PDA

View Full Version : Истинска =)



BWald0rf
10-14-2007, 14:42
А бяхме щастливи .. да .. много щастливи .. и бяхме усмихнати..поне през повечето време .. и бяхме истински ..да много истински ..толкова истински колкото може да бъде .. Бяхме деца .. живота беше хубав ..гледан през розовите ни фантазии .. Просто живот!Един ден се събуждаш и вече не си дете .. виждаш живота със всичките му гадости .. Света не е розов ... не всички хора са добри .. ИМА мъка..ИМА страдание и то прекалено много ... ИМА несправедливости ... ИМА болка..Хората се нараняваме един друг и ни доставя удоволствие да виждаме как страдат другите .. Егоизмът е заложен в нашата същност .. винаги мислим първо за себе си .. думата 'искам' се е превърнала в мото за повечето от нас .. Всички нещо искаме .. но защо потъпкваме правото на живот на други , по-слаби от нас заради някакви капризи ..заради едното 'искам' ... Лицемерие .. подлости ..измами .. лъжи ..това е което предлага живота .. и всичко се върти като в омагиЬосан кръг .. В един момент не си спомняш детските мечти .. не си спомняш хубавите моменти..оплетен и смачкан от Негово Величесвто живота .. Отмъщение .. МРАЗЯ тази дума ..Да истински я мразя .. Защо неможем просто да простим? .. Толкова ли е трудно да забравим и да продължим напред .. отмъщаваме .. мамим и лъжем ... продаваме душите си за някакво удовлетворение.. Знам и вярвам че все още има добри и истински хора .. обикновени хора ..със сърца .. Искам всички да сме такива ..Искам да има повече любов..да сме по щастливи .. да виждам повече усмивки вместо лица на хора,уморени от битката с живота ..искам всичко да беше поне малко по добро .. да бяхме по детски по чисти и невинни .. Искам .. Но както много често ми повтарят ''Искай си!'' ... Да..искам си!! .. Иска ми се да не бях виждала всичката реалност..и всички тези реални хора,които не са наистина реални .. а скрити под хиляди маски ..преструващи се на това което не са..и в крайна сметка губещи собствените си души в търсене на по добър живот .. по добър материално .. но какво ще кажем някой ден ако през рентген погледнем душите си .. и дали изобщо ще се осмелим да го направим??..Не мисля .. По скоро отново ще се скрием .. от реалността .. от себе си .. от чувството за вина .. от него-живота...
Аз ще остана дете..докато мога .. докато искам .. Ще вярвам че хубавите неща нямат край .. ще се опитвам да виждам положителната страна на живота ..ще се радвам на малките неща които ми доставят щастие .. ще повтарям всеки ден на хората които обичам че наистина ги обичам много ... ще се опитвам да не мразя хората .. наистина ще се опитам .. и дори и да не се получи .. ще знам че е така и че е истинско..ще бъда силна .. и понякога слаба .. ще мечтая .. ще се усмихвам истински .. и ще плача истински .. ще се смея и ще страдам .. истински .. и ще бъда...ИСТИНСКА!!! ..


Снощи го писах ... Можете да си кажете спокойно мнението ..няма да скачам от последния етаж ако някой каже че не му харесва .. Напротив-и критики да има те ще са ми от позла само :)

sexa_na_kompleksa
10-14-2007, 14:49
Не разбирам много от творчество,но това,което ти си написала ми харесва. :-)

LoReTo
10-14-2007, 14:50
Az ne vijdam mqsto za kritiki,za6toto tova e samata istina.Az sum napulno suglsna sus absoliutno su6toto,mislila sum mnogo po tozi vupros,no za6to samo edno 10% ot naselenieto go razbirat,za6to neiska cqla Bulgariq da go razbere,za6to ima naivni hora,koito mislqt samo za sebe si,nikoi ne misli za drugite.Tova e ne6to ujastno...Prosto nemislq 4e tuk ima mqsto za kritiki,tova e samata istina i az sum napulno ZA tova koeto si napisala :)

KpuCuTo0o
10-14-2007, 14:50
Много ми хареса... и знаеш ли защо.. защото и аз се чувствам като теб.. и аз имам същите тревоги.. които си описала... и аз искам хората да са по-добри... И продължавам да вярвам, че един ден светът ще е по-добро място... нали надеждата умира последна?! Харесва ми... всеки ден се замислям за това.. но не ми беше хрумнало да го пиша.. А ти си се справила перфектно.. Благодаря ти... =D> :wink: