PDA

View Full Version : Ве4е се убеждавам,4е в нищо няма смисъл...и какво да правя?



razbito_sarceF
10-14-2007, 12:43
Бях пуснала тема преди 2 седмици някъде,където историята беше описана подробно.
На кратко бях с него няколко месеца.Разделихме се много гадно.Развалихме си отношенията.От както скъсахме не се поздравявахме.. :smt010 ужас !!!
И аз месеци наред се опитвах да го забравя,като си повтарях,4е няма смисъл да се тормозя с него... :cry: Пфф беше много трудно,защото той ми е 1-вата любов.И накрая стигнах до едно положение,в което аз не бях спирала да го оби4ам,но бях се примирила,4е миналото не може да се върне и трябва да погледна напред.
И то4но когато по4нах да се усмихвам,макар и не както преди,той ме потърси.Забравих за вси4ките си усилия да го забравя.Не ми пукаше.Не бях на себе си от щастие....но вси4ко се оказа един голям провал.
Видяхме се и си прекарахме супер.От държанието му ли4еше,4е иска нещо..но нищо не стана.
И се замислям за какво ми бяха онея гадни дълги месеци след раздялата,в които се убеждавах да го забравя и може би когато успявах той пак се появи!
Не знам какво става. :smt010 Не мога да направя нищо.Няма да го търся,защото и той спря да ме търси,а и не трябва.Стига...трябва да се осъзная,но как?Какво да направя?

Boynce
10-14-2007, 12:53
Така е.С първата любов винаги е трудно.Не можеш да се откажеш от нея и не можеш да я пренебрегнеш.Ти може и да не го потърсиш повече,но замисли се какво ще стане когато той те потърси!Дали няма отново да се отдадеш на чувствата.Защото ако слушаш сърцето си това ще става всеки път,но разчиташ ли на разума и не се ли подчиняваш на болката победителя ще си ти!Вяевай ми възможно е!!!!!

anonim4ica
10-14-2007, 12:54
Бях пуснала тема преди 2 седмици някъде,където историята беше описана подробно.
На кратко бях с него няколко месеца.Разделихме се много гадно.Развалихме си отношенията.От както скъсахме не се поздравявахме.. :smt010 ужас !!!
И аз месеци наред се опитвах да го забравя,като си повтарях,4е няма смисъл да се тормозя с него... :cry: Пфф беше много трудно,защото той ми е 1-вата любов.И накрая стигнах до едно положение,в което аз не бях спирала да го оби4ам,но бях се примирила,4е миналото не може да се върне и трябва да погледна напред.
И то4но когато по4нах да се усмихвам,макар и не както преди,той ме потърси.Забравих за вси4ките си усилия да го забравя.Не ми пукаше.Не бях на себе си от щастие....но вси4ко се оказа един голям провал.
Видяхме се и си прекарахме супер.От държанието му ли4еше,4е иска нещо..но нищо не стана.
И се замислям за какво ми бяха онея гадни дълги месеци след раздялата,в които се убеждавах да го забравя и може би когато успявах той пак се появи!
Не знам какво става. :smt010 Не мога да направя нищо.Няма да го търся,защото и той спря да ме търси,а и не трябва.Стига...трябва да се осъзная,но как?Какво да направя? ne moje li prosto da si ostanete fr..ako ne..ima mn dr mom4eta spoksi se nqkoi sh ti xaresa....toi ne e za teb qvno..na sila xubost ne stava..zn 4e ne ti e lesno..no zamisli se ima mn po loshi ne6ta ot tfa da skasa6 s gadjeto si..... :smt016 glavata gore i samo napred.....btw ti na kolko si?

kiss_kotence
10-14-2007, 12:56
и аз имах една подобна случка само че не ми беше парвата любов,след като се разделихме не се поздравявахме даже,но веднаж се сабрахме сдушихме се пак и аз бях много весела но....пак се развалиха нещата бях нещастна,но след време срещаш друг и всичко се оправя.спокоино след сяко разочорование следва и щастие! :wink:

qNcHe7y
10-14-2007, 12:56
ами просто трябва да си намериш друг с който да ти е много по-забавно, да си прекарваш по-добре,просто ти трябва човек който га го замести поне според мен незнам ти си знаеш :(

razbito_sarceF
10-14-2007, 13:02
На 16 съм.
Да си намеря друг? :smt010 Знам,4е трябва,но в момента това е последното,което искам.Нямам желание,а без желание не става.Разбирате ли,аз го оби4ам,но не го търся.Не показвам по никакъв на4ин никви 4увства. :cry: Не виждам смисъла в нищо.Е това любовта е голямо страдание...Знам,4е има и по-лоши неща.Просто ми е мн кофти и мъ4но :smt010

mademoiselle_de_Soleil
10-14-2007, 13:07
4eti psihologiq, filosofiq .... opitai se da si naqsno sus sebe si, kakvo iska6, kakvi sa ti prioritetite v momenta .... az tova pravq ;)
uspeh

qNcHe7y
10-14-2007, 13:26
е щом си на 16 има мн време пред теб ще си намериш някой който да те разбере :wink: може все още да не ти е е някой друг ,но има време спок :wink: всичко ще се нареди :-)

kael
10-14-2007, 13:28
универсалното решение - удави мъката в една бананова мелба

Gold_Angel
10-14-2007, 13:38
ох,мила,какво да ти кажа?! сложна ситуация... за мен не си заслужава да страдаш за него! прави, както до сега - не го търси , не му показвай чувствата си. БЪДИ СИЛНА !!! С ВРЕМЕТО ЩЕ ГО ЗАБРАВИШ !!! :!:

ABSOLUTme
10-14-2007, 15:03
Имаше едно стихотворение и един цитат от него много ми харесва :lol: :
'първата любов деца не ражда'
Демек,сядаш си на д-то,съсредоточаваш се над твоите си задължения и т.н. и го забравяш.Клин клин избива,поогледай се за някого :roll:

И най-вече - Миналото си е минало.Каквото било - било.Точка.

DevilWish
10-14-2007, 16:23
е щом си на 16 има мн време пред теб ще си намериш някой който да те разбере :wink: може все още да не ти е е някой друг ,но има време спок :wink: всичко ще се нареди :-)
+1

Bubeto_f
10-14-2007, 16:59
аз съм на мнение "клин клин избива".Докато не си намериш някой друг едва ли ще преодолееш стария си приятел

koalka
10-14-2007, 17:30
Грешка е било, че си му обърнала внимание, но така е, когато обичаш и искаш да си с този човек.Сега обаче е време да го забравиш, а той да си гледа работата.Не може, когато си иска да те разиграва и ти всеки път да му се връзваш.