PDA

View Full Version : Проблем с разговорите...



xas
10-14-2007, 15:55
Имам проблем.Не мога да говоря с момичета :( С момчета като се събера не си затварям устата , а пък с момичета нищо не ми идва на ум дори и по скайп! Знам че това е голям проблем за това ми помогнете плс :(

ABSOLUTme
10-14-2007, 15:57
Сестра/майка/баба/братовчедка,дето да те научи да общуваш свободно с момичета нямаш ли?

BWald0rf
10-14-2007, 16:01
Ем като за начало можеш да си говориш с момичетата за неща за какфито говориш и с момчетата ... ф смисъл съвсем обикновени неща ... де да знам ... музика, филми, някфи събития ... фсе за нещо може да си говорите :)

MiMcHeToOo
10-14-2007, 16:05
прай се, че не са момичета и готово..

xas
10-14-2007, 16:09
Мерсни на всички :)

Veno0m
10-14-2007, 16:21
Не се притеснявай,това трябва да ти идва отвътре...Когато се отпуснеш и...ще стане работата.Но иначе...може да погледнеш другите момчета как го правят и да вземеш малко от тях.Успех ;)

tantolinka
10-14-2007, 16:24
Имам проблем.Не мога да говоря с момичета :( С момчета като се събера не си затварям устата , а пък с момичета нищо не ми идва на ум дори и по скайп! Знам че това е голям проблем за това ми помогнете плс :(



ще ти мине спок! :D

mr0b1
10-14-2007, 16:25
Еми то принципно ако не харесваш момичето с което говориш не би тряяло да има проблем ,ама ако и така има проблем се опитай да си намериш някфа приятелка момиче..а отделно не съм изпадал в тая ситуация, ама най помага ако й разказваш некфа случка,дори да е лъжа...Лъжи , мажи там все 1 :smt005

Ruthless
10-14-2007, 16:29
Да ти кажа, има момичета, с които за всичко мога си говора и т.н., но има момичета, с които не мога да говоря за всичко и ако са поразговорливи само ми говорат и аз кимам с глава от време на време и тези ме търсят всеки ден да ми говорят :mrgreen: А пък тези, които не са и толкова разговорливи, защото ги е срам, повдигаш тема, която и тях ги вълнува.

DevilWish
10-14-2007, 17:15
Да ти кажа, има момичета, с които за всичко мога си говора и т.н., но има момичета, с които не мога да говоря за всичко и ако са поразговорливи само ми говорат и аз кимам с глава от време на време и тези ме търсят всеки ден да ми говорят :mrgreen: А пък тези, които не са и толкова разговорливи, защото ги е срам, повдигаш тема, която и тях ги вълнува.
+1

kael
10-14-2007, 17:27
прай се, че не са момичета и готово..
даже в някой случаи може да им кажеш повече неща от колкото на момчетата