сте ве..друсаната трева има мноу смотан вкус при пушене.. смърди на дивак и то яко напрао ти се повръща... и след 5-10 минути като я изпушиш гледаш небето под друг ъгъл ... и м/у другото това с друсаната трева е много рядко.. трябва да си много луд зада си друсаш тревата.. много занимавка е а и не излиза много евтино така че тфа са много редки случаи.поросто сега излиза новата реколта и има доста добър материал .. пък и като сте свикнали на една трева и сега пафите друга ... нормално е да се разбиете повечко..

HitsFromTheBong
10-17-2007, 08:26
Надявам се да си прав... :)

AtMosFera
10-18-2007, 12:07
аве вие луди ли сте ве..друсаната трева има мноу смотан вкус при пушене.. смърди на дивак и то яко напрао ти се повръща... и след 5-10 минути като я изпушиш гледаш небето под друг ъгъл ... и м/у другото това с друсаната трева е много рядко.. трябва да си много луд зада си друсаш тревата.. много занимавка е а и не излиза много евтино така че тфа са много редки случаи.поросто сега излиза новата реколта и има доста добър материал .. пък и като сте свикнали на една трева и сега пафите друга ... нормално е да се разбиете повечко..


Трева вече пуша мн рядко-4-5 пъти в седмицата и хич не се занимавам с купуваници,друсане,преебва не и продаване,НО......мн рядко друсана трева???Бах,аз хубава,4исти4ка тревица за последно видях преди 3-4 месеца и то случаино...... :shock: :shock: !!!
:arrow: напротив-почти 'сяка поста е друсана.И кои е казал да я друсаш ти,тая работа имат възможност да я свършат мн хора през които минава тревата преди да стигне до потребителя.

HouseSoul
10-18-2007, 15:01
аве вие луди ли сте ве..друсаната трева има мноу смотан вкус при пушене.. смърди на дивак и то яко напрао ти се повръща... и след 5-10 минути като я изпушиш гледаш небето под друг ъгъл ... и м/у другото това с друсаната трева е много рядко.. трябва да си много луд зада си друсаш тревата.. много занимавка е а и не излиза много евтино така че тфа са много редки случаи.поросто сега излиза новата реколта и има доста добър материал .. пък и като сте свикнали на една трева и сега пафите друга ... нормално е да се разбиете повечко..


Трева вече пуша мн рядко-4-5 пъти в седмицата и хич не се занимавам с купуваници,друсане,преебва не и продаване,НО......мн рядко друсана трева???Бах,аз хубава,4исти4ка тревица за последно видях преди 3-4 месеца и то случаино...... :shock: :shock: !!!
:arrow: напротив-почти 'сяка поста е друсана.И кои е казал да я друсаш ти,тая работа имат възможност да я свършат мн хора през които минава тревата преди да стигне до потребителя.
Бате всичко това което казваш се отнася за твоя район, където си си ... защо мислиш, че щом при теб е така и в цяла България е така... Аз лично на друсан масак не съм попадал от години .... :roll:

FreAK_
10-18-2007, 21:05
Не може да не сте пушили трева, която сами сте си я набрали...
Просто си има разлика- по-слаба е от тая на дилъра.
А за да те удари в главата е минала примерно през варенето в различни лекарска, дори и с лекарства за коне я смесват, и куп всевъзможни работи. Някои просто са друсани прекалено и не можеш да не се усетиш, че не е само трева.

Само трева, за да те хване наистина трябва да е доста специална, с произход далеч от БГ. Смятай, колко лесно се намира.
Тва е каръка на наркотиците- всички са с неясен произход и съдържание. :smt012

AtMosFera
10-18-2007, 21:11
Не може да не сте пушили трева, която сами сте си я набрали...
Просто си има разлика- по-слаба е от тая на дилъра.
А за да те удари в главата е минала примерно през варенето в различни лекарска, дори и с лекарства за коне я смесват, и куп всевъзможни работи. Някои просто са друсани прекалено и не можеш да не се усетиш, че не е само трева.

Само трева, за да те хване наистина трябва да е доста специална, с произход далеч от БГ. Смятай, колко лесно се намира.
Тва е каръка на наркотиците- всички са с неясен произход и съдържание. :smt012


Не вси4ки :-)